Searchcore.net حذف

Browser Hijacker

Searchcore.net – چگونه برای حذف مرورگر تغییر مسیر به این وب سایت?

Searchcore.net است یک وب سایت است که با استفاده از اینترنت مرورگر افزونه (تغییرمسیر) بودن است. این وب سایت بسیار ساده است، این موتور جستجوی گوگل سفارشی استفاده می کند و هر قابلیت دیگر که در افزایش تجربه کاربران اینترنت فراهم نیست است. در حالی که تغییر مسیر به این وب سایت مربوط به ویروس ها هستند یا نرم افزارهای مخرب این وب سایت نه مفید است و استفاده از آن را برای شما جستجو اینترنت روزانه توصیه می شود.

searchore Searchcore.net حذفدانلود ابزار حذفبرای حذف Searchcore.net

اینگونه سایت ها به عنوان Searchcore.net معمولا آهنگ اینترنت کاربر در حال دیدن سایت عادات و اطلاعات جمع آوری شده است به اشخاص ثالث به فروش برساند. در حالی که در زمان داده شده این وب سایت گسترش مخرب این در آینده نزدیک می تواند تغییر کند علاوه بر داشتن صفحه مرورگر اینترنت خود را به هر وب سایت ناخواسته هدایت ایمن نیست.

مشکلات هدایت Searchcore.net به v9.com iask123.com و Alnaddy.com تغییر مسیر مشابه هستند. چنین مسائل تغییر مسیر اغلب برنامه های افزودنی مرورگر ایجاد می شود و در حالی که دانلود و نصب رایگان نرم افزار دانلود از اینترنت در بسیاری از موارد چنین افزونه نصب در رایانه کاربر. توسعه دهندگان نرم افزار آزاد در بسته بندی محصولات خود را رایگان با مرورگر فایرفاکس برای اهداف کسب درآمد هستند. جلوگیری از نصب برنامه های افزودنی مرورگر ناخواسته و تغییر مسیر به وب سایت های مختلف توسط بازرسی نزدیک ویندوز مراحل نصب نرم افزار آزاد و disallowing طور نصب نوار ابزار یا دیگر نرم افزار.

در حالی که Searchcore.net نه عفونت های مخرب است نه توصيه به استفاده از این وب سایت به عنوان صفحه اصلی مرورگر اینترنت خود مربوط است. احتمالا این تغییر مسیر به دلیل نصب افزونه های مرورگر ناخواسته رخ داده است. برای از بین بردن تغییر مسیر به Searchcore.net باید پسوند به تازگی نصب شده نرم افزار و مرورگر را بررسی کنید و از بین بردن آنها. استفاده از این راهنمای حذف برای کمک به شما از بین بردن این مسئله تغییر مسیر.

Searchcore.net دستورالعمل حذف

Searchcore.net حذف تغییر مسیر یک چالش واقعی است. اما اگر یک مشکل یک راه حل هم هست. اول شما دانلود و راه اندازی GridinSoft Spyhunter چرا که شما گرفتن می تواند چیزهای ناخواسته دیگر در حالی که این تغییر مسیر توصیه می شود. وقتی اسکن کامل تکمیل شده و تهدید به حذف می شود (در صورتی که هر یک وجود دارد) گام بعدی باید انجام شود:

 • کنترل پنل را باز کنید. نوار ابزار حذف Searchcore.net.
 • مرورگر خود را باز کنید. رفتن به پسوند و pluggins. متقاعد کردن که چیزی Searchcore.net مرتبط است. حذف همه الحاقات است که با هر چیز دیگری از Microsoft و Adobe و اوراکل و خورشید یا گوگل ساخته شده است.
 • ارائه دهنده جستجو خود را راه اندازی مجدد:

اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. در IE8 9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت یا در IE7 تغییر پیش فرض های جستجو را کلیک کنید.
 3. Searchcore.net را از لیست حذف کنید.

در موزیلا فایرفاکس:

 1. در نوع فیلد url “مورد: پیکربندی” (بدون نقل قول) و انجام زیر = >
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.

در گوگل کروم:

 1. آیکون wench در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. Searchcore.net را از لیست حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchcore.net

پاسخ دهید