حذف Searches7 Search

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Searches7.com

Searches7 Search یک موتور جستجو به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی و نگهداری توسط IronSource با مسئولیت محدود شرکت است. آن را وارد رایانه خود را در راه مخفی همراه با دیگر نرم افزار رایگان. در سایت Searches7 Search ادعا کرد آن است که این موتور جستجو قادر به غنی سازی تجربه گشت و گذار شما اجازه می دهد شما را به سفارشی کردن زبانه های این مرورگر است.

شما ممکن است آنها را با وب سایت های مورد علاقه خود را پر کنید و دسترسی آسان و مستقیم به محبوب ترین سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر. همچنین به عنوان یک ابزار مفید برای نصب در موزیلا Firefox Google Chrome و Internet Explorer پیشنهاد شده است. با وجود این، هدف اصلی ارتقاء وب سایت های مشکوک, که شما دائما در حالی که با استفاده از این مرورگر به کارگردانی به نظر می رسد. مهم نیست که چگونه به نظر می رسد قول این موتور جستجو، آن را حذف Searches7 Search توصیه می شود.

Searches7 Search چکار می کند؟

اولین چیزی که، نشان می دهد که Searches7 Search موتور جستجوی سالم ممکن است این واقعیت است که شما آن را دریافت نمی. هیچ دکمه دانلود صفحه رسمی است. با این حال، بسیاری از مشتریان هنوز هم استفاده از آن. که این برنامه وارد کامپیوتر خود را مخفیانه با برنامه نرم افزار رایگان و تقلبی جاوا به روز رسانی شما را از اینترنت دانلود همراه است. برای جلوگیری از این, شما باید به نزدیک مراحل نصب را دنبال کنید و بردارید هر جعبه به دنبال مشکوک است که ممکن است به ارائه برنامه های اضافی. آگاه باشید از آنچه شما را به کامپیوتر شما دانلود.

Searches7 Search  حذف Searches7 Search

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searches7 Search

Searches7 Search همچنین ارائه دهنده جستجوی پیش فرض برگه جدید و صفحه اصلی خود را تغییر می دهد. آن موفق به Internet Explorer Google Chrome و موزیلا Firefox تنظیمات را تغییر دهید. این hijacker نیز شناخته شده است به شخصی شما را جمع آوری اطلاعات معنی که ضبط آن ممکن است کلیک، جستجو، آدرس IP، سابقه مرور، زمان صرف شده در وب سایت های مختلف، و غیره و اشخاص ثالث برای دسترسی به این اطلاعات اجازه می دهد تا. حریم خصوصی شما ممکن است به خطر بیافتد اگر شما Searches7 Search را حذف کنید.

اما احتمالا چیز خطرناک ترین تغییر جهت را به وب سایت های مشکوک و غیر قابل اعتماد است. Searches7 Search ممکن است نتایج جستجوی خود را تغییر دهید و برای باز کردن وب سایت های نامربوط به عبارت های جستجوی شما. این وب سایت ها اغلب شهرت بسیار مشکوک است و می تواند کامپیوتر خود را با جدی ویروس ها و سایر بدافزارها آلوده. این مرورگر hijacker همچنین شما است با تن از تبلیغات بازشو سیل. ما باید به شما هشدار که بسیاری از کسانی که لینک ها خطرناک و مضر برای رایانه شما می تواند. این موتور جستجو که تبلیغات را نمایش می دهد آن را کنترل نمی کند. برای جلوگیری از نفوذ بدافزارها ممکن است ما مشاوره شما را به حذف Searches7.com بدون تاخیر.

چگونه به حذف Searches7.com

خلاص شدن از Searches7 Search بلافاصله به شما توصیه می کنیم. شما نیاز به استفاده از موتور جستجوی مشکوک به شما وب سایت مورد علاقه بیشتر به سرعت دسترسی زمانی که امنیت کامپیوتر شما ممکن است در معرض خطر است. حذف Searches7 Search ممکن است روی حیله و تزویر, اما ما تهيه دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق و آنها را در زیر این مقاله نشان داده. Searches7 Search به حذف حق دور و فراموش نکنید که سیستم خود را با antimalware قابل اعتماد به اسکن بعد از آن.

حذف Searches7.com از ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. شروع کلیک کنید.
2. کنترل پنل را انتخاب کنید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Searches7 Search را حذف کنید.

خاتمه Searches7 Search از ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید.
2. کنترل پنل و کلیک کنید اضافه کردن و حذف برنامه ها را انتخاب کنید.
3. حذف برنامه ناخواسته.

از بین بردن Searches7 Search از ویندوز 8

1. مطبوعات ویندوز + کلید R است.
2. نوع کنترل پنل و روی تأیید کلیک کنید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Searches7.com را حذف کنید.

چگونه به حذف Searches7 Search از مرورگرهای

Google Chrome

1. فشار دهید Alt + F و رفتن به ابزار.
2. برنامه های افزودنی را انتخاب کنید و حذف Searches7 Search.
3. تنظیمات کلیک کنید.
4. زیر در هنگام راه اندازی، گزینه سوم را انتخاب کنید و “موافق” را کلیک کنید.
5. تنظیم یک صفحه جدید راه اندازی کنید.
6. زیر جستجو، مدیریت موتور جستجو را انتخاب کنید و تنظیم یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

Internet Explorer

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنت کلیک کنید.
2. باز کردن زبانه عمومی.
3. صفحه اصلی جدید را انتخاب کرده و روی تأیید کلیک کنید.
4. کلیدهای Alt + T را فشار دهید و افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید.
5. حذف Searches7 Search از قسمت نوار ابزارها و پسوندها.
6. تنظیم یک ارائه دهنده جستجوی جدید در بخش ارائه دهندگان جستجو.

موزیلا Firefox

1. Alt + T را فشار دهید و رفتن به گزینه های.
2. تنظیم صفحه اصلی جدید روی بند “عمومی” و “موافق” را کلیک کنید.
3. دکمه های Ctrl + Shift + A به طور همزمان فشار دهید و انتخاب پسوند.
4. حذف پسوند مرورگر Searches7 Search و زبانه را ببندد.
5. نماد موتور جستجو را انتخاب کنید و تنظیم یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searches7 Search

پاسخ دهید