حذف SearchMe Toolbar

Browser Hijacker

SearchMe Toolbar چیست؟

SearchMe Toolbar hijacker مرورگر است که توسط نهاد های مختلف آگهی است. و به همین ترتیب با بازی های رایگان, کلیپ بازیکن همراه شده است. نرم افزار برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم، همه در همان زمان یا یکی از این مرورگر اضافه شده است. آن می افزاید: یک موتور جستجوی سفارشی و تغییرات صفحه اصلی خود را به search.conduit.com.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchMe Toolbar

چگونه کار می کند SearchMe؟

اگرچه SearchMe Toolbar به نظر می رسد درست مثل یک ابزار جستجوی معمولی، واقع برای تبلیغ یک دسته از وب سایت های تحت حمایت کند. این برنامه شامل آنها را در نتایج جستجوی خود را و پاپ تا آگهی های حاوی لینک های تجاری را نشان می دهد. اگر شما بر روی آنها کلیک کنید، شما را افزایش رتبه صفحه و برای سازندگان این صفحات بهره مند شوید. با این حال، کیفیت تجربه قابل توجهی کاهش می یابد.

نه تنها مزاحم به تاییدیه ثابت است اما شما نیز در برخواهد داشت خطر مخرب صفحه جایگزین شود. چه بیشتر SearchMe Toolbar جمع آوری اطلاعات مربوط به عادات مرور خود را و آن را برای اهداف مربوط به بازاریابی در آینده استفاده کنید.

چگونه برای حذف SearchMe

بسیار توصیه می شود برای حذف SearchMe Toolbar هنگامی که شما آن را در سیستم خود را شناسایی. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد موتور جستجو و صفحه خانه خود را به یکی از شما استفاده می شود قبل از: در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. SearchMe Toolbar را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن حذف شده است برای اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از SearchMe Toolbarدانلود ابزار حذفبرای حذف SearchMe Toolbar

پاسخ دهید