حذف Secret Sauce

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Secret Sauce

Secret Sauce برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که بسیار شبیه به نرم افزار های دیگر از این نوع مانند LemurLeap، Xaven، WonderBrowse و دیگران است. آن ممکن است به عنوان یک برنامه کاربردی که بهبود تجربه گشت و گذار آنلاین خود را با این حال، که نمی تواند بیشتر از حقیقت ترویج. درست مثل هر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هدف اصلی Secret Sauce است برای درج تبلیغات در مرورگر شما. هر بار که شما را در آگهی کلیک کنید، توسعه دهندگان این برنامه پول.

به همین دلیل، شما تبلیغات روی اینترنت مراجعه کنید. آنها مفید و یا مربوط به شما نخواهد بود, برخی از آنها حتی ممکن است جعلی. است که چرا ما پیشنهاد می کنیم شما Secret Sauce را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Secret Sauce  حذف Secret Sauce

دانلود ابزار حذفبرای حذف Secret Sauce

Secret Sauce چگونه کار می کند؟

سایت رسمی ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، secretsauce.biz، مقدار زیادی از اطلاعات در مورد برنامه را فراهم نیست. اگر چه ادعا می کند که شما می توانید درخواست حق دور دانلود لینک دانلود کار نمی کند. این به این معنی که Secret Sauce با استفاده از روش فریبنده نام بسته بندی توزیع شده است. دلیل آن است که ساده ترین راه برای وارد کردن کامپیوتر خود خسته شده اید بسته بندی اغلب توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان مرورگر و برنامه های ناخواسته استفاده می شود. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نرم افزار غیر قابل استفاده در آینده، شما باید بیشتر مراقب باشید در هنگام نصب نرم افزار و شاخه.

روشن است که SecretSauce پر مرورگر شما با انواع تبلیغات است. آنچه مهم است که شما بدانید که به خاطر این تبلیغات خود مرور سرعت قابل ملاحظه ای را پایین آهسته است. بنابراین عملکرد کامپیوتر شما نیز رنج می برند ممکن است نرم افزار نیز کردن منابع سیستم استفاده می کند. به طور کلی، ما نشان می دهد زیرا آنها توسط هر کس, کنترل نیست که شما همه تبلیغات برای شما آورده از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، که بدان معنی است که شما به داده های نا امن در معرض می تواند جلوگیری از. اگر شما می خواهید برای از بین بردن تبلیغات SecretSauce از مرورگر خود، شما باید به نرم افزار از سیستم خود حذف.

چگونه به حذف SecretSauce

دو راه شما می توانید خلاص شدن از SecretSauce وجود دارد: دستی و یا به طور خودکار. اگر می خواهید برای رفتن با دستي شما دستورالعمل های زیر مقاله استفاده کنید. با این حال، شما باید به خاطر داشته باشید که SecretSauce تنها نرم افزار ناخواسته بر روی کامپیوتر شما ممکن است نگه دارید. با این برنامه ها به عنوان Mobogenie همراه شده است و TornTV نه که یکی از آنها در واقع بسیار مفید است. است که چرا ما پیشنهاد می SecretSauce با استفاده از ابزار حذف تروجان به جای حذف کنید. دریافت ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را اسکن کامپیوتر شما. آن را شناسایی و از بین بردن SecretSauce همراه با دیگر تهدیدات. هنگامی که آن را ندارد، شما قادر خواهید بود به وب گشت و گذار بدون خطر و بدون هر گونه مزاحمت.

SecretSauce به خاتمه دستی

حذف Secret Sauce از ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها SecretSauce حذف →

حذف Secret Sauce از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → SecretSauce حذف →

پاک کردن Secret Sauce از ویندوز 8

  • جستجوی صفحه کنترل → → → برنامه حذف SecretSauce حذف →

دانلود ابزار حذفبرای حذف Secret Sauce

پاسخ دهید