حذف Security Cleaner Pro

دسته‌بندی نشده

Security Cleaner Pro چیست؟

Security Cleaner Pro آنتی ویروس جعلی است که توزیع با استفاده از وب سایت های آلوده است. سعی کنید این سایت ها برای بهره برداری از آسیب پذیری های مختلف را در مرورگر خود و برنامه های مشترک و محیط های مثل فلش و یا جاوا. اگر نسخه خود را آسیب پذیر است، کامپیوتر شما با تروجان ها مختلف اعم از stealers اطلاعات به دانلودکنندگان که آلوده با تهدیدات اضافی آلوده می شود. به طور معمول، چنین تهدید هستند یا ransomware، adwares و یا جنایتکاران و مجرمین مانند Security Cleaner Pro.

Security Cleaner Pro حذف Security Cleaner Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف Security Cleaner Pro Security Cleaner Pro عفونت کامپیوتر از خانواده Rogue.WinWebSec سرکش ضد جاسوس افزار برنامه است. دلیل آن نشان می دهد نتایج اسکن های جعلی اجازه نمی دهد که شما برای اجرای برنامه های عادی خود را ندارد و hijacks Internet Explorer برای نمایش هشدارهای امنیتی جعلی در هنگام بازدید از سایت های بی ضرر این برنامه به عنوان سرکش طبقه بندی شده است. این برنامه از طریق هک سایت های وب است که تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری در خود نرم افزار های نصب شده، که سپس Security Cleaner Pro بدون اطلاع یا اجازه نصب توزیع شده است.

هنگامی که Security Cleaner Pro نصب شده بر روی کامپیوتر خود را در آن می توان به پیکربندی شروع به طور خودکار زمانی که شما را به ویندوز وارد شوید. شروع به کار آن اسکن جعلی از کامپیوتر شما، که ایالت است که وجود دارد ارائه عفونت های متعدد را انجام دهد. اگر شما سعی می کنید برای حذف این عفونت با این برنامه هر چند، آن را دولت شما ابتدا نیاز به خرید آن قبل از شما را مجاز به انجام این کار. هیچ یک از فایل های شناسایی آلوده می شوند و یا حتی بر روی کامپیوتر شما وجود داشته باشد، لطفا نتایج چشم پوشی و برنامه را خرید.

چگونه کار می کند Security Cleaner Pro؟

هنگامی که کامپیوتر شما آلوده است سخت به دست نشانه Security Cleaner Pro است. شما هشدار درباره وضعیت بدون محافظت کامپیوتر شما را دریافت کنید و اسکن کامپیوتر شروع می شود. اسکن بسیاری از عفونت های Backdoor را تشخیص دهد. این دور از واقع بینانه و با خیال راحت همه چیز پاک نرم افزار تشخیص تقلبی است که می توانیم فرض کنیم. تهدیدها بدون پرداخت را حذف خواهد شد و نه از صفحه کنترل حذف خواهد شد. این نرم افزار به عنوان سرکش نرخ. علاوه بر این، حتی اگر شما برنامه های آنتی ویروس دیگر, Security Cleaner Pro جعلی ویندوز مرکز امنیت برنامه آنتی ویروس خود را خاموش است این ادعا را نشان می دهد. آن نیز ممکن است مسدود کردن دیگر برنامه های در حال اجرا و ساخت با استفاده از کامپیوتر غیر ممکن است.

Security Cleaner Pro هشدار جعلی

در حالی که در حال اجرا، این ویروس متعدد امنیتی هشدار و هشدار به ترساندن شما به فکر آلوده رایانه طراحی شده اند که نشان می دهد. یک روش این است که برای نشان دادن جعلی ویندوز مرکز امنیت که نشان می دهد شما خرید برنامه برای محافظت از کامپیوتر شما. روش دیگر هشدار امنیتی است که هنگام مرور وب سایت با مرورگر وب خود را نشان داده است. این هشدار دولت که سایت شما بازدید می نا امن است و که شما باید خرید Security Cleaner Pro برای محافظت از خودتان. متن این هشدار است:

Security Cleaner Pro یعنی نیز مسدود خواهد شد. اکثر صفحات با اخطار زیر باز خواهد شد:

Warning message from your Internet Browser. This page is under virus attack. This might crash your system.

Obtain a license for “Security Cleaner Pro”  to protect your PC for safest browsing Internet pages (desirable)

Launch spyware,virus and malware scanning process

Keep browsing Internet Pages unprotected (not safely)

security cleaner pro virus حذف Security Cleaner Pro

چگونه برای حذف ویروس Security Cleaner Pro

شما می توانید این سرکش از در حال اجرا توسط دانلود Spyhunter نصب و در حال اجرا بر روی کامپیوتر آلوده متوقف. اگر آن مسدود شده است، تغییر نام آن به پسوند .com یا جعلی ثبت Security Cleaner Pro با کد YKGVWHVSFETPXBIMDXUJSUYGPRADAOHZ . علاوه بر این، ممکن است به حذف فایل Security Cleaner Pro از حالت به عنوان خوب، ایمن است که باید به باز کردن قفل کامپیوتر به طور موثر است.  توصیه می کنم با Spyhunter برای شناسایی و حذف تروجان downloader مسئول عفونت اسکن یا کامپیوتر دیگر دوباره دریافت کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف Security Cleaner Pro

removal instructions en حذف Security Cleaner Pro

پاسخ دهید