حذف Search.v9.com

Browser Hijacker

Search.v9.com هدایت شرح

Search.v9.com (به عنوان شناخته شده به عنوان یک ویروس تغییر مسیر V9) hijacker مرورگر است که حملات مرورگرهای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، سافاری و گوگل کروم است. آن شناخته شده است مربوط به همه اینترنت رو به جلو سوالات به v9.com/us، یک وب سایت که به نظر می رسد مفید برای شما برای اتصال وب سایت شما می خواهید. با این حال، لینک های ارائه شده توسط V9 جستجو ممکن است هدایت شما به وب سایت های خالی به تبلیغات یا حتی به وب سایت های مخرب است که شما اطلاعات گمراه کننده نشان می دهد و سعی کنید به حمله به کامپیوتر شما. این می تواند تغییر صفحه اصلی خود را بدون اجازه شما و شما را از تغییر آن به عقب جلوگیری. همچنین نوارابزارها، به رایانه شما اضافه می کند و بویژه پایین عملکرد کامپیوتر خود را کند می کند.

v9com حذف Search.v9.com

چند روش چگونه sneaks hijacker این مرورگر را در رایانه شما وجود دارد. آن می توانید کامپیوتر خود را با استفاده از آسیب پذیری سیستم موجود حمله کردند. و همچنین آن از هرزنامه پست الکترونیکی و نرم افزار نا امن و شاخه یا تبلیغات پشتیبانی برنامه هایی مانند مرورگر فایرفاکس و یا نوار ابزار های مختلف دریافت می شود. نیز شناخته شده است که تغییر مسیر Search.v9.com همیشه همراه با ساير برنامه ها خراب می باشد. ذکر شده در بالا، ما می می دانیم تغییر مسیر Search.v9.com تنها رایانه در یک ظرف غذا را می توانید. در حالی که شما آنلاین مرور که کار خود را قطع و به شما دیوانه را هر زمان که شما سعی می کنید برای بازدید از صفحه جستجو شما به این آدرس وب عوض، کاملا علیه خود را هدایت می شوید و یکی دیگر از ویژگی های تحریک کننده آن را است آگهي نمایش می دهد. بنابراین، دریغ نکنید به خلاص شدن از شر Search.v9.com تغییر مسیر به محض شناسایی شده است.

چه تغییر مسیر Search.v9.com بر روی کامپیوتر هدف?

هکرها با استفاده از تغییر مسیر Search.v9.com به عنوان یک راه برای به دست آوردن ورودی، و عمده تهاجم به حریم خصوصی. برخی از چیزهایی است که این ویروس قادر است:

  • به عنوان ویروس V9 خود را به طور خودکار بدون اجازه نصب با کلیک کردن روی لینک تنها کاربر قربانی شوند.
  • ویروس بلافاصله تنظیمات سیستم را تغییر می دهد http://www.v9.com/us یا Search.v9.com صفحه صفحه اصلی مرورگر پیش فرض. تا زمانی که ویروس واقع شده و حذف مرورگر به این صفحه هدایت خواهد شد. آن ادامه خواهد داد تا کاربران را به این صفحه موتور جستجو جعلی حذف شده است.
  • این ویروس اجازه خواهد داد که مجرمان اینترنتی به جمع آوری همه داده ها می توانید آن را بر روی کامپیوتر، نه محدود به اطلاعات شخصی، حساب کاربری و کلمه عبور، شماره کارت اعتباری، اطلاعات بانکی، شماره حساب و هر گونه اطلاعات ارسالی یا دریافت شده.

چگونه برای حذف ویروس تغییر مسیر

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.v9.com

removal instructions en حذف Search.v9.com

پاسخ دهید