حذف Search.StartNow.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف Search.StartNow.com

Search.StartNow.com hijacker مرورگر مزاحم است که می توانید تغییر دهید تنظیمات برگزیده مرورگر خود را بدون اجازه شما است. این slithers به سیستم خود را از طریق دیگر نرم افزار رایگان و به راحتی در طول فرایند نصب خود خسته شده اید ممکن است. Search.StartNow.com به عنوان صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض تنظیم شده است. تنها راه برای بازگرداندن تنظیمات به خلاص شدن از شر برنامه که hijacker با همراه است.

این برنامه در سوال ممکن است StartNow Toolbar توسط Zugo که اغلب همراه با دیگر نرم افزار رایگان و همچنین می تواند در about.startnow.comدریافت می شود. با توجه به تمام معایب داشتن hijacker مرورگر بر روی کامپیوتر شما، شما را حذف Search.StartNow.com دریغ نکنید باید.

Search.StartNow.com removal حذف Search.StartNow.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.StartNow.com

Search.StartNow.com چگونه کار می کند؟

Search.StartNow.com ممکن است مانند یک صفحه کاملا مشروع نگاه. این کادر جستجو و دکمه های دسترسی سریع به وب سایت های محبوب مثل فیس بوک یوتیوب، توییتر Pinterest جیمیل و غیره. اگر شما سعی می کنید با استفاده از موتور جستجو ارائه شده شما فورا به یاهو جستجو هدایت می شوید. نتایج خود را با تبلیغات پر خواهد شد، لینک ها و اطلاعات غیر ضروری دیگر حمایت. به ویژه به دلیل نیست اعتبار آگهی های ارائه شده می توانید مطمئن باشید نیازی به گفتن نیست، با استفاده از این ارائه دهنده جستجو، توصیه نمی شود. اگر شما یک جعلی را روی آن می تواند منجر به پیامدهای ناخواسته مانند عفونت مخرب سقوط قربانی اومدی آنلاین و به همین ترتیب.

about.startnow.com حذف Search.StartNow.com

به محض این که hijacker دسترسی به کامپیوتر شما می شود، صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر. هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود شما آن صفحه اصلی مراجعه کنید و مجبور به استفاده از یاهو جستجو. علاوه بر این، hijacker نیز مسئول افزایش مقدار زیادی از تبلیغات و لینک های که در صفحه نمایش خود را حمایت. صفحات دیگر را برای بارگذاری و نظارت بر رفتار آنلاین خود را برای شما در حال حاضر با مطالب ظاهرا مفید تجاری آن اتصال اینترنت شما، بدن افت می کند. به محض این که شما می توانید شما باید Search.StartNow.com را حذف کنید.

چگونه به خلاص شدن از شر Search.StartNow.com

بهترین راه برای از بین بردن Search.StartNow.com از مرورگر خود را با ساخت است استفاده از ابزار قدرتمند ضد بدافزارها. اگر دانلود remover مخرب شما قادر خواهید بود به خاتمه Search.StartNow.com و نرم افزار است که مسئول آن است. مرورگر خود را بازگشت به حالت عادی و شما قادر به گشت و گذار وب آزادانه. متناوبا, شما ناخواسته برنامه خودتان با کلیک کردن روی حذف می تواند در شروع (و یا کلیک راست در گوشه پایین سمت چپ در ویندوز 8)، انتخاب کنترل پنل و کلیک کردن روی حذف نصب برنامه (یا افزودن یا حذف برنامه ها در ویندوز ایکس پی). هنگامی که شما انجام می شود این نرم افزار از بین بردن, شما نیز مرورگر شما نیاز به تنظیم مجدد ممکن است. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است.

حذف Search.StartNow.com

حذف Search.StartNow.com از Internet Explorer

 • روی نماد چرخ دنده
 • رفتن به گزینه های اینترنت
 • “زبانه پیشرفته” را انتخاب کنید
 • تنظیم مجدد کلیک کنید و جعبه
 • تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید

حذف Search.StartNow.com از موزیلا Firefox

 • به طور همزمان فشار دهید Alt و H
 • به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید
 • روی تنظیم مجدد Firefox
 • عمل خود را تایید

حذف Search.StartNow.com از Google Chrome

 • در منو کلیک کنید و تنظیمات را باز کنید
 • رفتن به نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات را کلیک کنید
 • عمل خود را تایید می کنند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.StartNow.com

پاسخ دهید