حذف Searchnu.com/406

دسته‌بندی نشده

Searchnu.com/406 Hijacker چیست؟

Searchnu.com/406 وب سایت ترویج است توسط برخی رایگان از اتهام نوار ابزارها و نرم افزار، به عنوان مثال iLivid مدیریت دانلود. پس از نصب یک برنامه به کامپیوتر شما آن آغاز تغییرات تنظیمات مرورگر اینترنت صفحه اصلی موتور جستجوی پیش فرض و و صفحه برگه جدید Searchnu.com/406. همانطور که بسیاری از کاربران کامپیوتر نمی دانم چگونه این تغییرات اتفاق می افتد، آنها فکر می کنم این ویروس است که باعث می شود آنها است. علاوه بر این، تغییرات را از طریق تنظیمات مرورگر اینترنت حذف نمی باشد.

حتی اگر رایانه شما آنتی ویروس درست کار و به روز است، در بسیاری از موارد آن خواهد شد نه بلوک تاییدیه Searchnu.com/406 یا هر هشدار عفونت شناسایی نمایش. این دلایل است. اول از همه شما درخواست باعث تغییر مسیر خود اضافه کرده اند باید. یکی از ترفندهای اغلب مورد استفاده برای مرورگر هواپیماربایان توزیع آن را با دیگر نرم افزار رایگان بسته بندی است. پس از نصب برنامه شما می خواهید و انتخاب گزینه نصب خودکار همراه با نرم افزار نرم افزار ناخواسته اضافه شود ممکن است. این روش قانونی است زیرا شما می توانید حذف کادر مشخص شده توسط پیش فرض و با ترک آن را در شما بر داشتن برنامه های اضافی اضافه شده به توافق برسند. یکی دیگر از دلایل که چرا کامپیوتر خود آنتی ویروس هرگونه عفونت شناسایی نیست که فقط برنامه های چند ویژگی های محل و هواپیماربایان سخت در مرورگر از بین بردن است. Searchnu.com/406 نه ویروس بنابراین بسیاری از antimalware است ابزار نمی بینم آن به عنوان یک تهدید.

searchnu 406 حذف Searchnu.com/406

چگونه من با تغییر مسیر Searchnu.com/406 ویروس آلوده دریافت می کنید؟

Hijacker مرورگر این است که معمولا در یک بسته با دیگر برنامه های دانلود می شود. بیشتر، که برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان است که شامل اجزاء در خود بسته است و اگر شما را فراموش کرده ام به آن برنامه ها را پاک کنید، آنها به طور خودکار دریافت می شود. در حال حاضر به شما اجازه می دهد Searchnu.com/406 در داخل مرورگر تغییر میشود و صفحه جدید بر روی کامپیوتر خود را کشف خواهد کرد. با توجه به قربانیان hijacker مرورگر Searchnu.com/406 توسط به سادگی آن را از لیست افزودن/حذف برنامه ها لغو نصب متوقف نمی. اگر شما نیز مشکلات هنگامی که تلاش برای Searchnu.com/406 را از رایانه خود حذف کرده اند, ما راهنمای سریع است که باید کمک به شما برای hijacker مرورگر خود را از سیستم حذف را دنبال کنید.

چگونه کار می کند Searchnu.com/406؟

Searchnu.com/406 درست مثل ابزار مشابه دیگری جستجو – searchnu.com، است نه تغییر مسیر نتایج جستجو برای search.ask.com. داشته باشید نتایج نمایش داده شده هستند که نه همان کسانی که شما یک موتور جستجو مانند گوگل، یاهو و یا دیگر استفاده می خواهد. مرورگر hijacker صاحبان کسب درآمد از تبلیغات نمایش داده شده و اغلب آنها از اختلاط آگهی لینک میان نتایج جستجو بدون علامت گذاری آنها متفاوت است. شما می دانید اگر شما بر روی لینک مربوط به جستجوی شما یا یکی از تبلیغ کلیک. آنچه بدتر است، آنها هر گونه مسئولیت محتوای نمایش داده شده را ندارد و برخی از پیوندها ممکن است مضر یا باز کردن وب سایت های آلوده. داشتن Searchnu.com/406 به عنوان موتور جستجوی پیش فرض شما را افزایش می دهد خطر ابتلا به رایانه آلوده به ویروس ها و تروجان ها.

چگونه برای حذف Searchnu.com/406

فکر نمی کنم که شما Searchnu.com/406 از کامپیوتر توسط به سادگی حذف نصب نرم افزار رایگان است که آن را برای شما دریافت کنید. اولا شما باید حذف تمام قطعات و ارائه دهندگان موتور جستجو از کامپیوتر شما. قبل از آن اسکن کامپیوتر با برنامه معتبر ضد جاسوس افزار است که مرورگر هواپیماربایان از سیستم حذف خواهد شد. علاوه بر این، شما همچنین برای حذف تمام compoments searchnu از همه مرورگرها استفاده می شود. اگر شما برنامه ضد جاسوس افزار است Searchnu.com/406 موجود در پایگاه داده خود را ویروس آن آنها را به طور خودکار حذف خواهد شد. ما توصیه می کنیم با استفاده از spywares ضد SpyHunter.

برای حذف نوار ابزار Searchqu، این مراحل را دنبال کنید:

اینترنت اکسپلورر

1. نوار ابزار را می توان از لیست برنامه ها اضافه کردن/حذف کردن که در کنترل پنل واقع شده حذف شده است.
2. نوار ابزار اکسپلورر Interent باید حذف از اینترنت اکسپلورر افزودنی لیست، که برگه ابزار در اکسپلورر واقع شده است. شما نیاز به تنظیم موتور جستجو دیگر به عنوان پیش فرض یک و حذف خط “نتایج جستجو”.
3. برای حذف صفحه، شما نیاز به رفتن به تنظیمات explorer زبانه ابزار, انتخاب گزینه های اینترنت و زبانه عمومی وجود دارد. تغییر http://www.Searchnu.com/406 آدرس به صفحه شما می خواهم برای شروع با.

موزیلا فایرفاکس

1. باز موزیلا فایرفاکس. مدیریت موتورهای جستجو را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون ذره بین جستجو. حذف خط “نتایج جستجو” وجود دارد.
2. رفتن به زبانه مرورگر ابزار، گزینه های آنها و بند عمومی به شما تنظیم مجدد صفحه اصلی وجود دارد. Http://www وجود خواهد داشت.Searchnu.com/406 صفحه، آن را به صفحه فایرفاکس شروع می خواهید تغییر دهید.
3. در نوار آدرس URL در مورد نوع: پیکربندی و آمار را وارد کنید. نوع فیلتر در بالای: کلمه کلیدی.آدرس. و حذف results.com جستجو وجود دارد. مقدار رشته ای را به http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=utf-8&q= تغییر می

گوگل کروم

1. سفارشی کردن و کنترل نماد Google Chrome کلیک کنید و تنظیمات را انتخاب کنید. انتخاب گزینه های ابتدایی وجود دارد و تغییر http://www.Searchnu.com/406 آدرس به صفحه شما می خواهم برای شروع با.
2. مدیریت موتورهای جستجو فشار دهید و ایجاد پیش فرض جستجو موتور google.com وجود دارد. همچنین خط “نتایج جستجو” را از لیست حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchnu.com/406

پاسخ دهید