حذف SearchNewTab

Browser Hijacker

SearchNewTab راهنمای حذف نرم افزارهای مخرب (راهنمای حذف SearchNewTab)

SearchNewTab یک افزونه مرورگر است که مرورگر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است. این می آید همراه با نرم افزار رایگان است که می توان از اینترنت دریافت می شود. برنامه صفحه اصلی خود را تغییر می دهد و نمایش نتایج جستجو تغییر از جمله تن از وب سایت ها با حمایت مالی و تجاری پرهای. SearchNewTab سازندگان برای افزایش ترافیک و رتبه بندی صفحه از این صفحات گرفتن پرداخت می شود. برای حفظ این افزونه مرورگر به عنوان تداخل را تجربه توصیه می شود.

SearchNewTab در حالی که آنها در حال گرفتن برخی از نرم افزار رایگان از وب سایت های دانلود مختلف است که معمولا بدون رضایت کاربران نصب شده است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آن، شما همیشه نصب سفارشی هنگامی که دانلود نرم افزار رایگان از اینترنت باید برای انتخاب کردن. هرگز موافق را برای ارائه دهنده جستجو صفحه اصلی سایت ناشناخته تغییر. شما اجازه نمی دهد چنین تغییرات به طور خودکار در طول نصب بعضی از نرم افزار ساخته شده است و همیشه در حالت انتخاب گزینه هایی در مراحل نصب مطمئن شوید.

اگر تجربه توسط SearchNewTab آشفته می شود و شما توسط مجرمان اینترنتی به این فریب درگیر شده اند، برای حذف این پسوند مرور اسرع توصیه می شود. از آنجا که آن را به کامپیوتر با استفاده از تکنیک های تقلبی نصب شده است و باعث می شود فعالیت های ناخواسته، آن را به عنوان برنامه ناخواسته طبقه بندی است.

به کنترل پنل بروید و هر چیز مربوط به SearchNewTab حذف از وجود دارد. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه به حذف SearchNewTab از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

چگونه به حذف SearchNewTab از فایرفاکس :

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchNewTab

پاسخ دهید