search.snap.do – snap.do

Browser Hijacker

Snap.do hijacker مرورگر است که ارائه می دهد موتور جستجوی وب است (search.snap.do) و نوار ابزار است که از طریق دیگر كريدور بودن برنامه های رایگان و پس از نصب بر روی کامپیوتر شما، آنها را ربودن صفحه اصلی مرورگر خود و جایگزین موتور جستجوی پیش فرض شما. Snap.do رو بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود. به عنوان مثال، هنگام نصب vShare شما نیز نصب Snap.do، تنظیم صفحه اصلی مرورگر خود به http://search.snap.do/?a=ThAM4wVlRt و تغییر موتور جستجو به search.snap.do.هنگامی که vShare را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف Snap.do از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

search snap do search.snap.do   snap.do

زمانی که چون اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این hijacker مرورگر شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

اول از همه، snap.do و برخی از محصولات Resoft مضر یا حتی مضر است، نه به ذکر است چه آزار دهنده می توان آنها محسوب می شوند. به عنوان مثال، طبقه بندی TrendMicro شرکت آنتی ویروس نوار ابزار snap.do به عنوان hijacker مرورگر وب و نرم افزارهای جاسوسی و آنها یک دلیل خوب برای آن. با توجه به خط مشی رازداری Resoft محصولات خود، از جمله snap.do جمع آوری اطلاعات زیر:

چگونه من با Snap.do ویروس آلوده می تواند?

درست مثل بسیاری از مرورگر هواپیماربایان Snap.do ویروس تغییر مسیر از صفحات ناامن است که کاربران فکر می کنم که آنها ارائه می دهیم همان به روز رسانی و یا دریافت به عنوان وب سایت های رسمی می آید. با این حال، در بسیاری از موارد، این فایل ها با عفونت های پر شده و باید اجتناب شود. به محض این که داخل میشود، Snap.do مرورگر یا تنظیمات صفحه اصلی تغییر و شروع آن تاییدیه مداوم منجر به Snap.do و یا وب سایت های دیگر. علاوه بر این، ممکن است باعث آن را سیستم آهسته فراز زندگی و چیزهای دیگر که به نام به عنوان ناخواسته.

به طور معمول، snap.do خود را به عنوان یک نوار ابزار وب مرورگر (BHO) نصب شده است اما ممکن است با ویژگی های اضافی نیز نصب شود. این شی یاور مرورگر می تواند از وب سایت رسمی آن دریافت می شود و نیز ممکن است همراه با نرم افزار دیگر, نرم افزار رایگان معمولا وارد. ما را ندیده هر روال مشکوک و یا درایو توسط دریافت که ممکن است مربوط به نرم افزار مخرب و snap.do. اگرچه نصب را از سایت های رایگان ویدئو جریان و دیگر وب سایت های مشکوک یا rogue دریافت آنچه جالب است بسیار تهاجمی هستند و حتی اگر کاربران ساخته شده اطمینان حاصل کنید که کادر درخواست نصب افزودنی غیرفعال شدند، ویروس snap.do هنوز هم بر روی کامپیوتر خود نصب شده بود.

Snap.do با این نسخهها کار در تمام مرورگرهای وب مهم: گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر. آن را بر روی ویندوز XP کار نمی کند. نصب به سادگی نتواند به درستی راه اندازی کند. بنابراین، کاربران ایکس پی امن هستند. پس از نصب، Snap.do hijacker تغییر تنظیمات مختلف مرورگرهای وب. این صفحه اصلی را به http://feed.helperbar.com تغییر می دهد و می افزاید: ارائه دهنده موتور جستجوی اضافی است که تغییر مسیر کاربران به http://search.snap.do. هر زمان کاربر باز می شود زبانه جدید مرورگر وب را به http://search.snap.do به جای خالی صفحه گوگل یا هر وب سایت دیگر از انتخاب شما می رود.

Snap.do حذف می تواند کار واقعا چالش برانگیز، به ویژه هنگامی که آن را همراه با نرم افزار دیگر می آید. حتی اگر نویسنده snap.do اطمینان حاصل شود که می توان آن از رایانه به راحتی حذف با استفاده از فرایند عادی لغو نصب خود برنامه اما این کاملا درست است. آن برگ بسیاری از تنظیمات مرورگر وب اصلاح و کلید های رجیستری ویندوز و شما آنها را نادیده نمی تواند زیرا آنها را به سادگی تغییر راه شما استفاده از مرورگر وب خود. به عنوان مثال، حتی اگر شما Snap.do از طریق کنترل پنل حذف، تغییر تنظیمات موتور دست نخورده باقی. در نتیجه، به طور مستقیم از نوار آدرس مرورگر وب جستجو نتایج از http://search.snap.do به جای گوگل بازمی گرداند. با راه، افزونه تغییر رجیستری ویندوز و اجرای خودکار آن را در هر راه اندازی سیستم را قادر می سازد. چه تر است, snap.do عفونت ممکن است باعث شود مرورگر وب خود را برای جلوگیری از کار.

چگونه می توانم حذف ویروس تغییر مسیر Snap.do

به منظور حذف این hijacker مرورگر است که باعث آزار دهنده تاییدیه به Snap.do یا دیگر وب سایت شما باید اسکن کامل سیستم با معتبر anti-spyware برنامه را اجرا کنید. استفاده تنها نسخه ضد بدافزارها برای خلاص شدن از این تهدید به طور کامل به روز شده!

دانلود ابزار حذفبرای حذف search.snap.do - snap.do

پاسخ دهید