Search.top-arama.com – چگونگی حذف?

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Search.top-arama.com

Search.top-arama.com موتور جستجوی Yahoo.com صفحه است. یافت شده است که Search.top-arama.com برخی از نرم افزار رایگان, این بدان معناست که هنگام نصب برنامه های خاص شما تغییر صفحه خانگی مرورگر شما ممکن است خواسته شود که تبلیغ می شود.

Search.top-arama.com موتور جستجو هر افزودنی مرورگر را اضافه نمی کند و سازگار با Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا. توصیه می شود زیرا شما می توانید استفاده از موتور جستجوی یاهو بدون کمک Search.top-arama.com که می Search.top-arama.com از کامپیوتر حذف کنید. صفحه راه اندازی Search.top-arama.com ویژگی های سه دکمه ها که مانند تبلیغات نگاه دانلود. اگر شما یک افزونه مرورگر است که بلوک آگهی شما کسانی که دکمه های مانند تبلیغات دانلود ببینید.

Search.top arama.com uninstall Search.top arama.com   چگونگی حذف?

به طور مشابه به سایر موتورهای جستجو Search.top-arama.com بعضی از اطلاعات ناشناس را جمع آوری. به عنوان مثال، آن ممکن است ضبط اطلاعات جمعیتی خود اطلاعات مورد بارگیری، نوع مرورگر، سابقه مرور، اطلاعات بیشتر در مورد سخت افزار و برخی دیگر غیر-اطلاعات شناسایی شخصی. به منظور جمع آوری اطلاعات در مورد شما، Search.top-arama.com و همکاران موتور جستجو مرورگر کوکی ها و چراغ وب و دیگر روش های ردیابی استفاده کنید. اطلاعات در مورد رفتار خود مرور برای مقاصد مختلف جمع آوری شده است. این ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به منظور افزایش کیفیت خدمات و ارائه شما با تبلیغات شخص ثالث و برخی از خبرنامه. اگر شما در مورد حریم خصوصی آنلاین مراقبت از و می خواهید به امن در اینترنت، به محض این که شما می توانید شما Search.top-arama.com از مرورگر خود حذف باید.

خرس در ذهن Search.top-arama.com ممکن است دعوت شما را برای شرکت در نظرسنجی و شما ممکن است درخواست به شما اطلاعات شخصی مانند نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از خبرنامه و یا برخی از پیشنهادات شخصی، چشم پوشی از پرسش نامه های مختلف و اطلاعات شخصی شما را به Search.top-arama.com و یا هر شخص ثالث را آشکار نیست.

در زیر به شما پیدا کنید ما گام به گام دستورالعمل که به شما کمک خواهد کرد بازیابی صفحه اصلی سابق هر مرورگر، اما توصیه می شود شما را در برنامه های امنیتی معتبر تکیه می کنند. پیاده سازی SpyHunter اگر می خواهید در مورد برنامه های نا امنی سعی در دسترسی به کامپیوتر شما هشدار داده می شود. برنامه امنیتی پیشنهادی ما رفع مرورگر شما در هیچ زمان, و مهمتر از همه، دعوا کردن تهدیدات مختلف از جمله مرورگر هواپیماربایان برنامه های تبلیغی اسب تروجان عفونت های ransomware و مانند.

چگونگی حذف Search.top-arama.com

Search.top-arama.com را از Internet Explorer حذف

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنت را کلیک کنید.
2. باز کردن زبانه عمومی.
3. صفحه اصلی را تغییر دهید و OK را کلیک کنید.

حذف Search.top-arama.com از موزیلا Firefox

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه ها را کلیک کنید.
2. در زبانه عمومی صفحه اصلی را تغییر دهید و OK را کلیک کنید.

خاتمه Search.top-arama.com از Google Chrome

1. Alt + F را فشار دهید و تنظیمات را انتخاب کنید.
2. در هنگام راه اندازی، آخرین گزینه را انتخاب کنید و تنظیم صفحات کلیک کنید.
3. تنظیم صفحه راه اندازی جدید.

اگر شما هر گونه سوال در مورد حذف Search.top-arama.com و یا هر برنامه دیگر احساس آزاد به نظر زیر. علاوه بر این, فراموش نکنید که نصب اسکنر معتبر برقراري تا مطمئن شوید که کامپیوتر شامل هیچ فایل های غیر ضروری.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.top-arama.com

پاسخ دهید