حذف Search.StartNow.com

دسته‌بندی نشده

چگونه برای حذف Search.StartNow.com (راهنمای حذف ویروس)

جستجو Startnow، همچنین به عنوان startnow تغییر مسیر و یا مرورگر Search.StartNow.com hijacker تازه یاهو ویروس تغییر مسیر است و این نوع از hijacker مرورگر قدیمی است: starnow.com. Startnow.com به طور گسترده ای گسترش است و تن از رایانه های آلوده در سال گذشته است که یک بار شناخته شده است به عنوان یکی از بزرگترین تهدیدات آنلاین یا بیشتر اغراق آمیز کابوس بزرگ از مرورگرهای. حالا kl.startnow.com نوع آن همچنان در حال انجام بد کار hijacks و overrules قربانیان مرورگرهای تا پیروزی مزایای غیر اخلاقی. چنین اقداماتی هزینه افت قربانیان حریم خصوصی انجام شده است.

startnow حذف Search.StartNow.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.StartNow.com

جستجو search.startnow (http://Search.StartNow.com/) ممکن است آمدن به نگاتیف نصب بر روی کامپیوتر خود را هنگامی که شما برخی از لینک در وب سایت های نا امن را کلیک کنید، و یا بازدید از بعضی از صفحات وب هک. مخاطره آمیز و خطرناک برای نگه داشتن آن طراحی شده و توسط مجرمان اینترنتی برای انتقال و عادات جستجوی خود را ضبط استفاده می شود Search.StartNow.com overruling مرورگر خود است. اگر شما یک حساب کاربری ورود بیشتر جدی حریم مصالحه شود ممکن است (ایمیل، فیس بوک، توییتر، و غیره) و یا فروشگاه آنلاین. لطفا اگر مشکل در از بین بردن این مرورگر hijacker دنبال راهنمای ما در زیر به خاتمه و تمیز کردن این خرد دروازه شریر فراهم. برای مطالعه بیشتر در برای اطلاعات بیشتر.

Search.StartNow.com خواهد شد نمایش تبلیغات و حمایت ها در نتایج جستجوی خود و جستجو از عبارت های جستجوی شما جمع آوری ممکن است. ربودن Search.StartNow.com برای افزایش درآمد تبلیغات در استفاده از تبادل جستجوگرها به باد صفحه یک سایت رتبه در نتایج جستجو استفاده می شود.

Search.StartNow.com مشخصات فنی نیست یک ویروس است، اما آن مقدار زیادی از صفات مخرب مانند rootkit قابلیت به قلاب به عمق سیستم عامل، مرورگر ربودن و به طور کلی فقط تجربه کاربر دخالت نمایشگاه. این صنعت به طور کلی اشاره به آن به عنوان “توله سگ”، و یا برنامه های ناخواسته.
Search.StartNow.com آگهی پشتیبانی می (کاربران ممکن است مشاهده بنر اضافی، جستجو، پاپ آپ، پاپ تحت، پیوند میان بافتی و در متن تبلیغات) عبور افزونه مرورگر وب برای اینترنت اکسپلورر (BHO) و فایرفاکس و کروم (پلاگین) و توزیع از طریق سیستم عامل های مختلف کسب درآمد در حین نصب. پسوند مرورگر شامل ویژگی های مختلف است که پیش فرض را تغییر دهد یا تنظیمات سفارشی از مرورگر از جمله صفحه، تنظیمات جستجو و در برخی موارد تغییر آستانه زمان بار اینترنت اکسپلورر خواهد شد، فایل قفل در فایرفاکس برای جلوگیری از رقابت نرم افزار از تغییر تنظیمات آن نیز به عنوان غیرفعال مرورگر سیاست امنیتی محتوا به منظور اجازه می دهد برای کراس سایت اسکریپت نویسی پلاگین.

Search.StartNow.com رو بر روی کامپیوتر شما بعد از شما را به نصب نرم افزار نرم افزار (ضبط/جریان ویدئو، مدیران دانلود یا پی دی اف سازندگان) که به آنها نصب این مرورگر hijacker همراه بود. بنابراین تعجب آور نیست در همه اغلب کاربران هیچ کجا آن آمده، که بسیاری از آنها را که Search.StartNow.com یک ویروس فرض تصوری.
وقتی نصب برنامه “سریع رایگان تبدیل” به عنوان مثال، شما نیز تغییر مرورگر پیش فرض و صفحه اصلی موتور جستجوی خود به http://Search.StartNow.com/برسند.
هنگامی که برنامه “سریع رایگان تبدیل” را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف Search.StartNow.com از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

از آنجا که اغلب شامل نصب نرم افزار نصب اختیاری از قبیل hijacker مرورگر Search.StartNow.com این شما باید همیشه توجه هنگام نصب نرم افزار . بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست نرم افزار آشنا, به خصوص اختیاری است که هرگز به شما دانلود و نصب در وهله اول می خواستم. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

چگونه برای حذف hijacker مرورگر Search.StartNow.com (راهنمای حذف ویروس)

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.StartNow.comremoval instructions en حذف Search.StartNow.com

پاسخ دهید