حذف Search.smartshopping.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Search.smartshopping.com

Search.smartshopping.com hijacker مرورگر است که می تواند باعث تغییرات ناخواسته تنظیمات و داده های تجاری علاوه بر مرورگر وب شما است. آن را داخل رایانه شما از طریق نرم افزار همراه می شود و دریافت شاخه.

پس از آن طول می کشد، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را بدون اجازه شما تغییر کرده و شما قادر به بازگرداندن آنها را تا زمانی که شما Search.smartshopping.com را حذف کنید. Hijacker همچنین باعث می شود آگهی و حمایت لینک در هر صفحه ای که بازدید می کنید ظاهر می شود. از آنجا که آن را سازگار با تمام مرورگرهای محبوب شما هنوز قادر خواهید بود برای جلوگیری از اثرات آن. قبل از هر گونه خسارت واقعی باعث حذف Search.smartshopping.com.

Search.smartshopping.com  حذف Search.smartshopping.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.smartshopping.com

Search.smartshopping.com چگونه کار می کند؟

Hijacker مخرب خود است. با این حال، آن شما به محتوای وب نا امن توسط خود ابزار جستجوی جایگزینی و درج آگهی به مرورگر خود افشا می. اگر شما سعی می کنید جستجو در وب با Search.smartshopping.com شما را متوجه نتایج است که شما شامل لینک تغییر یافته است. در واقع معمولا هیچ چیز وجود دارد اما آگهی و تبلیغات در آنها است. بدیهی است که شما هنوز به طور موثر این موتور جستجو استفاده کنید. Adverts وجود دارد یا متوقف خواهد شد. شما خواهید دید پنجره های بازشو، آگهی ها و تبلیغات دیگر بر روی صفحه نمایش خود را هر کدام صفحه را شما انتخاب کنید برای باز کردن ظاهر می شود. این دلیل اصلی که چرا شما به خلاص شدن از شر Search.smartshopping.com تردید باید است.

سایر علائم عفونت ممکن است به عنوان آشکار است اما با این وجود که هنوز هم وجود دارند. Hijacker اتصال به اینترنت خود را کند می کند, آهنگ کوکی های خود و استفاده می کند تا منابع سیستم شما. نگه دارید در ذهن اگر hijacker موجود در مرورگر خود، که آن نرم افزار پشتیبانی از آگهی در سیستم شما این معنی که شما. شما نیاز به حذف این نرم افزار اگر شما می خواهید برای از بین بردن Search.smartshopping.com از مرورگرهای خود را.

چگونه به حذف Search.smartshopping.com

هرگز دستی hijacker را از مرورگر خود حذف آسان است. اول، شما نیاز به حذف برنامه های مرتبط با آن و در برخی موارد این است که برنامه علت ظاهر آن روشن نیست. اگر شما مطمئن نیستید چه تبلیغ پشتیبانی شده است شما می توانید دانلود اسکنر تروجان رایگان است که قادر به شناسایی این مسئله برای شما خواهد شد. پس از آن، شما قادر خواهید بود به حذف adware و Search.smartshopping.com از مرورگر شما خودتان را حذف کنید. دستورالعمل زیر شما را با این کارها کمک می کند. متناوبا، شما می توانید ابزار ضد تروجان است که Search.smartshopping.com و برنامه های مرتبط با آن به طور خودکار فسخ خواهد شد استفاده کنید. شما نمی باید به نگرانی در مورد مشکلات مشابه دوباره به عنوان مخرب حذف نیز کامپیوتر شما را از تهدیدات آنلاین آینده حفظ خواهد شد.

حذف Search.smartshopping.com

خاتمه Search.smartshopping.com

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • برنامه را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • سخت را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  • جستجو (برنده + س) → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • در برنامه دوبار کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

Search.smartshopping.com از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → پیشرفته بازیابی → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.smartshopping.com

پاسخ دهید