حذف searchy.easylifeapp.com

Browser Hijacker

searchy.easylifeapp.com چیست؟

searchy.easylifeapp.com hijacker مرورگر است که ارتشاح کاربران مرورگرهای اینترنت است (Internet Explorer، Chrome گوگل و موزیلا Firefox) از طریق نرم افزار رایگان دریافت و تغییر اصلی و پیش فرض جستجو موتور تنظیمات توسط آنها اختصاص در حالی که این وب سایت ممکن است به نظر می رسد مشروع است (آن ارائه می دهد جستجو در اینترنت استفاده از موتور جستجوی یاهو) است searchy.easylifeapp.com کاربران باید آگاه باشند که EasyLifeApp در طبقه بندی به عنوان سخت و یا نرم افزار ناخواسته. توسعه دهندگان از این مرورگر تغییر تنظیمات سخت استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش “بسته بندی” نامیده می شود و بنابراین, کاربران اینترنت اغلب نصب این برنامه ناخواسته (توله سگ) سهوا بدون رضایت خود را. دانلود ابزار حذفبرای حذف searchy.easylifeapp.com

جستجو.easylifeapp.com تغییر مسیر موضوع گسترده است که بدان معنی است که کامپیوتر شما آلوده می باشد. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد که یک سایت تصادفی وارد کرده اید، در واقع شما به آن توسط مرورگر مخرب hijacker هدایت شده اند. در واقع چنین جستجوی وب سایت ها معمولا با استفاده از این طرح گمراه کننده و ناعادلانه ترویج هستند. با این حال، دلیل اصلی که چرا شما باید به جلوگیری از جستجو در جستجو.easylifeapp.com و یا دامنه های مشابه این واقعیت است که صاحبان آن تمایل به پیگیری کاربران عادات مرور و سپس نمایش نتایج جستجو برای آنها جعلی است. بنابراین، شما باید آگاه باشید که چنین تغییر مسیر مشکلات جدی که هرگز باید نادیده گرفت. هنگامی که شما شروع به از آنها رنج می برند، اسکن کامپیوتر خود را با اینگونه معتبر و حذف جستجو.easylifeapp.com تغییر مسیر ویروس از آن.

remove easylifeapp حذف searchy.easylifeapp.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف searchy.easylifeapp.com

همانطور که ما ذکر کرده اند، جستجو.easylifeapp.com تغییر مسیر hijacker مرورگر است که می شود در داخل سیستم را از طریق درب پشتی آن ایجاد می شود. اغلب، این ویروس را با به روز رسانی جعلی, نرم افزار های مختلف، آمده اسپم ایمیل و دیگر بارگیری بالقوه مخرب. پس از آن وجود دارد می شود آن شروع به تغییر نتایج جستجو در تمام موتورهای جستجوی شما باید بر روی کامپیوتر شما. بنابراین، مهم نیست که موتور جستجوی شما با استفاده از گوگل یا بینگ، شما به جستجو هدایت می شوید.easylifeapp.com. Misleading تاییدیه هستند نیز به دنبال تغییرات ناخواسته ای را در لیست پیام خصوصی یا بوک مارک ها. لطفا، نه آنان را نادیده بگیرد! هنگامی که هدایت خودت، آگاه باشید که آن ممکن است شما را به وب سایت های جعلی مختلف هدایت و شما را با نرم افزارهای مخرب آلوده شود.

remove easylifeapp 2 حذف searchy.easylifeapp.com

چگونه برای حذف searchy.easylifeapp.com

کاربران ویندوز 7:

  1. کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)
  2. انتخاب کنید “تابلوی کنترل”.

کاربران تجربه ویندوز:

  1. کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”.
  2. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

ویندوز 8 کاربران:

  1. در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  2. در پنجره باز شده انتخاب کنید “حذف برنامه”.

در حذف برنامه های پنجره: نگاه کنید “EasyLifeApp” این مطلب را انتخاب کنید و روی “حذف” یا “حذف” کلیک کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف searchy.easylifeapp.com

تغییر مسیر حذف searchy.easylifeapp.com از Internet Explorer:

صفحه اصلی خود را تغییر دهید:

با کلیک بر روی نماد “چرخ دنده” (در گوشه سمت راست بالا Internet Explorer) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت” در پنجره باز شده حذف hxxp: / / searchy.easylifeapp.com و دامنه خود را ترجیح داده است که هر زمان راه اندازی Internet Explorer باز خواهد شد را وارد کنید، شما همچنین می توانید مورد را وارد کنید: خالی برای باز کردن یک صفحه خالی زمانی که شما شروع به Internet Explorer.

موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید:

روی نماد “چرخ دنده” (در بالا گوشه سمت راست Internet Explorer)، را انتخاب کنید “مدیریت افزودنی.” در پنجره باز شده انتخاب “ارائه دهندگان جستجو”، “گوگل”، “بینگ” یا هر موتور جستجوی دلخواه دیگر به عنوان پیش فرض تنظیم و سپس حذف “Easylife“.

حذف searchy.easylifeapp.com تغییر مسیر از گوگل Chrome:

صفحه اصلی خود را تغییر دهید:

با کلیک بر روی آیکون “میله” (در بالای سمت راست از گوگل Chrome)، “تنظیمات” را انتخاب کنید. در “در هنگام راه اندازی” بخش کلیک کنید “تنظیم صفحات” ماوس خود را بیش از hxxp شناور: / / searchy.easylifeapp.com و نماد x را کلیک کنید. در حال حاضر، شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را به عنوان صفحه اصلی خود اضافه کنید.

موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید:

برای تغییر موتور جستجوی پیش فرض شما در گوگل Chrome: کلیک بر روی آیکون “میله” (در گوشه سمت راست بالای گوگل Chrome)، را انتخاب کنید “تنظیمات” در بخش “جستجو” کلیک “مدیریت جستجو موتور…,” حذف “Easylife” و افزودن یا دلخواه خود را انتخاب کنید.

حذف searchy.easylifeapp.com تغییر مسیر از موزیلا Firefox:

صفحه اصلی خود را تغییر دهید:

برای تنظیم مجدد کلیک کنید صفحه اصلی خود انتخاب menuthen Firefox “گزینه های” در پنجره باز شده حذف hxxp: / / searchy.easylifeapp.com و دامنه مورد نظر خود که باز خواهد شد هر زمان که شما شروع به موزیلا Firefox را وارد کنید.

موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید:

در نوار آدرس URL در مورد نوع: پیکربندی و مطبوعات را وارد کنید.
«من مراقب باشید، قول می دهم!» را کلیک کنید.
نوع فیلتر جستجو در بالا: “easylife
کلیک راست بر روی preferences پیدا و انتخاب کنید “تنظیم مجدد به مقادیر پیش فرض بازیابی”.

پاسخ دهید