حذف Search.swagbucks.com

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Search.swagbucks.com

هنگامی که شما نصب نرم افزار ناخواسته Search.swagbucks.com به عنوان موتور جستجوی پیش فرض خود تنظیم می شود. برنامه ای است که تغییر تنظیمات مرورگر و تغییر دهنده جستجوی Swagbucks Toolbarنامیده می شود. نوار ابزار توسعه یافته توسط Prodege LLC و است مجرا به نمایندگی.

شما می توانید آن را در swagbucks.com و یا Search.swagbucks.com/g/نوار ابزار-و-پلاگین دست آوردن. افزونه مرورگر بخشی از نطق آنلاین است که اجازه می دهد تا شما را به پاداش درآمد و آن را در فروشگاه آنلاین مورد علاقه خود را صرف است. اگر شما مایل به استفاده از موتور جستجو ارائه شده توسط نوار ابزار، شما باید Search.swagbucks.com به خاتمه دهد.

swagbucks.com حذف Search.swagbucks.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.swagbucks.com

Search.swagbucks.com چگونه کار می کند؟

Swagbucks Toolbar شامل کادر جستجو و کشویی منو که به نظر می رسد زمانی که شما در جستجو و پیروزی است. اگر شما برای باز کردن the قطره down menu شما را لینک که منجر به پیش بینی آب و هوا، واژه نامه و سایت های دیگر که شما ممکن است دریابید مفید را ببینید. دکمه های دیگر فرمت شامل بررسی کد کوله پشتی و SBTV که اجازه می دهد تا شما را به تماشای فیلم آنلاین و کسب درآمد کوله پشتی دیگران سریع تر. اگر چه Swagbucks Toolbar توسط شرکت های مختلف توسعه یافته، ارتباط آن با مجرا را تا حدودی مشکوک می کند. آن می توانید کامپیوتر همراه با دیگر نرم افزار رایگان مجرا وارد کنید و برای حذف آسان نیست.

شما ممکن است فکر می کنم چون برنامه ناخواسته صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به Search.swagbucks.com تغییر می کند که آن به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده باید. که می تواند مورد، با این حال، شما همیشه اگر شما مایل به ایجاد این تغییرات خواسته می شود. شما هنوز موافقت خود را برای آنها ممکن است متوجه, اما شما قطعا بود. اگر چه سایت رسمی نوار ابزار که موتور جستجو ارائه شده شما نتایج بالا به ارمغان می آورد و باعث می شود آن را راحت تر به کوله پشتی کسب دلار ایالات، شما ممکن است راحت تر با استفاده از ابزار جستجوی منظم خود را. در این مورد توصیه می کنیم که شما را حذف Search.swagbucks.com همراه با برنامه های مرتبط با آن.

چگونه به حذف Search.swagbucks.com

اگر شما می خواهید برای از بین بردن Search.swagbucks.com از مرورگر شما، شما را در Swagbucks Toolbar را از سیستم خود حذف و بازیابی تنظیمات مرورگر خود را داشته باشد. که نباید بیش از حد دشوار است به انجام اگر شما به دنبال دقت دستورالعمل گام به گام زیر این مقاله ارائه شده است. وجود دارد، با این حال، یک راه حل سریعتر و قابل اطمینان تر برای حذف Search.swagbucks.com. دانلود ابزار پیشگیری و حذف تروجان و اجازه دهید آن کامپیوتر شما پاک. ضد بدافزارها خواهد شد نه تنها Search.swagbucks.com را حذف کنید، اما همچنین حفاظت از کامپیوتر شما از دیگر تهدیدات اینترنتی مبتنی بر به نگرانی در مورد عفونت های آینده را داشته باشد.

حذف Search.swagbucks.com

Swagbucks Toolbar را از ویندوز حذف

ویندوز 8

 • پیروزی + تحقیق → ورودی ‘کنترل’ → → OK حذف → برنامه Swagbucks پاک →

ویندوز ایکس پی

 • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها Swagbucks حذف →

ویندوز 7 و ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → Swagbucks حذف →

از بین بردن Search.swagbucks.com از مرورگرهای

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • کادر بررسی حذف تنظیمات شخصی
 • تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • کمک Firefox منو → → علامت سوال Firefox
 • کلیک بر روی دکمه تازه کردن Firefox
 • این تایید و روی پایان کلیک کنید

Google Chrome

 • Chrome → منو تنظیمات → تنظیمات نمایش پیشرفته
 • کلیک بر روی تنظیمات ریست و ریست را انتخاب کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.swagbucks.com

پاسخ دهید