حذف Searchpge.com

Browser Hijacker

Searchpge.com چیست؟

اگر شما Searchpge.com هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود، به این معنی که hijacker مرورگر بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. شما تصادفی این برنامه در حالی که نصب نرم افزار یا shareware دانلود یکی از نرم افزار شخص ثالث میزبانی وب سایت کسب کرده اید ممکن است. به محض آن دسترسی به کامپیوتر شما می شود و حتی نصب یک افزونه مرورگر KeepMySettings به نام InstallX که باعث غیر ممکن است برای بازگرداندن این تغییرات hijacker تنظیمات مرورگر خود را تغییر می دهد.

searchpge حذف Searchpge.com

علاوه بر این، به دلیل درخواست شما نیز افزایش مقدار زیادی از تبلیغات مختلف، پیوند ها و تغییر مسیر را ببینید. شما باید دریغ نکنید برای حذف Searchpge.com از کامپیوتر خود را اگر شما می خواهید برای تمام این تغییرات از بین رفتن.دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchpge.com

Searchpge.com چگونه کار می کند؟

مهم است بدانید که نرم افزار ترین رایگان با برنامه های ناخواسته همراه است. این می تواند hijacker مرورگر و یا نرم افزار پشتیبانی از آگهی. است که به احتمال زیاد چگونه می Searchpge.com را به دست آورد. اگر شما بدون توجه در حین فرآیند نصب نرم افزار، آن را بسیار آسان برای اجازه دسترسی به برنامه های ناخواسته حتی بدون تحقق آن است. اگر با این حال، شما EULA خواندن نصب سفارشی را انتخاب کنید، و شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از این ها غیر ضروری است. مطمئن شوید برای انجام زمان بعدی که شما نصب نرم افزار شخص ثالث.

همانطور که برای Searchpge.com، برنامه صفحه اصلی خود تغییرات، به محض این که آن نصب می شود صفحه برگه جدید و پیش فرض موتور جستجو کنید. تنها راه برای بازگرداندن این تغییرات این است که حذف Searchpge.com در دسترس نباشد. علاوه بر این، شما همچنین متوجه خواهید شد که موتور جستجو ارائه شده یا نه دقیقا مفید است. این شما را با تبلیغات و لینک های که ممکن است چیزی برای انجام با جستجوی خود را ارائه. چه بدتر, آنها همچنین امن ممکن است. اگر شما روی یک لینک خراب کلیک کنید شما می توانید کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب و یا نرم افزار ناخواسته آلوده. هیچ نیازی نیست برای شما را به این خطرات امنیتی وجود دارد. شما Searchpge.com اسرع خلاص باید.

چگونه به حذف Searchpge.com

برای Searchpge.com به خاتمه دستی شما باید حذف برنامه کاربردی که آن را با تنظیم مجدد مرورگر شما و شما نیز ممکن است مجبور به ویرایش خط هدف همراه آمد. شما دستورالعمل های زیر را کامل همه این کارها استفاده کنید. اگر، با این حال، می خواهید همه این به صورت خودکار انجام می شود، شما باید ابزار حذف تروجان را دانلود کنید. ضد بدافزارها را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی همه عناصر از تهدید و Searchpge.com به طور کامل از بین بردن. علاوه بر این، این برنامه مفید بودن توسط حفاظت از کامپیوتر شما را از عفونت های مشابه در آینده ادامه خواهد داد.

حذف دستی Searchpge.com

I. عزل Searchpge.com مربوط به نرم افزار

ویندوز ایکس پی

 1. صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید
 2. به افزودن یا حذف برنامه ها
 3. انتخاب نرم افزار ناخواسته
 4. حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا/8

 1. شروع در مطبوعات برنده + C و تنظیمات را کلیک کنید
 2. باز کردن صفحه کنترل
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 4. حذف نرم افزارهای ناخواسته

دوم Searchpge.com را از مرورگر خود حذف کنید

Internet Explorer

 1. روی نماد چرخ دنده
 2. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید
 3. رفتن به زبانه پیشرفته
 4. تنظیم مجدد کلیک کنید
 5. علامت حذف تنظیمات شخصی
 6. تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید

موزیلا Firefox

 1. در منو کلیک کنید
 2. انتخاب علامت سوال
 3. به اطلاعات عیب یابی را انتخاب کنید
 4. تنظیم مجدد Firefox دو بار کلیک کنید
 5. روی پایان کلیک کنید

Google Chrome

 1. در منو کلیک کنید
 2. تنظیمات را انتخاب کنید
 3. روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید
 4. تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر را انتخاب کنید
 5. تنظیم مجدد کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchpge.com

پاسخ دهید