حذف SearchAtomic.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف SearchAtomic.com

SearchAtomic.com hijacker مرورگر است که می تواند بیش از Internet Explorer موزیلا Firefox و یا Google Chrome است. این به نظر می رسد مانند یک ارائه دهنده جستجوی منظم و حتی چندین گزینه جستجو مانند جستجو تصاویر، فیلم ها، اخبار، و غیره را فراهم می کند. با این حال، هدف اصلی برنامه است برای تبلیغات وب سایت های تجاری و ترافیک را برای آنها ساخت. مراقب باشید که آن را به وب سایت خراب شده که در آن شما می توانید کامپیوتر خود را آلوده می توانید سعی کنید. بنابراین، با استفاده از این وب سایت به عنوان ارائه دهنده جستجوی اصلی خود آن را به عنوان ارائه does’t نتایج قابل اعتماد و آن در واقع می تواند شامل شما در به برخی از تجربه بازاریابی غیر اخلاقی توصیه نمی شود. اگر شما متوجه این صفحه در مرورگر خود، شما بلافاصله باید SearchAtomic.com را از رایانه خود حذف.

پس از آنها دریافت برخی از نرم افزار بسیاری از کاربران شکایت در مورد ویروس SearchAtomic.com. این برنامه معمولا نصب شده است با مدیران دانلود، بازیکن، و غیره. اگر کاربران کامپیوتر پرداخت توجه بیشتر به مراحل نصب برنامه ها، آنها را احتمالا اضافه کردن SearchAtomic.com ویروس یا برنامه های مشابه ناخواسته اجتناب کنند. معمولا این برنامه ها در یکی از مراحل نصب فاش شده و آنها به عنوان دریافت فایل اختیاری می آیند. مشکل درباره آن که بسیاری از بار، این دریافت اختیاری در حال حاضر پیش است و مگر اینکه شما عدم انتخاب این گزینه ها آنها را به طور پیش فرض نصب شده است. به همین دلیل کاربران باید همیشه برای نصب سفارشی و بررسی هر مرحله قبل از بعد، موافقت با کلیک کردن و یا دکمه قبول. را مطمئن شوید که شما انتخاب گزینه های مورد که آشنا به شما نشان می دهد را تغییر دهید.

searchatomic search حذف SearchAtomic.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchAtomic.com

اگر ویروس SearchAtomic.com در حال حاضر به رایانه شما نفوذ کرده است اول از همه, آن ارائه دهنده اصلی و جستجوی شما جایگزین خواهد شد. آن می تواند یک یا چند ارائه دهندگان جستجو را در همان زمان تاثیر می گذارد. اگر شما مدیریت تغییر صفحه اصلی خود به محض این که شما راه اندازی مجدد کامپیوتر شما آن را متاسفانه آمده است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر این ارائه دهنده جستجو برای خوب، شما باید SearchAtomic.com را از رایانه خود حذف کنید. به سادگی تغییر صفحه اصلی خود را برای دیگری نیست مسئله را حل کند. اگر شما سعی می کنید ساخت جستجو با استفاده از SearchAtomic.com شما را متوجه خواهد شد که عمدتا شامل وب سایت تحت حمایت در نتایج جستجوی خود و تبلیغات متعدد میان نتایج جستجوی شما نمایش داده میشود. احتمال زیاد شما تا تن ناشناخته صفحات بازدید از جایی که شما در واقع می توانید سیستم خود را آلوده به پایان خواهد رسید. بسیار توصیه می شود برای ماندن از این ارائه دهنده جستجو اگر نمی خواهید در دردسر.

مراقب باشید که بسیاری از هواپیماربایان مرورگر قادر به ضبط سابقه جستجوی شما و دیگر عادات مرور هستند. نه تنها آنها می توانید استفاده از این اطلاعات برای بازاریابی بلکه غیر اخلاقی، آنها می توانند دسترسی به برخی از اطلاعات شخصی شما و خطر ابتلا به امنیت و حریم خصوصی در برخواهد داشت. SearchAtomic.com ویروس می توانید ایمیل های شما رمزهای عبور و اطلاعات حساس دیگر که به آن حساب خود را برای رسیدن به و حتی شما قادر به rip کردن کمک نماید. این است دلیل دیگری برای خلاص شدن از شر SearchAtomic.com به محض این که طول می کشد بیش از هر یک از مرورگرهای خود را. آموزش ارائه شده در زیر برای یادگیری چگونگی انجام این کار را دستی را دنبال کنید. شما نیز SearchAtomic.com به طور خودکار، به سادگی با یک اسکن کامل سیستم در حال اجرا با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر مانند Spyhunter بین بردن ویروس می تواند. بنابراین آنها هواپیماربایان نیست باز گشت پس از راه اندازی مجدد سیستم به بازیابی تنظیمات مرورگر آسیب دیده هم فراموش نکنید. مراحل چگونگی انجام این کار را در Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome نیز در زیر ارائه شده است.

چگونه به حذف SearchAtomic.com

چگونه به حذف SearchAtomic.com از Google Chrome:

 • 3 نماد خطوط افقی در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید
 • تنظیمات را انتخاب کنید
 • را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت
 • موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف
 • بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

چگونه به حذف SearchAtomic.com از Firefox:

 • “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 • “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 • اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع firefox.
 • شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه به خاتمه SearchAtomic.com از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 • روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 • زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 • SearchAtomic.com را از لیست حذف

چگونه به خلاص شدن از شر SearchAtomic.com از 11 یعنی:

 • با کلیک بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 • ارائه دهنده جستجو را انتخاب کنید;
 • تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 • اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال و گوگل را نصب کنید.

حذف میانبر ربودن (تمام مرورگرها) (اختیاری):

اگر مرورگر شما باز می شود صفحه ویروس SearchAtomic.com در راه اندازی تنها، سعی کنید این:

 • کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواص را انتخاب کنید؛
 • برش های کوتاه باز زبانه;
 • SearchAtomic.com بخشی از زمینه هدف حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchAtomic.com

پاسخ دهید