حذف Searchpagefix.com

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف Searchpagefix.com

Searchpagefix.com hijacker مرورگر است که متعلق به نرم افزار ناخواسته به نام LookSafe است. این برنامه اغلب به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، طبقه بندی توسعه یافته توسط LookSafe LLC. Hijacker که می آید به عنوان بخشی از نرم افزار دائما به شما ریدایرکت به Searchpagefix.com است که قرار است به یک موتور جستجو.

متاسفانه, آن شما با نتایج مربوطه و است که چرا ما نگه داشتن آن و یا برنامه های مشکوک آن نصب توصیه نمی ارائه نمی دهد. اگر می خواهید به بازگشت به با استفاده از ابزار جستجوی معمولی خود شما را حذف Searchpagefix.com داشته باشد.

Searchpagefix.com  حذف Searchpagefix.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchpagefix.com

Searchpagefix.com چگونه کار می کند؟

Searchpagefix.com موتور جستجوی پیش فرض جایگزین و صفحه شروع به محض این که آن می شود دسترسی به مرورگر شما. وب سایت خود مقدار زیادی از تبلیغات و لینک در آن حمایت مالی. اگر شما سعی می کنید برای کسب اطلاعات با استفاده از اصطلاح موتور جستجوی آن نیز شما تبلیغات به جای نتایج واقعی نشان می دهد. توصیه می کنیم که برخی از آنها ممکن است قابل اعتماد شما اقامت از این تبلیغات. واضح است، شما قادر به استفاده از موتور به عنوان یک ابزار مفید نخواهد.

Searchpagefix.com مشابه سایت های آگهی پشتیبانی دیگر مانند allsearches.info searchfix.info swellsearch.info و بیشتر است. این نوع از وب سایت تولید درآمد و بدون مقدار به کاربر کامپیوتر ایجاد کرد. آنها تغییر مسیر به حامیان مالی خود را، نمایش آگهی های مزاحم، جمع آوری اطلاعات در مورد وب سایت شما و مرور.

نرم افزار که متعلق hijacker به LookSafe، هم ندارد چه شما یک ابزار ارزشمند تماس بگیرید. آن را با کمک نرم افزار همراه است به همین دلیل است که اکثر کاربران حتی درک کنند که چگونه نصب می شود توزیع شده است. نرم افزار برای محافظت از شما از وب سایت های خطرناک قرار است. هر زمان این برنامه تصمیم می گیرد که سایت امن نیست، آن به شما ریدایرکت به Searchpagefix.com چه نتواند آن ارتقاء به ذکر است، با این حال، که است. اگر شما نمی خواهید به دائما توسط نرم افزار ناخواسته قطع شود، ما پیشنهاد Searchpagefix.com و LookSafe را حذف کنید.

چگونه به خاتمه Searchpagefix.com

برای از بین بردن Searchpagefix.com از مرورگرهای خود را، شما باید به LookSafe پاک و بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را. است که اگر می خواهید کامل حذف Searchpagefix.com کتابچه راهنمای کاربر. اگر با این حال، شما به صورت خودکار حذف Searchpagefix.com ترجیح می دهید، شما می توانید ابزار ضد تروجان است که مراقبت از سیستم شما بدون هیچ مشکلی دانلود. آن Searchpagefix.com به عنوان دیگر برنامه های ناخواسته که شما نصب کرده و کامپیوتر شما را از عفونت های دیگر شما ممکن است برخورد آنلاین سپر خلاص خواهد شد. اگر شما می خواهید امتحان کنید و Searchpagefix.com به صورت دستی حذف کنید، با این حال، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف Searchpagefix.com

1) حذف Searchpagefix.com

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها LookSafe حذف →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → LookSafe حذف →

ویندوز 8

  • جستجوی صفحه کنترل → → → برنامه حذف LookSafe حذف →

2) حذف Searchpagefix.com از مرورگرهای

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchpagefix.com

پاسخ دهید