searchamong.com virus

Browser Hijacker

Searchamong.com–چگونه به حذف نوار ابزار که موجب تغییر مسیر به این وب سایت?

Searchamong.com وب سایت است که کاربران آن را با نوار جستجو – آن موتور جستجوی گوگل سفارشی و این نتایج جستجو به نظر می رسد مشروع است. در حالی که این وب سایت مرتبط است برای عفونت ویروس کامپیوتری آن توسعه دهندگان فریبنده توسعه روش استفاده می کنند–کاربران اینترنت به این وب سایت را بدون رضایت خود را هدایت شده می شوند. اگر کاربران searchamong نوار ابزار را روی کامپیوتر خود نصب ناخواسته هدایت مسائلی ممکن است رخ دهد.

چیز مشکوک در مورد searchamong نوار ابزار است که آن را بر روی کامپیوتر کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان دانلود از اینترنت (vioplayer، نصب مطلوب و غیره) نصب. برای جلوگیری از چنین رایانه نصب سخت کاربران می باید مراقب باشید در هنگام دانلود (اجتناب از استفاده از دانلود مشتریان) و نصب (ندادن هر گونه تغییر به تنظیمات مرورگر اینترنت) نرم افزار از اینترنت رایگان. نوار ابزار Searchamong ارزش واقعی هر کاربر اینترنت تجربه در حال دیدن سایت اضافه نمی کند و بصورت پول در اوردن ترافیک ورودی وب ایجاد شده است. با استفاده از این نوار ابزار توصیه نمی شود.

نوار ابزار Searchamong نمونه از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می باشد. اغلب این نوار ابزار ناخواسته روی کاربران رایانه همراه با نرم افزار نصب شده است–برای از بین بردن این پسوند مرورگر شما باید بررسی کنید که نرم افزار آزاد به تازگی بر روی کامپیوتر شما نصب شده بود و از بین بردن استانها. اگر شما احساس می کنید که searchamong در مرورگر اینترنت خود ناخواه نصب نوار ابزار است، و شما می خواهم برای از بین بردن تغییر مسیر به Searchamong.com شما می توانید حذف ارائه راهنمای استفاده کنید.

Searchamong.com تغییر مسیر حذف:

ویندوز 7 کاربر:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال این مطلب “SearchAmong” نوار ابزار”را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی:

کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. دنبال این مطلب “SearchAmong Toolbarr” را انتخاب کنید و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف SearchAmong نوار ابزار اسکن رایانه شما برای هر چپ نصب قطعات و یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته. نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف searchamong.com virus

Searchamong.com تغییر مسیر حذف از مرورگر:

Searchamong.com تغییر مسیر از Internet Explorer را حذف کنید:

کلیک کنید “ابزار” (یا دنده آیکون در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال این ورودیها (SearchAmong نوار ابزار) و آنها را غیرفعال کنید. برای تغییر صفحه اصلی خود را از Searchamong.com (یا هر وب سایت دیگر ناخواسته) به تاریخ مورد نظر شما: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز حذف Searchamong.com و دامنه مورد نظر است که باز خواهد شد هر بار که شما راه اندازی Internet Explorer را وارد کنید.

حذف 513 514 Searchamong.com هدایت 515 از Google Chrome:

برای تغییر صفحه اصلی خود را از Searchamong.com (یا هر وب سایت دیگر ناخواسته) برای شما ترجیح – با کلیک بر روی نماد آچار (میله) “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “بر اندازی” بخش “تنظیم صفحه” را کلیک کنید، شناور موس خود را بر SearchAmong و نماد x کلیک کنید. هم اکنون می توانید وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

o تغییر موتور جستجوی پیش فرض خود را در گوگل کروم: کلیک بر روی آیکون “میله” (گوشه بالا سمت راست) “تنظیمات” را انتخاب کنید در بخش “جستجو” کلیک کنید “مدیریت جستجو موتور…”، “وب جستجو” (Searchamong.com) حذف انتخاب و مورد نظر خود را اضافه کنید.

حذف 519 520 521 522 Searchamong.com هدایت 523 از موزیلا فایرفاکس:

برای تنظیم مجدد صفحه اصلی “ابزار” کلیک کنید و سپس انتخاب “گزینه ها”، در پنجره باز حذف Searchamong.com (یا هر وب سایت دیگر ناخواسته) و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف searchamong.com virus

پاسخ دهید