حذف Search.tube-bar.com

Browser Hijacker

Search.tube-bar.com چیست؟

Search.tube-bar.com ویروس hijacker مرورگر است که همراه با برنامه های رایگان از طریق اینترنت توزیع شده است. یک بار داخل، این برنامه تغییرات اصلی و پیش فرض جستجو دهنده به Search.tube-bar.com. این و برخی از تغییرات دیگری در خود اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم بدون اجازه کاربران انجام می شود. دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.tube-bar.com

اگر مرورگر خود را تحت تاثیر قرار شد تن از تاییدیه در حالی که در حال دیدن سایت متوجه خواهد شد. در واقع دنبال ویروس Search.tube-bar.com به تبلیغات وب سایت های مختلف، پس از آن تمام وقت آنها را به نتایج جستجوی خود را شامل و تغییر مسیر در حالی که شما گشت و گذار در اینترنت و یا تلاش برای برخی از وب سایت. Search.tube-bar.com ویروس همچنین جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه شما بر روی اینترنت و چه جستجوی وب سایت بازدید می شوند.

Search.tube bar.com removal حذف Search.tube bar.com

هواپیماربایان مرورگر یکی از مشکلات رایانه محبوب موتور سیکلت هستند. اگر می خواهید برای جلوگیری از ویروس Search.tube-bar.com و یا برنامه های مشابه به رایانه شما باید بیشتر مراقب باشید در هنگام نصب هر گونه نرم افزار از اینترنت. همیشه مراحل نصب را دنبال کنید و شما هیچ گزینه ای برای نصب برنامه های ناشناخته بردارید مطمئن شوید.

چگونه برای حذف Search.tube-bar.com

Search.tube-bar.com ویروس را از سیستم خود، در ابتدا، حذف آن را از کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست حذف کنید. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که جلوگیری از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با استفاده از ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.tube-bar.com چگونه به حذف ویروس Search.tube-bar.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Search.tube-bar.com را از لیست حذف

چگونه برای حذف ویروس Search.tube-bar.com از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Search.tube-bar.com از گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

پاسخ دهید