حذف SearchAlgo.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف SearchAlgo.com

SearchAlgo.com یک موتور جستجو است که می تواند به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. این می آید از خانواده Qone8 و شبیه به سایر هواپیماربایان مانند omiga plus.com V9.com و Webssearches.com است. این ارائه می دهد خدمات متعدد و دسترسی سریع به وب سایت های محبوب. متاسفانه، صرفنظر از اینکه چگونه آن را امیدوار کننده می رسد، آن هنوز نرم افزار خطرناک است. آن می تواند کامپیوتر خود را به شیوه مخفی بدون اجازه شما را وارد کنید، اما شما همچنین ممکن است برای نصب SearchAlgo.com ارائه شده است. اگر فکر می کنید که این مرورگر hijacker ساکن داخل کامپیوتر شما، در هر صورت شما به حذف SearchAlgo.com توصیه می کنیم.

SearchAlgo.com چکار می کند؟

در نگاه اول، SearchAlgo.com بسیار مفید و شسته و رفته به نظر می رسد. این اجازه می دهد تا دسترسی سریع به فیس بوک، یوتیوب و دیگر سایت های محبوب. با این حال، شما متوجه خواهد شد که این موتور جستجو جستجوی خود را انجام. این هدایت کاربر نمایش داده شد جستجو برای google.com و نتیجه را از وب سایت های تحت حمایت می افزاید. همچنین نمایش تبلیغات بسیاری را با لینک به وب سایت های اشخاص ثالث. این وب سایت ممکن است خطرناک است، نه به ذکر است بسیار آزار دهنده است. اگر شما به طور تصادفی در یک سایت زمین، شما می توانید با انواع نرم افزارهای مخرب آلوده. خطر عفونت جدی می باید به اندازه کافی برای متقاعد کردن شما به حذف SearchAlgo.com اسرع.

searchalgo  حذف SearchAlgo.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchAlgo.com

علاوه بر خطر ابتلا به سیستم خود را به ارمغان می آورد این hijacker مرورگر نیز جایگزین موتور جستجوی پیش فرض شما و صفحه اصلی شما را بدون اجازه شما. می توانید آن را بر تمام موتورهای جستجوی عمده Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome. با ورود به هر کامپیوتر آن نیز نصب برنامه های مختلف. به عنوان مثال، بسیار ممکن است که شما پیدا FastStart سريع، پسوند کلاس IETabPage است. ما به شدت توصیه شما را به خلاص از همه برنامه های اضافی که SearchAlgo.com آورده کنار در همان زمان شما را حذف SearchAlgo.com خود را.

چگونه به حذف SearchAlgo.com

برای نتیجه گیری، توصیه می کنیم برای پاک کردن SearchAlgo.com بلافاصله. با این حال، برای از بین بردن SearchAlgo.com کاملا روی حیله و تزویر می تواند باشد. این hijacker میانبر همه مرورگرها را تغییر می دهد. هر زمان که شما سعی کنید آن را حذف کنید در نتیجه آن از خود تجدید خواهد کرد. علاوه بر این، شما را مجبور به پاک کردن تمام برنامه های کاربردی که همراه با این hijacker آمد و این می تواند زمان زیادی مصرف. خوشبختانه، محققان ما در بر داشت راه برای حذف SearchAlgo.com از طریق کنترل پنل. فراموش نکنید برای هر مرورگر از تنظیم مجدد و برای اسکن کامپیوتر خود را با یک ابزار معتبر ضد بدافزارها. زیر این مقاله گام به گام دستورالعمل های چگونه به حذف SearchAlgo.com، داده می شود.

حذف SearchAlgo.com از ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.
3. پیدا کردن نرم افزار ناخواسته و روی حذف کلیک کنید.

خاتمه SearchAlgo.com از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

1. شروع کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید.
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته.
3. حذف حذف آن را انتخاب کنید.

SearchAlgo.com را از ویندوز 8 حذف

1. کلید ویندوز و نوع در صفحه کنترل را فشار دهید.
2. باز کردن کنترل پنل و رفتن به حذف یک برنامه.
3. پیدا کردن نرم افزار ناخواسته آن را انتخاب کنید و حذف را انتخاب کنید.

مرورگر خود را تنظیم مجدد

Internet Explorer

1. راه اندازی مرورگر و Alt + T را فشار دهید.
2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و رفتن به زبانه پیشرفته.
3. تنظیم مجدد را انتخاب کنید و بر روی حذف تنظیمات شخصی.
4. تنظیم مجدد کلیک کنید.

موزیلا Firefox

1. راه اندازی مرورگر خود و فشار دهید Alt + H.
2. انتخاب اطلاعات عیب یابی و تنظیم مجدد Firefox کلیک کنید.
3. ریست Firefox دوباره کلیک کنید.

Google Chrome

1. راه اندازی مرورگر شما و Alt + T را فشار دهید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید و روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید.
3. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchAlgo.com

پاسخ دهید