حذف Searchpage.com

Browser Hijacker

Searchpage.com چیست؟

Searchpage.com ویروس hijacker مرورگر است که می تواند در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا گوگل کروم تشخیص داده است. این برنامه به کامپیوتر با برنامه های رایگان از اینترنت به عنوان مثال، پخش موسیقی، پی دی اف سازندگان و نصب است. این راه محبوب برای توزیع برنامه های کاربردی جدید و یا ناشناخته اگرچه بسیار عادلانه است.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ویروس Searchpage.com و دیگر نرم افزار ناخواسته برای دسترسی به سیستم خود را، شما باید توجه بیشتری به شما پرداخت. معمولا شما می تواند شناسایی برنامه هایی که در یکی از مراحل نصب همراه هستند. همیشه رد نصب هر گونه ابزار است که برای شما ناآشنا. دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchpage.com

اگر ویروس Searchpage.com در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما، شما اول آن به عنوان خود را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی را متوجه. برنامه تلاش می کند به تبلیغ یک دسته از وب سایت ها، تا آن را شامل آنها را در نتایج جستجوی خود را و سعی کنید به شما آنها را ببینید. Searchpage.com ویروس سعی در افزایش ترافیک و صفحه بندی در نتایج جستجوی خود را. همچنین برای دریافت اطلاعاتی درباره عادات مرور خود را تلاش می کند.

searchpage.com remove حذف Searchpage.com

چگونه نفوذ Searchpage.com می توان کامپیوتر من?

Searchpage.com با کمک شاخه و نرم افزار به عنوان علاوه بر رایگان ترویج است. این روش کاملا غیر عادلانه است زیرا می تواند به راحتی از این جمله است که در مورد نصب و راه اندازی این سایت جستجو اتان دست. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از Searchpage.com، شما باید گزینه که موافق با نصب این برنامه را پاک کنید. به محض این که آن را وارد سیستم Searchpage.com بلافاصله تغییر برخی از تنظیمات اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس. به طور معمول، آن تبلیغات صفحه شروع و پیش فرض موتور جستجو. بعد از آن شروع می شود روال آن آزار دهنده است که متشکل از نتایج جستجو تغییر تاییدیه برای وب سایت های ناشناخته و آگهی های بازرگانی. واضح است که این دلیل بسیار ساده است – انجام می شود کسب درآمد.

چگونه برای حذف Searchpage.com

بسیار توصیه می شود برای حذف ویروس Searchpage.com از سیستم خود را به محض این که شما آن را بر روی سیستم خود شناسایی. اول، آن را از کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست حذف کنید. توصیه می شود برای حذف نصب همه برنامه های نصب شده در همان روز به عنوان مشکلات ظاهر شد. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که جلوگیری از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه به حذف ویروس Searchpage.com از اینترنت اکسپلورر:

  1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، “ابزار”–> “افزودنی های مدیریت -> ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و Searchpage.com را حذف کنید و نوشته های دیگر که ممکن است برای شما ناشناخته است.
  2. کلیک کنید ” ‘مدیریت افزونه’ ابزار -> -> ارائه دهندگان جستجو و انتخاب موتور جستجو شما قبل از استفاده.

چگونه برای حذف ویروس Searchpage.com از فایرفاکس :

  1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
  2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
  6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Searchpage.com از گوگل کروم:

  1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار ‘پسوند’ پیدا کردن Searchpage.com و پسوند های ناشناخته دیگر و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
  2. بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

پاسخ دهید