حذف SearchShock.com

Browser Hijacker

SearchShock.com چیست؟

SearchShock.com برنامه ای است که به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است و قادر به تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما است. هواپیماربایان مرورگر معمولا به عنوان چیزی مفید که آنها نه ترویج هستند. تنها دلیل این نوع از برنامه های ایجاد سود توسط هدایت شما را به صفحات مختلف است که آنها ترویج است. علاوه بر این، هواپیماربایان مرورگر نه تنها هیچ فایده ای برای کاربران رایانه، اما در واقع شما به وب سایت های بالقوه خطرناک می شود.

اگر شما نمی خواهید به بدافزار آلوده دریافت و دائما با تغییر مسیر مختلف قطع شود شما باید دریغ نکنید و به محض این که شما می توانید SearchShock.com را حذف کنید.

SearchShock.com  حذف SearchShock.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchShock.com

SearchShock.com چگونه کار می کند؟

مانند تمام مرورگر هواپیماربایان SearchShock.com وارد سیستم شما و تغییر تنظیمات مرورگر خود یعنی صفحه اصلی خود و موتور جستجوی پیش فرض خود را است. هنگامی که انجام شده است، هر زمان که شما برای باز کردن مرورگر شما را ببینید SearchShock.com و هر آنچه که شما جستجو را آنها را تغییر برای مختلف شامل لینک حمایت مالی. علاوه بر این، شما می توانید همچنین هدایت دریافت خواهد شد در وسط مرور خود را به وب سایت شما تا به حال هیچ وجه قصد بازدید. مرورگر شما نیز با تبلیغات پاپ آپ و آگهی ها پر خواهد شد. همه از این انجام شده است برای تولید ترافیک صفحات ترویج آن SearchShock.com. این واقعیت است که شما ممکن است بخواهید چیزی برای انجام با آن صفحات مهم شده در حداقل خواهد بود.

اگر فکر می کنید که ذکر شده در بالا ویژگی های این برنامه را به شما می خواهید به خلاص شدن از شر SearchShock.com کافی نیست, سپس شما همچنین باید به خاطر داشته باشید که نرم افزار شما خراب شده صفحات ممکن است منجر به نگه دارید. SearchShock.com وب سایت های که آن را ترویج و بنابراین مسئول محتوای آنها نیست را تایید نمی کند. اگر شما زمین در صفحه خراب شده شما می توانید کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده یا تبدیل به بخشی از برخی دیگر مجازی کلاهبرداری به پول آسان از کاربران کامپیوتر unsuspecting ایجاد. توسط این ترفند fooled باشد و خاتمه SearchShock.com از سیستم شما.

چگونه به حذف SearchShock.com

برای از بین بردن SearchShock.com از کامپیوتر شما می توانید از ابزار حذف تروجان قدرتمند پیاده سازی. آن را به انجام اسکن سیستم تشخیص برنامه های ناخواسته و SearchShock.com را حذف کنید. ابزار ضد بدافزار همچنین رایانه خود را امن نگه دارید و آن را از دیگر تهدیدات آنلاین محافظت. اگر می خواهید به SearchShock.com به صورت دستی حذف کنید با این حال، که همچنین ممکن است. شما دستورالعمل های ارائه شده در زیر مقاله درست است که می توانید. پس از آن، شما همچنین باید اسکن ضد بدافزارها برای اطمینان از حذف دستی SearchShock.com موفق شد را اجرا کنید.

حذف SearchShock.com

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویستا

1. باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
2. را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
3. را انتخاب کنید SearchShock.com
4. حذف نصب/لغو نصب کلیک کنید

control panel  حذف SearchShock.com

ویندوز 8

1. انتقال مکان نما به سمت راست پایین
2. بر روی تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنل بروید
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. حذف SearchShock.com

پاک کردن SearchShock.com از مرورگرهای

Internet Explorer

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر و شیر Alt + T
2. تنظیم مجدد را بر روی زبانه پیشرفته کلیک کنید
3. تنظیم مجدد Internet Explorer تنظیمات را انتخاب کنید
4. حذف تنظیمات شخصی را کلیک کنید.
5. تنظیم مجدد یک بار کلیک کنید

موزیلا Firefox

1. راه اندازی موزیلا و شیر Alt + H
2. انتخاب اطلاعات عیب یابی
3. تنظیم مجدد Firefox کلیک کنید و تایید آن

Google Chrome

1. باز کردن Google Chrome و Alt + F را ضربه بزنید
2-در تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته را کلیک کنید
3. کلیک کنید و بازنشانی تنظیمات مرورگر
4. تنظیم مجدد دوباره کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SearchShock.com

پاسخ دهید