Search.Wajam.com حذف

دسته‌بندی نشده

Search.Wajam.com چیست؟

قبل از آن قطاری از شما شما هرگز Search.Wajam.com دیده اند ممکن است. Search.Wajam.com طبقه بندی شده به عنوان مرورگر hijacker به ربودن جستجوی خود را با ارائه یک Wajam موتور طراحی شده است که است. یک بار در Search.Wajam.com assails تقریبا تمام مرورگرهای نصب شده بر روی کامپیوتر هدف سازگار با مرورگرهای محبوب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است.

wajam search Search.Wajam.com حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.Wajam.com

چگونه عمل Search.Wajam.com؟

ویروس Wajam نیز می گویند به به عنوان ویروس جستجو Wajam, Wajam فیس بوک کلاهبرداری و Wajam hijacker شرایط معمول مورد استفاده ترکیبی از نرم افزارهای مخرب به عنوان hijacker نرم افزارهای جاسوسی و مرورگر، که “hijacks حساب فیس بوک قربانیان” طبقه بندی (یا کاربران فیس بوک است که استفاده از Wajam entraps App)، جمع آوری اطلاعات شخصی (وب تاریخ ارسال شده داده ها، همه اطلاعات در فیس بوک) نیز تغییر تنظیمات مرورگر اینترنت، از جمله صفحه اصلی, موتور جستجوی پیش فرض، و بیشتر، راه اندازی و تاییدیه به Search.Wajam.com، Wajam. com، Search.Wajam.com / جستجو/نتایج اغلب باعث? کلمات کلیدی = و سایت های مرتبط با.

Wajam همچنین کاربران هدایت ممکن است به www.Wajam.com/user/all/feed، که اساسا یک صفحه استاتیک است که اشتراک فیس بوک کاربران را نمایش می دهد و اجازه می دهد تا کاربران برای جستجو وب سایت Wajam.Wajam نصب به یک کامپیوتر ویندوز و محبوب مرورگرهای اینترنتی از جمله گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر نیز متصل به حساب فیس بوک به عنوان یک افزونه مرورگر شیء کمکی کاوشگر (BHO) پسوند مرورگر و نرم افزار فیس بوک.شروع به تغییر تنظیمات ویندوز تنظیمات مرورگر اینترنت و فیس بوک تنظیمات پس از نصب Wajam; باعث تغییر مسیر ناخواسته مرورگر Search.Wajam.com، و غیره Wajam مخرب نیز بلافاصله شروع به جمع آوری اطلاعات کاربر به همان اندازه نیز در دسترس است.

چرا شما نیاز به حذف hijacker مرورگر Wajam

Wajam. com و اشخاص ثالث مرتبط هستند بسیار تهاجمی و جمع آوری اطلاعات شخصی از جمله مرور تاریخچه, فعاليت, فعاليت فیس بوک دوست فعاليت فیس بوک (شامل چه دوستان خود مانند جستجو و وب سایت های آنها مراجعه کنید). اگر دستی و به طور داوطلبانه Wajam نصب App فیس بوک Wajam واقع برای اجازه دریافت مشخصات عمومی، لیست دوستان، ایمیل آدرس اخبار، checkins فعلی شهر, عکس, دوست دارد فعالیت های موسیقی و checkins دوستان خود بخواهید دوست شهرهای فعلی، عکس ها، و فعالیت های موسیقی. اطلاعات جمع آوری شده توسط Wajam نرم افزارهای جاسوسی و موارد شخص ثالث ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای اضافه کردن کاربران به بازاریابی لیست ها، از جمله حزب سوم لیست بازاریابی با هیچ جهت خود را از اشخاص ثالث لغو. قربانیان Wajam ویروس اغلب شکایت از هرزنامه ها بیش از حد ایمیل، پیام های اسپم به دوستان فیس بوک، فیس بوک پست های اسپم، و رفتار مشابه.

است Wajam امن (نقد Wajam. com)؟

Wajam است نه امن برای استفاده از دلایل مربوط به رفتار مجرمانه شامل عنوان کمتر نیز نگرانی های مربوط به حفظ حریم خصوصی از رایانه ها و کاربران اینترنت و همچنین عملکرد سیستم های کامپیوتری اعتباری سرقت و اخاذی و سرقت هویت. لازم به ذکر که Wajam ممکن است مرتبط با شخص ثالث مخرب در تلاش برای موارد رایگان است اما که .com دامنه Wajam کند نه میزبان بدافزار با توجه به Google Safe Browsing و طبقه بندی به عنوان حریم خصوصی مهاجم اومدی که در رابطه با اشخاص ثالث غیر اخلاقی استفاده اولیه از جمله ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای جاسوسی و هواپیماربایان مرورگر و scareware بصورت پول در اوردن. Wajam مشخصات فنی یک ویروس کامپیوتری نیست.

Wajam همانطور که قبلاً ذکر متصل به رایانه ها و مرورگرهای اینترنت به عنوان یک برنامه BHO افزودنی فرمت نوار ابزار و فیس بوک و همچنین بسته های نرم افزاری با شخص ثالث مخرب و سازمان. به منظور حذف کامل Wajam شما باید حذف نرم افزار فیس بوک Wajam، و سپس حذف افزودنی Wajam و یا فرمت توقف هدایت به نام دامنه .com Wajam. رایگان دستورالعمل زیر به راحتی حذف Wajam و شخص ثالث استفاده از نرم افزارهای مخرب از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.Wajam.com

Search.Wajam.com از صفحه کنترل حذف دستی

ویندوز 8

  1. حرکت ماوس به گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.
  2. نوار حلقه > تنظیمات > کنترل پنل > حذف یک برنامه
  3. حذف Search.Wajam.com و دیگر برنامه های ناشناخته.

ویندوز ایکس پی

  1. شروع > تنظیمات > کنترل پنل > افزودن یا حذف برنامه ها > برنامه ها و ویژگی های
  2. حذف Search.Wajam.com و دیگر برنامه های ناشناخته.

ویندوز 7 در ویندوز ویستا

  1. شروع > کنترل پنل > حذف برنامه/برنامه ها و ویژگی های
  2. پاک Search.Wajam.com و دیگر برنامه های ناشناخته.

Wajam از مرورگر حذف کنید

صفری:

1. به تنظیمات بروید و بر روی تنظیماتکلیک کنید.
2. در پسوند برای مشاهده لیست افزونه های جانبی نصب شده کلیک کنید.
3. قرار دادن Wajam و لغو انتخاب جعبه کنار آن.

گوگل کروم:

1. راه اندازی مرورگر و Alt + Fرا فشار دهید.
2. انتخاب ابزار و سپس الحاقات از منوی کروم.
3. را انتخاب کنید Wajam، کلیک بر روی آیکون سطل زباله در سمت راست و سپس حذف را انتخاب کنید.

موزیلا فایرفاکس:

1. که شما باز کردن مرورگر فشار دهید Ctrl + Shift + A، که باز این افزودنی فایرفاکس مدیر.
2. رفتن به پسوند و حذف افزودنی شما نمی خواهید در حال اجرا.

اینترنت اکسپلورر:

1. راه اندازی اینترنت اکسپلورر و Alt + T را در صفحه کلید فشار دهید.
2-از منوی ابزارها، افزودنی های مدیریترا انتخاب کنید.
3. رفتن به نوار ابزارها و پسوندها و غیر فعال کردن افزودنی های ناخواسته و مشکوک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Search.Wajam.com

پاسخ دهید