Searchfly حذف ویروس

دسته‌بندی نشده

Searchfly ویروس چیست؟

Searchfly ویروس نوار ابزار است که می تواند به اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم مرورگر نصب شده است. این برنامه معمولا به کامپیوتر با برنامه های دیگر، به عنوان مثال، رایگان پی دی اف سازندگان، بازیکن تصویری و نصب است. اگر شما دقت بیشتری بودند مورد خود را از اینترنت شما به راحتی می تواند چنین برنامه هایی را جلوگیری از. همه شما باید انجام دهید این است که تمام مراحل نصب را دنبال و بررسی برنامه های هر برنامه های اضافی شامل. برای نصب هر آنهایی که ناشناخته موافق نیستم.

چگونه کار می کند Searchfly ویروس?

یک بار در داخل کامپیوتر ویروس Searchfly برخی از تغییرات در مرورگر خود می سازد. این می افزاید: نوار ابزار Searchfly، موتور جستجوی اصلی و پیش فرض خود را تغییر می دهد. این تغییرات می تواند بدون رضایت و آگاهی کاربران انجام می شود. که یکی از دلایل چرا ویروس Searchfly در طبقه بندی به عنوان یک برنامه ناخواسته است.

remove searchfly Searchfly حذف ویروس

این برنامه باعث تن تاییدیه به وب سایت های ناشناخته و اختلال فعالیت های مرور خود را. اگر شما سعی می کنید به جستجو خواهید دید که ویروس Searchfly بسیاری از وب سایت های تحت حمایت را به نتایج جستجوی خود را می افزاید. در واقع، شما قادر به استفاده از مرورگر خود راه را برای آن استفاده می شود و همچنین برخواهد داشت خطر ابتلا به سیستم خود را آلوده می. اگر ویروس Searchfly به شما ریدایرکت به هر وب سایت آلوده شما به راحتی می توانید نرم افزارهای مخرب و یا نوع دیگری از عفونت را دریافت کنید. برای حذف ویروس Searchfly دستورالعمل زیر را دنبال کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchfly

چرا حذف ویروس Searchfly چکار کنم؟

رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. مهم است که شما حذف همه برنامه های دیگر به عنوان برخی از آنها ممکن است خريداری یا بازنشانی تنظیمات مرورگر پشت با hijacker، نصب شده است. که این چنین برنامه خوبی شناسایی با ”Spyhunter” اسکن. شما نیز برنامه های افزودنی مرورگر برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم باید بررسی کنید. اگر نوار ابزار Searchfly لیست مشاهده شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. برنامه، از رایانه ارائه دهنده های جستجوی خود را تغییر نمی کند، فقط تبلیغات ظاهر می شود بر روی کامپیوتر شما متوقف می شود. شما باید انجام آن را به صورت دستی توسط خودتان. بسته به نوع مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

Searchfly تغییر مسیر ویروس از اینترنت اکسپلورر حذف:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید.
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 مدیریت ارائه دهندگان جستجو، را انتخاب کنید در IE7 کليک تغییر پیش فرض جستجو.
 3. Searchfly ویروس را از لیست حذف کنید.

Searchfly ویروس تغییر مسیر از حذف فایرفاکس:

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این تنظیمات صفحه را باز می کند.
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای “browser.newtab.url“. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

Searchfly ویروس تغییر مسیر از حذف گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–>موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی صفحه خالی باز (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchfly

پاسخ دهید