Searchou.com حذف

Browser Hijacker

Searchou.com چیست؟

Searchou.com hijacker مرورگر است که می شود به کامپیوتر را همراه با نرم افزار رایگان است. برنامه تغییر موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی خود به google.com/webhp یا Privitize شبکه اختصاصی مجازی. اولین ابزار جستجو از google.com در طراحی متفاوت اما مسائل مربوط به آن وجود دارد. بعد از دیدن نتایج و سعی کنید بر روی هر یک از آنها یکی از آنها است، شما ممکن است به google.com/webhp یک بار دیگر به جای صفحه وب شما در واقع می خواستم برای باز کردن هدایت کنید. علاوه بر این، Searchou.com hijacker ممکن است تنظیمات پنجره مرورگر، به عنوان مثال اینترنت اکسپلورر اینترنت خود را بدون در واقع آن را با باز کردن و نمایش google.com/webhp را تغییر دهید. این اتفاق می افتد بارها و بارها هر نیم ساعت یا بیشتر.

چگونه کار می کند Searchou.com؟

به عنوان بسیاری از هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر Searchou.com نیز ممکن است باعث تبلیغات نمایش داده می شود. آنها ممکن است به عنوان پرهای نمایش داده یا مخلوط از میان نتایج جستجو. یکی نمی خواهد بود قادر به تمایز بین لینک ترویج و نتایج جستجو. ترفند برای ایجاد ترافیک به صفحات وب جستجو استفاده می شود و این راه کسب درآمد برای کلیک. شبیه برنامه های ناخواسته است که اغلب برای اهداف بازاریابی طراحی شده است. آنها را جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های آنلاین و آهنگ وب سایت های بازدید شما. این اطلاعات را به سرور از راه دور ارسال و بعد به ترویج وب سایت های مختلف و محصولات با توجه به منافع خود استفاده می شود.

Searchou.com  Searchou.com حذف

از زمانی که مرورگر هواپیماربایان مانند Searchou.com توسط کاربران کامپیوتر بدون حتی توجه که نصب شده است. این برنامه با نرم افزار رایگان همراه و چون آنها را به صورت پیش فرض نصب مشخص شده بودند پس از نصب اتوماتیک نرم افزار ناخواسته اضافه می شوند. در واقع اگر شما برای نصب سفارشی انتخاب کردن هر بار شما دانلود فرم برنامه های اینترنت شما می توانید تغییرات ناخواسته اجتناب. به سادگی کادر برای هر برنامه های اضافی را حذف کنید.

Searchou.com بلافاصله پس از آن وجود دارد توجه از سیستم خود حذف کنید. رفتن به شروع–> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در برنامه های منطقه است. لغو نصب/تغییر دکمه کنار آن کلیک کنید و به دنبال هر چیز مربوط به Searchou.com، شبکه اختصاصی مجازی کند، MagniPic یا برنامه های مشابه که توسط Industriya در لیست برنامه های توسعه یافته بودند. بسته به چه مرورگر شما با استفاده از دستورالعمل زیر را دنبال کنید:

برای موزیلا فایرفاکس:

  • موزیلا فایرفاکس باز، “ابزار” “افزودنی”. انتخاب پسوند”Searchou.com و”حذف برنامه”را کلیک کنید.
  • “ابزار” ‘گزینه’ بروید. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

برای اینترنت اکسپلورر:

  • باز کردن اینترنت اکسپلورر و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.’ ‘نوار ابزارها و پسوندها’ را انتخاب کنید و همه چیز مربوط به Searchou.com از لیست حذف کنید.
  • → ارائه دهندگان جستجو موتور جستجو شما را قبل از استفاده می شود را انتخاب کنید و آن را به ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را انتخاب کنید. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
  • “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

برای گوگل کروم:

  • کلیک بر روی آیکون “سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم”، “گزینه ها” را انتخاب کنید.
  • ‘پایه’ گزینه را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome در google.com یا هر مرورگر دیگر و سپس کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
  • ‘گوگل’ را انتخاب کنید و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

سرانجام, اسکن کامل سیستم با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter اجرا شود. فراموش نکنید که این به روز رسانی به آخرین نسخه آن قبل از انجام اسکن سیستم. بسیار مهم است به اسکن رایانه شما چون Searchou.com به مربوط به tidserv تروجان backdoor شناخته شده است. اگر شما انتخاب می کنید برای استفاده از هر برنامه آنتی ویروس، حاصل آن می تواند شناسایی و حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر هواپیماربایان همچنین از بین بردن این ویروس تنها نه تاییدیه بنابراین حذف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchou.com

پاسخ دهید