SearchEnhance Virus حذف

Browser Hijacker

چه SearchEnhance (SearchEnhance Virus، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم)?

SearchEnhance است adware خدمت سکوی و افزونه مرورگر و گسترش مراجعه کننده به عنوان hijacker مرورگر است که می شود در سیستم های کامپیوتری بدون تشخیص یا قربانیان داوطلبانه نصب مرورگر SearchEnhance پیوست از انواع توزیع کنندگان آنلاین، وب سایت اصلی خود، از جمله entraps SearchEnhance.com. SearchEnhance SearchEnhance Virus حذف SearchEnhance شناخته شده است به جعبه متن در جستجو و تبلیغات در انواع مختلف از جمله ایمیل، وب سایت های که پنجره زمانی که لینک متنی است بیش از hovered خدمت می کنند. لینک پرشی عرضه شده توسط SearchEnhance ممکن است شامل لینک به وب سایت های مخرب و payloads، که SearchEnhance تبلیغات شبکه که امتداد در سراسر بسیاری از سیستم عامل، از جمله OneTab و خواهر adware متن بالا ببرد.

SearchEnhance Virus SearchEnhance Virus حذف نتایج جستجو نمایش داده شده توسط SearchEnhance پنجره پنجره جستجو هستند برای اشخاص ثالث بنابراین نتایج پرداخت هستند نه واقعی و ممکن است حاوی نرم افزار مضر و یا وب سایت حاوی entrapping بدافزارها و جاسوسافزار یا کلاهبرداری های آنلاین در قربانیان unsuspecting هدف.

SearchEnhance امن است؟

نه، SearchEnhance امن است برای دانلود و استفاده است. SearchEnhance تلاش به نظر می رسد به عنوان SearchEnhancer مشروع که سبب کاربرانش و فراهم می کند سریع تر و بیشتر مربوطه مرورگر اینترنت محبوب، جز SearchEnhance entraps قربانیان شرایط را که ممکن است مزاحم و می تواند در نهایت منفی تاثیر عملکرد کلی سیستم کامپیوتر آلوده یا کمک به حفظ حریم خصوصی تهاجم بدافزارها در جمع آوری اطلاعات حساس از جمله فعالیت های مرورگر و کامپیوتر، و ذخیره داده های مرورگر (رمز عبور، تاریخچه).

۱. چگونگی حذف SearchEnhance و مخرب شخص ثالث

اگر SearchEnhance و/یا شخص ثالث بدافزارها آلوده به سیستم های کامپیوتری خود و یا شما پیدا کنید که SearchEnhance دشوار است به حذف، لطفا استفاده از مراحل و راهنمایی های زیر به طور کامل حذف SearchEnhance Virus و شخص ثالث نرم افزارهای مخرب است.

 

SearchEnhance حذف نرم افزار (آنتی ویروس اسکن) 526 527

2. چگونه برای حذف SearchEnhance (ویندوز)

جزئیات دستورالعمل های زیر نحوه حذف برنامه های شخص ثالث و SearchEnhance. لغو نصب این برنامه همیشه قبل از اقدام به حذف هر پیوستی مرورگر آغاز شود باید.
530

 • دسترسی ویندوز منوی شروع و هدایت به صفحه کنترل .536
 • کلیک 538 حذف برنامه 540 یا اضافه و حذف برنامه .544
 • SearchEnhance قرار دادن در لیست نرم افزار نصب شده. دوبار کلیک کنید SearchEnhance به نصب برنامه را لغو و یا برنامه های برجسته و کلیک بر روی دکمه لغو نصب (مثال ویدیو : کلیک راست > Uninstall). SearchEnhance پاک می شود یک پنجره به نصب نرم افزار جدید پس از حذف SearchEnhance نشان می دهد. حاصل توجه نزدیک به دستورالعمل که اعلان پس از پاک SearchEnhance.552 553 دستی برای جستجو و حذف SearchEnhance.exe فایل از کامپیوتر شما. این پرونده مخرب نیست اما می تواند اجرا شود به SearchEnhance نصب.558 559 به خاطر داشته باشید, ممکن است نرم افزار شخص ثالث اضافی است که ممکن است نیاز به حذف نیز هست.561

  3. چگونه برای حذف افزودنی SearchEnhance و گسترش

  جزئیات دستورالعمل های زیر نحوه حذف SearchEnhance از فایرفاکس، کروم و اینترنت اکسپلورر. لطفا توجه داشته باشید، اگر حذف نصب نرم افزار نظارت عاليه و SearchEnhance با استفاده از مراحل بالا موفق بود، ممکن است وجود دارد بدون افزودنی SearchEnhance و یا پسوند برای حذف.

  موزیلا فایرفاکس

  1. کلیک کنید ابزار و افزودنیهای فایرفاکس را انتخاب کنید. (Ctrl + Shift + A)

  2. در پسوند افزونه جستجو برای SearchEnhance و افزودنی های شخص ثالث اضافی و آنها را حذف کنید.

  گوگل کروم

  1. کلیک بر روی سفارشی کردن آیکون (آچار یا نماد نوار 3) کنار نوار آدرس و حرکت به ابزار > پسوند. 2. جستجو برای SearchEnhance و پسوند شخص ثالث اضافی. پسوند SearchEnhance را با کلیک کردن روی آیکون trashcan مجاور آن را حذف.

  مایکروسافت اینترنت اکسپلورر

  1. کلیک کنید ابزار و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید. 2. نوارهای ابزار و الحاقات زبانه جستجو برای SearchEnhance های اضافی سوم حزب افزودنی و آنها را حذف کنید اگر قرار است.

  دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchEnhance Virus حذف

 

پاسخ دهید