حذف Searchult.com

Browser Hijacker

Searchult.com چیست؟

Searchult.com hijacker مرورگر است که جایگزین صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید است. این برنامه به عنوان یک افزونه مرورگر است که قرار است به شما سفارشی کردن برگه های خود و محافظت از مرورگر شما از توسط برنامه های دیگر تحت تاثیر قرار کمک آگهی است. تحویل آن وعده های خود به غیر از این واقعیت است که شما نیز قادر به هر گونه تغییرات تنظیمات خود را نخواهد.

Searchult.com مفید برای کاربران کامپیوتر است و تنها دلیل آن توزیع شده است به ترویج وب سایت های مختلف است. هیچ دلیلی برای شما به نگه داشتن آن بر روی سیستم شما وجود دارد، بنابراین ما توصیه می کنیم Searchult.com را حذف کنید.

Searchult com  حذف Searchult.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchult.com

Searchult.com چگونه کار می کند؟

Searchult.com معمولا همراه با برنامه های ناخواسته مختلف مانند DealKeeper، کامپیوتر بهینه سازی نرم افزار MyPCBackup و بیشتر می آید. این توزیع از طریق مشتریان دانلود Installcore است که در نرم افزار رایگان میزبانی وب سایت ها استفاده می شود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از هواپیماربایان مرورگر یا برنامه های تبلیغی شما باید توجه بیشتری به مراحل نصب نرم افزار پرداخت. مهم برای بررسی EULA را اگر وجود دارد هر گونه برنامه های اضافی است که خواهد شد همچنین نصب شده است. همچنین ایده خوبی برای نصب پیشرفته به جای “سریع” یا “عادی” را انتخاب کنید به عنوان این اجازه خواهد داد که شما را به حالت انتخاب همه نا آشنا به نرم افزار است.

اما تغییراتی که رخ می دهد هنگامی که Searchult.com می شود دسترسی به سیستم خود را شما آنها را فورا متوجه خواهید شد. در حالی که جلسه مرور خود را دائما تغییر مسیر تبلیغات و پنجره های بازشو قطع شود تنظیمات مرورگر خود را تغییر می کند. ممکن است غلط هر گونه اطلاعات ارائه شده به شما توسط Searchult.com قابل اعتماد نیست. شما با به روز رسانی نرم افزار تقلبی یا قرعه کشی ارائه شده می تواند. در حالت اول شما نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر خود را به جای بروز رسانی دانلود شود خواهد شد. در یک ثانیه شما می توانید اطلاعات شخصی خود را برای مجرمان اینترنتی آشکار سازد. هیچ یک از این است آنچه شما می خواهید. هر چه زودتر شما Searchult.com بهتر خاتمه دهد.

چگونه به حذف Searchult.com

قابل اطمینان ترین راه حل برای حذف Searchult.com قادر به استفاده از ابزار قدرتمند ضد بدافزارها, به خصوص با توجه که این برنامه با برنامه های ناخواسته همراه است. حذف نرم افزارهای مخرب رایانه خود را اسکن، تمام نرم افزار ناخواسته و از بین بردن Searchult.com همراه با آن. علاوه بر این، ابزار های امنیتی نیز به کار سخت در نگه داشتن سیستم خود را امن و محافظت از عفونت های اینترنتی دیگر ادامه خواهد داد. اگر با این حال، می خواهید به حذف Searchult.com دستی که به خوبی ممکن است. شما می توانید استفاده از دستورالعمل های زیر این مقاله را به انجام درست آن.

حذف Searchult.com

ايرج نرم افزارهای ناخواسته را حذف کنید

1. برنده + R را فشار دهید، نوع “کنترل” و شیر را وارد کنید
2. انتخاب حذف برنامه در افزودن یا حذف برنامه ها
3. برجسته کردن نرم افزار ناخواسته
4. لغو نصب/حذف را کلیک کنید.

II. حذف Searchult.com از مرورگرهای

Internet Explorer

1. کلیک بر روی نماد چرخ دنده و سپس گزینه های اینترنت،
2. رفتن به زبانه عمومی و صفحه خود را تغییر دهید
3. روی تأیید کلیک کنید و فشار دهید Alt + T
4. افزودنی های مدیریت را انتخاب کنید و رفتن به ارائه دهندگان جستجو
5. حذف Searchult.com و تنظیم موتور جستجوی جدید

موزیلا Firefox

1. در منو کلیک کنید و گزینه را انتخاب کنید
2. جایگزین صفحه اصلی خود را در بند عمومی
3. کلیک کنید روی “موافق” و کلیک بر روی آیکون ارائه دهنده جستجو
4. پاک کردن Searchult.com و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی جدید

Google Chrome

1. در منو کلیک کنید و به تنظیمات بروید
2. کلیک کنید مجموعه صفحات زیر در هنگام راه اندازی
3. صفحه اصلی خود را تغییر دهید و OK را کلیک کنید
4. زیر جستجو مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید
5. تنظیم یک موتور جستجوی جدید و حذف Searchult.com

میانبرهای مرورگر ویرایش سوم.

1. راست کلیک بر روی آیکون مرورگر
2. خواص را انتخاب کنید
3. هدف را در برگه میانبر پیدا کنید
4. پاک کردن تمام متن پس از علامت نقل قول غیرمعتبر
5. درخواست OK برای ذخیره تغییرات کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Searchult.com

پاسخ دهید