حذف Searchnu.com

Browser Hijacker

Searchnu.com چیست؟

دلیل این تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما Searchnu.com hijacker مرورگر طبقه بندی است. آن است که از طریق همراه توزیع شده است. Searchnu.com با iLivid و BullVid که هر دو هستند برنامه هایی که روی کامپیوتر خود خواهید همراه بوده است. نتایج جستجو نوار ابزار معمولا همراه با این برنامه ها می آید.

Searchnu.com توسط Bandoo رسانه Inc.، یک شرکت مسئول برای انواع برنامه های ناخواسته است که ایجاد شده بود. به آن شما را با نتایج قانونی فراهم نمی شما نمی توانید این موتور مشکوک اعتماد دارند. شما باید Searchnu.com را از کامپیوتر خود بدون تردید از بین بردن.

Searchnu.com حذف Searchnu.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchnu.com

Searchnu.com چگونه کار می کند؟

صفحه اصلی است که شما خواهید دید هر بار که شما برای باز کردن مرورگر شما کاملا بی ضرر می رسد. این جعبه جستجو با وب سایت های توصیه شده در زیر آن است. این سایت ها عبارتند از: فیس بوک, بازی رایگان, چت در حال حاضر و یوتیوب. لینک دوم با این حال، شما به یک صفحه وب به نام fantasticgames.com که بازدید توصیه می کنیم که آن شما در حال حاضر با یک پیشنهاد به دانلود برنامه پشتیبانی منجر می شود. استفاده از Searchnu.com به عنوان یک موتور جستجو نیز چیزی به ما نشان می دهد نیست. موتور جستجوی شما نتایج کافی ارائه نمی دهد. این بازیابی نتایج جستجو از Ask.com و تبلیغات و آگهی های بازرگانی به آنها می افزاید. شما می تواند به یک وب سایت کاملا نامربوط به هدایت شوید. علاوه بر این، شما همچنین با لینک های نا امن است که ممکن است باعث آسیب به کامپیوتر شما ارائه کند. اگر شما لینک های خراب و پایان وب سایت مخرب پیگیری شما کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده خواهد شد. این چیزی است که شما می خواهید آن را به عنوان نه تنها باعث خرابی سیستم است، اما شما همچنین اطلاعات خصوصی خود را از دست بدهند ممکن نیست. به منظور اجتناب از خطرات بالقوه امنیت سایبر باید خاتمه Searchnu.com و استفاده از یک موتور جستجو قابل اعتماد به جای.

چگونه به حذف Searchnu.com

همیشه بهتر است آن را Searchnu.com یا هر گونه دیگر مرورگر hijacker با استفاده از نرم افزار حذف تروجان قدرتمند را حذف کنید. دلایل متعددی برای آن وجود دارد. اول از همه، برداشتن Searchnu.com کاملا یک فرایند پیچیده است. ثانیا، دستي نیست که hijacker کاملا حذف خواهد شد اطمینان حاصل شود. و در نهایت، با داشتن ابزار ضد بدافزارها برای محافظت از کامپیوتر شما در آینده شما اجرا خطر تکرار همان اشتباه. اگر شما تصمیم به دانلود و نصب remover مخرب آن اسکن کامپیوتر شما برای شناسایی مسائل و سپس آنها را خاتمه. این نه تنها کمک شما را خلاص شدن از شر Searchnu.com، اما همچنین حفظ کامپیوتر شما در آینده امن. اگر با این حال، می خواهید به حذف Searchnu.com دستی، شما که با استفاده از دستورالعمل های زیر را انجام دهید.

راهنمایی در مورد حذف Searchnu.com

حذف Searchnu.com از ویندوز 8

 1. در گوشه سمت چپ راست کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 2. حذف گزینه های برنامه را انتخاب کنید
 3. نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

حذف Searchnu.com از ویندوز 7 و ویستا و XP

 1. شروع کلیک کنید و باز کردن صفحه کنترل
 2. رفتن به حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
 3. انتخاب نرم افزار ناخواسته
 4. لغو نصب/حذف را کلیک کنید

تنظیم مجدد Internet Explorer

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و کلیک بر روی آیکون چرخ دنده
 2. رفتن به گزینه های اینترنت
 3. روی زبانه پیشرفته کلیک کنید
 4. تنظیم مجدد کلیک کنید
 5. علامت کادر انتخاب
 6. تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

 1. موزیلا باز کنید و فشار دهید Alt + H
 2. به اطلاعات عیب یابی را کلیک کنید
 3. رفتن به تنظیم مجدد Firefox
 4. عمل خود را تایید و پایان را کلیک کنید

تنظیم مجدد Google Chrome

 1. باز Chrome و در منو کلیک کنید
 2. تنظیمات را انتخاب کنید
 3. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
 4. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید
 5. تنظیم مجدد کلیک کنید

ویرایش خط هدف

 1. راست کلیک بر روی میانبر مرورگر شما
 2. رفتن به خواص و باز کردن میانبر زبانه
 3. قرار دادن خط هدف
 4. حذف بخش Searchnu.com
 5. روی OK کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchnu.com

پاسخ دهید