.Com حذف Searchgol

Browser Hijacker

Searchgol ویروس چیست؟

Searchgol ویروس hijacker مرورگر است که حملات اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر بدون آگاهی کاربران است. جایگزین برنامه پیش فرض خود را موتور جستجو و صفحه با Searchgol وب سایت .com شروع. این صفحه وب به نظر می رسد مانند یک موتور جستجوی معمولی، با این حال، آن را به عنوان یک کار نمی کند. اگر شما سعی می کنید ساخت یک جستجو شما را ببینید که وب سایت شامل مقدار زیادی از صفحات تجاری و اغلب شما را به سایت های که شما در نظر گرفته شده هرگز به تغییرمسیر. دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchgol

http://info.Searchgol. com / به دنبال هدایت ترافیک به وب سایت های خاص و تبلیغات آنها. با این حال، آن است که یک روش بسیار ناعادلانه است که باعث می شود کاربران تجربه بسیاری از ناراحتی است. نه تنها باعث آزار دهنده به دلیل تغییر hijacker مرورگر در کامپیوتر خود را، اما نیز آن را قابل ملاحظه ای آهسته سیستم خود را تر است. Morevoer، می ویروس Searchgol وب سایت شما در حال دیدن و چه سوالات جستجو می نماید. این همه اطلاعات فرستاده شده به اشخاص ثالث و برای اهداف بازاریابی مورد استفاده قرار گیرد.

برای جلوگیری از ویروس Searchgol، مراقب باشید در هنگام نصب هر نرم افزار رایگان است. معمولا با بازیکنان مختلف ویدئو، سازندگان پی دی اف و برنامه های محبوب دیگر همراه شده است. اساسا، شما باید مراحل نصب این برنامه ها را دنبال کنید و شما قادر خواهید بود به عدم انتخاب گزینه ای برای نصب تمام برنامه های کاربردی ناآشنا.

چرا شما نیاز به حذف .com Searchgol؟

Searchgol .com (همچنین به عنوان جستجو گل یافت می شود) موتور جستجو آزار دهنده است که بر روی کامپیوتر شما به جای موتور جستجوی مورد علاقه خود نشان ممکن است. به طور معمول، جایگزین آن صفحه اصلی و پیش فرض موتور جستجو بدون مجوز مناسب پرسید. مهم نیست که وب سایت های متعددی است که این برنامه یک ویروس وجود دارد، زیرا sneaks داخل سیستم در بسته نرم افزاری با ساير برنامه ها و آغاز برخی تغییرات در سیستم آن تنها برنامه ناخواسته (توله سگ) نامیده می شود. در دراز مدت، جستجو گل شروع به نمایش تبلیغات و حمایت پیوندهای در نتایج جستجوی کاربر و همچنین ممکن است برای جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور کاربر استفاده می شود. به منظور اجتناب از آن شما باید .com Searchgol از رایانه خود حذف کنید.

چگونه می توانم دانلود .com Searchgol

Searchgol .com درست مثل هر توله سگ توزیع شده است–می تواند نفوذ به کامپیوتر در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه است. برای اجتناب از آن، شما باید پرداخت توجه به روند نصب کامل این برنامه شما می خواهید به نصب و لغو انتخاب جعبه که موافق تغییر شروع صفحه یا پیش فرض موتور جستجو را به .com Searchgol. اگر آن را به داخل کامپیوتر مدیریت آن بلافاصله حل و فصل وجود دارد و شروع به کار در آن است برای ایجاد–تبلیغات درآمد. درست مثل همیشه، ما توصیه می کنیم با استفاده از موتورهای جستجو بیشتر معتبر. اگر می خواهید جستجوی گل را از رایانه خود حذف این راهنما را دنبال کنید:

چگونه برای حذف Searchgol. com

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Searchgol. com، این مراحل را دنبال کنید:

* از بین بردن .com Searchgol از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. اینجا دنبال .com Searchgol و دیگر نوشته های ناشناخته و انتخاب “حذف تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

علاوه بر این، افزودنی جستجو Ividi حذف از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “–> افزودنی های مدیریت در ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
 2. اینجا دنبال Searchgol. com و مشابه نوشته و “حذف” را کلیک کنید.
 3. پس از آن، تغییر صفحه شروع به خلاص شدن از شر Search.ividi.org.

موزیلا فایرفاکس:

 1. موزیلا فایرفاکس را باز, برو “ابزار”–> “افزودنی”–> “پسوند”.
 2. Searchgol. Com و مشابه نوشته و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
 3. هنگامی که شما انجام این کار, فراموش نکنید که به تغییر صفحه آغاز.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. اینجا دنبال .com Searchgol و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 3. پس از آن، تنظیمات صفحه شروع خود را تغییر دهید.

سرانجام, اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter to حاصل کنید که کامپیوتر شما با جدی تر ویروس آلوده است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchgol

پاسخ دهید