حذف Searchfunmoods.com

Browser Hijacker

راهنمای در مورد حذف Searchfunmoods.com

Searchfunmoods.com hijacker مرورگر طبقه بندی است. صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر. Hijacker به عنوان بخشی از Funmoods toolbarمی آید. این نوار ابزار در funmoods.com ارائه شده است و به عنوان برنامه ای که اجازه می دهد تا شما را به استفاده از انیمیشن و شکلک های مختلف در سایتهای شبکه های اجتماعی مورد علاقه خود را شرح داده است. صفحه رسمی برنامه همچنین شما را با دکمه دانلود کار می کند.

با این حال، شما نیز آن با دیگر نرم افزار رایگان و یا شاخه می تواند دست آوردن. در برخی از نصب ممکن است برای نصب نوار ابزار بدون گرفتن با hijacker در دیگران نیست گیر است. نوار ابزار با همه محبوب مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا Firefox و Google Chrome معنی که hijacker نیز در همه آنها ظاهر می شود سازگار است. چرا که در آن شما با نتایج واقعی فراهم نیست ممکن است ما نشان می دهد که شما Searchfunmoods.com را از سیستم خود را از بین بردن.

searchfunmoods.com حذف Searchfunmoods.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchfunmoods.com

Searchfunmoods.com از کجا آمده است؟

آن ها در حال حاضر ذکر شده است، وجود دارد دو راه می تواند به دست آورد Searchfunmoods.com. یکی از آنها توسط نرم افزار دانلود از وب سایت رسمی خود و دیگر همراه با نصب آن با دیگر نرم افزار رایگان. اگر شما هنوز دانلود نوار ابزار خواسته، شما آن با دیگر نرم افزار رایگان به دست آورد باید. به منظور جلوگیری از نصب برنامه های غیر ضروری با نرم افزار از انتخاب شما، شما نیاز به توجه بیشتر به فرایند نصب. همیشه برای حالت پیشرفته یا سفارشی و عدم انتخاب همه دیگر ارائه می دهد. آیا می شود که دفعه بعد شما نرم افزار رایگان یا شاخه نصب مطمئن شوید.

Searchfunmoods.com چگونه کار می کند؟

پس از Funmoods نصب می شود، یک نوار ابزار در مرورگر شما ظاهر می شود. این شامل یک کادر جستجو و ایمیل لینک دسترسی سریع به فیس بوک، توییتر، رادیو آنلاین بازی و غيره. این نیز شما با دسترسی به خدمات Funmoods safemoods.com، funmoodsgames.com، savefront.com فراهم می کند و مشابه. یکی دیگر از چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که نوار ابزار را نصب میشود تغییرات تنظیمات مرورگر است. در حالی که صفحه برگه جدید خود را با Fundial جایگزین صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به Searchfunmoods.com، تنظیم شده است. نه به عنوان آن ممکن است شما به ارمغان بیاورد این موتور جستجو با استفاده از لینک ها و تبلیغات دیگر همراه با منابع مورد نیاز حمایت توصیه می کنیم. به طور کلی، شما متوجه خواهد شد افزایش مقدار زیادی از تبلیغات بر روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود. روی این آگهی توصیه نمی شود. شما ممکن است به صفحات نا امن هدایت و آلوده کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب یا قربانی بار مشاهده شده است تا برخی از کلاهبرداری آنلاین. امنیت مرتبط با مسائل مربوط به یکی از دلایل اصلی Searchfunmoods.com را از مرورگر خود حذف هستند.

یکی دیگر از جنبه های مهم نرم افزار است که آن آهنگ کوکی های خود را. نوار ابزار جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را و آن را به تبلیغات شخصی استفاده می کند. داده ها برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین می تواند به شخص ثالث فروخته می شود. اگر چه این ادعا فقط غیر-اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری هیچ تضمینی که آن داده های شخصی نیز ثبت نشده وجود دارد. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که شما اطلاعات خصوصی که راه ماندن، شما باید Searchfunmoods.com بدون تردید خاتمه دهد.

چگونه به حذف Searchfunmoods.com

هنگامی که شما شما تصمیم می گیرید شما می خواهید به خلاص شدن از شر Searchfunmoods.com، شما نیاز به انتخاب کنید چگونه آن را انجام. ما شما را با دو گزینه ارائه: حذف دستی یا اتوماتیک. اگر شما انتخاب می کنید به Searchfunmoods.com به صورت دستی حذف کنید شما را پاک Funmoods toolbar و بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را داشته باشد. دستورالعمل کامل در مورد نحوه تکمیل این وظایف در کتابچه راهنمای Searchfunmoods.com راهنمای حذف زیر ارائه شده است و شما برای استفاده از آنها هستند. اگر شما برای حذف خودکار که یک راه حل بسیار بیشتر قابل اعتماد، با این حال، شما باید برای دانلود یک ابزار ضد بدافزارها. با استفاده از حذف نرم افزارهای مخرب اسکن کامپیوتر شما، تشخیص اجزای all hijacker و Searchfunmoods.com به طور کامل حذف.

حذف Searchfunmoods.com

1) حذف Searchfunmoods.com و برنامه های مرتبط با:

8/7 و ویندوز ویستا

 • پیروزی + C را فشار دهید و در تنظیمات/با کلیک بر روی شروع کلیک کنید
 • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و به کنترل پنل بروید
 • خاتمه دادن نرم افزار ناخواسته

N.B. اگر شما با استفاده از ویندوز ایکس پی از دستورالعمل برای ویندوز 7، اما به جای حذف یک برنامه را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها.

2) Searchfunmoods.com از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer

 • گزینه های اینترنت را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون چرخ دنده
 • به بند “پیشرفته” بروید و دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید
 • بررسی حذف تنظیمات شخصی و تنظیم مجدد کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • Alt + H را فشار دهید و اطلاعات عیب یابی کلیک کنید
 • روی دکمه تنظیم مجدد Firefox و تایید آن

Google Chrome

 • در منو کلیک کنید و به تنظیمات بروید
 • روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید و سپس ریست تنظیمات
 • تنظیم مجدد به تایید عمل خود را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchfunmoods.com

پاسخ دهید