Security Defender حذف

Fake Antispyware

Security Defender–چگونه برای حذف این برنامه آنتی ویروس سرکش?

Security Defender نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که توسعه یافته توسط مجرمان اینترنتی – آن کلاهبرداری کل و آن نباید اعتماد باشد. این اسکنر امنیت سرکش سرچشمه از یک خانواده از برنامه های آنتی ویروس ساختگی به نام Braviax و هدف اصلی این است که کاربران کامپیوتر unsuspecting به “فعال کردن نسخه کامل” فوت و فن. مقررات که این نرم افزار تا به هیچ چیز مشترکی با برنامه ضدویروس مشروع Security Defender متکی به پیغامهای هشدار امنیتی جعلی و تشخيص عفونت های غیر موجود امنیت کامپیوتر کاربران مجبور به خرید این محصول بی ارزش.

هنگامی که این سرکش infiltrates کامپیوتر کاربر آن را چندین پیام هشدار امنیتی جعلی (هشدار فایروال Security Defender، و غیره) تولید می کند و اسکن امنیتی تقلید خواهد شد–مقررات که اسکن امنیتی و لیست طولانی از ظاهرا تروجان ها و بدافزارها و ویروسهای شناسایی تنها بخشی از استراتژی فریبنده ترساندن کامپیوتر استفاده کاربران به اعتقاد داشتند که کامپیوتر آنها باید امنیتی جدی مسائل مربوط. در واقع هیچ یک از تهدیدات امنیتی شناسایی شده توسط Security Defender در واقع بر روی یک کامپیوتر – وجود دارد باید از این برنامه اعتماد دارم. اگر شما ببینید این برنامه اسکن رایانه شما برای تهدیدات امنیتی–شما می توانید اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر شما infiltrates با نرم افزار آنتی ویروس جعلی است که سعی دارد شما را فریب.

security defender Security Defender حذف

Security Defender که همه سرکش امنیتی دیگر اسکنر از Braviax خانواده بارگیری در توسط درایو، تروجان ها و پیغامهای هشدار امنیتی جعلی آنلاین با استفاده از توزیع شود. کاربران کامپیوتر امنیت آنلاین هشدار پاپ آپ نباید اعتماد اينکه چه دولتى، که کاربر کامپیوتر آلوده و پیشنهادات to دانلود برخی از برنامه های امنیتی–حیله گری شناخته استفاده شده توسط مجرمان اینترنتی برای نفوذ به کاربر کامپیوتر با نرم افزار های سرکش آنتی ویروس است.

حفاظت از کامپیوتر شما از چنین اسکنر های امنیتی جعلی یکی نیز تمام سیستم عامل و نرم افزار نصب شده روز نگه دارید باید به استفاده از برنامه های آنتی ویروس و antispyware مشروع فراموش نکنید. اگر شما قبلا payed برای نسخه کامل Security Defender شما باید تماس با شرکت های کارت اعتباری شما و اختلاف اتهامات، توضیح به آسانی که شما را به خرید نرم افزار آنتی ویروس جعلی خار شده اند. برای حذف این سرکش را از کامپیوتر شما استفاده حذف ارائه دستورالعمل.

Security Defender حذف

دانلود نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود برای از بین بردن این نرم افزار آنتی ویروس جعلی را از کامپیوتر شما. اگر شما مرورگر اینترنت شما استفاده از کامپیوتر آلوده با استفاده از یک تمیز به حذف این دانلود و استفاده از رسانه قابل انتقال (سی دی، USB و غیره) را برای انتقال آن به کامپیوتر آلوده دسترسی نیست. توجه اگر شما با استفاده از کامپیوتر تمیز برای دانلود روب که این سرکش نیز اجرای برنامه های مسدود همچنین دانلود ارائه رجیستری تعمیر (لینک دانلود در زیر). هر دو پرونده را به دستگاه آلوده انتقال اولین اجرا تعمیر رجیستری و سپس اجرا اسکن کامل را با حذف توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Security Defender حذف

پاسخ دهید