حذف Search.strtpoint.com

Browser Hijacker

Search.strtpoint.com چیست؟

Search.strtpoint.com hijacker مرورگر است که جایگزین صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض را بدون اجازه شما است. نرم افزار خود مخرب نیست، با این حال، این شما را به خطرات امنیتی غیر ضروری افشا. همچنین باعث تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را که برای شما مفید به هیچ وجه نیست. Search.strtpoint.com نیست اگر فقط یک نوع آن است.

وجود دارد مقدار زیادی از هواپیماربایان شبیه به آن مانند websearches.com v9.com دلتا homes.com بیت search.com worldwebfind.net و بسیاری دیگر. این برنامه هر مقدار به سیستم خود اضافه کنید. ما توصیه می کنیم به محض این که شما می توانید شما را حذف کنید Search.strtpoint.com.

Search.strtpoint.com حذف Search.strtpoint.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.strtpoint.com

Search.strtpoint.com چگونه کار می کند؟

یک بار Search.strtpoint.com کامپیوتر خود را وارد، شما متوجه تغییرات تنظیمات مرورگر مانند صفحه اصلی جدید، ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه برگه جدید احتمالا. اگر شما سعی می کنید استفاده از موتور جستجوی hijacker شما به سادگی به search.bing.com هدایت می شوید. به محض این که کامپیوتر شما آلوده می شود، علاوه بر این، شما متوجه افزایش مقدار زیادی از تبلیغات مختلف پنجره های بازشو آگهی ها، پیوند ها و غيره شروع خواهد شد. این آگهی در تاریخ زده شود باید. آنها ممکن است شما را به وب سایت خراب هدایت، شما در حال حاضر با قرعه کشی جعلی و نظرسنجی ها، ترویج به روز رسانی و نرم افزار های کاربردی واقع ناخواسته، و غیره. اگر شما مایل به ایجاد اطمینان حاصل کنید که رایانه شما باقی می ماند رایگان به عفونت، باید Search.strtpoint.com بدون تاخیر را خاتمه دهد.

هواپیماربایان مرورگر معمولا توزیع از طریق بسته های نرم افزاری نرم افزار شخص ثالث. اگر شما دانلود برنامه های رایگان از صفحات مانند soft32.com cnet.com brothersoft.com و مشابه آن، شما باید در خاطر داشته باشید که شما را با پیشنهادات اضافی ارائه باشیم. این ارائه می دهد معمولا برنامه های ناخواسته مانند مرورگر هواپیماربایان و سخت است. برنامه های ناخواسته استفاده می شود برای خدمات رایگان بصورت پول در اوردن و در هیچ راهی مفید برای کاربران کامپیوتر است. نگه داشتن آنها را بر روی کامپیوتر شما یک ایده خوب نیست.

چگونه به حذف Search.strtpoint.com

این که آسان برای خلاص شدن از Search.strtpoint.com و یا هر گونه hijacker دیگر که برای ماده است. دستي ممکن است مدتی طول بکشد, اما اگر شما به دنبال دستورالعمل های زیر, شما باید قادر به انجام آن. اول، شما نیاز به Search.strtpoint.com و برنامه مرتبط را حذف و سپس، مرورگر خود را تنظیم مجدد و بررسی خط مورد نظر خود تغییر یافته. اگر فکر می کنید که این ممکن است بیش از حد پیچیده برای شما توصیه می کنیم شما دانلود ابزار حذف تروجان است که کامپیوتر شما به طور خودکار پاک خواهد شد. ابزار ضد بدافزارها را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی اجزای all hijacker و Search.strtpoint.com به طور کامل از بین بردن. تا زمانی که شما آن را نصب آن نیز از دیگر عفونت آنلاین محافظت از سیستم شما خواهد شد.

حذف Search.strtpoint.com

گام 1: پاک Search.strtpoint.com و برنامه های مرتبط

ویندوز 8/7/ویستا

 • شروع کلیک کنید و یا کلیک راست گوشه پایین سمت چپ
 • انتخاب کنترل پنل → حذف برنامه
 • حذف نرم افزار ناخواسته

N.B. اگر شما با استفاده از ویندوز ایکس پی، به جای حذف نصب یک برنامه، شما باید بر روی افزودن یا حذف برنامه ها.

مرحله 2: حذف Search.strtpoint.com از مرورگرهای

Internet Explorer

 • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

تنظیم مجدد Google Chrome

 • تنظیم مجدد Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

مرحله 3: تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید

 • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر شما
 • Properties را انتخاب کنید و باز کردن میانبر زبانه
 • اگر وجود دارد هر گونه متن پس از “exe” در هدف
 • اگر چنین است، آن را پاک کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.strtpoint.com

پاسخ دهید