Securebit Technologies حذف

Fake Antispyware

Securebit Technologies چیست؟

Securebit Technologies برنامه آنتی ویروس جعلی است که در سراسر جهان توزیع شده است و می تواند هر کامپیوتر را آلوده است. این برنامه دسترسی به رایانه با استفاده از تاکتیک های مهندسی اجتماعی می شود. به محض این که شما وجود این badware بر روی سیستم شما پیدا کردن در مورد، شما باید به مراقبت از آن. این برنامه مخرب است که باید حذف کنید بدون شک است.

همانطور که بسیاری از برنامه های ضد ویروس سرکش، Securebit Technologies با استفاده از یک اسکنر جعلی و وانمود به دنبال عفونت در کامپیوتر شما. سپس آن را به شما که سیستم شما آلوده است و شما نیاز به کمک برخی از این ثابت تلاش می کند. هدف این است را به شما پرداخت هزینه برای نسخه کامل اصطلاح Securebit Technologies. آن را به خلاص شدن از شر همه تهدیدات مخرب وعده داده اما در واقع آن را تنها به سرقت پول خود را دنبال. این برنامه همچنین می توانید سعی کنید پاره خود را کردن قفل صفحه نمایش کامپیوتر شما و درخواست پرداخت هزینه خاصی دریافت رایانه را کلیک کنید.

چگونه کار Securebit Technologies؟

Securebit Technologies برنامه آنتی ویروس جعلی است که به عنوان یک برنامه امنیتی مشروع به منظور سرقت پول از اعتماد کاربران کامپیوتر است. Securebit Technologies مه به نظر می رسد به نگاه و عمل به عنوان یک ابزار امنیتی واقعی اما در واقعیت، این نرم افزار امنیتی جعلی هیچ قابلیت ارائه توابع امنیتی کامپیوتر واقعی است. Securebit Technologies است قادر به شناسایی و حذف هر نوع تهدیدات مخرب چون خطر امنیتی خود است. Securebit Technologies را به حذف از سیستم های کامپیوتری تحت تاثیر بلافاصله پس از تشخیص با برنامه مناسب و معقول ضد مخرب. هدف اصلی Securebit Technologies این است که کاربران کامپیوتر هدف به خرید نسخه کامل اصطلاح محصول نرم افزار جعلی خود را متقاعد کند.

پس از انتقال بر روی کامپیوتر آلوده نصب، Securebit Technologies اجرا faux سیستم اسکن و هشدارهای امنیتی ناسالم پاپ آپ را نشان می دهد. اسکن سیستم نادرست Securebit Technologies گزارش مختلف عفونت های مختلف مخرب شناسایی شده در کامپیوتر را قربانی فکر می کنم / کامپیوتر توسط عفونت های امنیتی متعدد تحت تاثیر راه اندازی شد. ترسناک پیام هشدار پاپ آپ نمایش داده شده توسط Securebit Technologies قربانیان کامپیوتر خیالی مشكلات مربوط به کامپیوتر هک می سازیم.

چه تر است, Securebit Technologies نمایش پاپ جعلی که درست در بالای نوار هشدار در مورد تعداد زیادی از عفونت در بر داشت و معرفی برای اجرای یک اسکن کامل سیستم برای تمیز کردن کامپیوتر شما وظیفه ظاهر می شود. در اینجا این است که چگونه پیام نظر می رسد:

هشدار در مورد عفونت های واقعی این پیام نه نتایج اسکن Securebit Technologies. آنها فقط به ترساندن شما و شما فکر می کنید کامپیوتر شما در معرض خطر است استفاده می شود. همانگونه که قبلا ذکر, چه چیزی باعث این سرکش متفاوت از دیگر برنامه های سرکش که آن نیز با استفاده از رایانه روی صفحه نمایش قفل است. سیستم کامپیوتر آلوده معمولا چند دقیقه پس از در حال اجرا سیستم اسکن قفل شده است. قفل کردن صفحه نمایش جلوگیری از دسترسی به هر یک از برنامه های خود و سیستم شما را کاملا بی فایده می سازد. پیامی که روی صفحه نمایش ظاهر می شود دوباره مورد شناسایی تهدیدات متعدد هشدار می دهد. ارائه شده در پاپ آپ یا رایانه قفل صفحه برای کمک به شما برای نصب نرم افزار خود را ارائه خواهد شد اگر شما تعداد تماس که 49.99 $ هزینه. اگر شما متاسفانه شما این پول بدهند.

اگر شما را در بر روی کامپیوتر شما متوجه شما باید Securebit Technologies را از سیستم خود حذف کنید. شما باید برای کشتن فرآیندهای Securebit Technologies با استفاده از مدیر وظیفه. سپس ما توصیه به اسکن سیستم خود را با یک برنامه ضد جاسوسی معتبر مانند Spyhunter و حذف تمام فایل های عفونی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Securebit Technologies

removal instructions en Securebit Technologies حذف

پاسخ دهید