حذف Security Shield

Fake Antispyware

Security Shield چیست؟

Security Shield سرکش ضد جاسوس افزار برنامه دیگری که به نظر می رسد مثل یک ابزار مشروع ضد بدافزارها نشده است. Security Shield بسیار خطرناک است و دیگر آن بر روی سیستم کامپیوتر شما آسیب بیشتر برنامه انجام خواهد شد نگه داشتن شما. Security Shield با مختلف هشدار جعلی است که شما برای خرید نسخه کامل نرم افزار را خواهیم بی درنگ شما خواهد شد. این است که پول از کاربران کامپیوتر شکی به آن نداریم و همچنین به دست آوردن اطلاعات شخصی خود را از جمله اطلاعات کارت اعتباری انجام می شود.

هر آنچه که شما انجام دهید، اصطلاح نسخه کامل این برنامه را دانلود. به محض این که شما می توانید Security Shield را از سیستم خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Security Shield

Security Shield Virus حذف Security Shield

Security Shield چگونه کار می کند؟

Security Shield ممکن است به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, مانند یک برنامه امنیتی مشروع نگاه. با این حال، یک بار آن نصب می شود آن انجام اسکن سیستم تقلبی و ارائه به شما با نتایج است که نمی تواند بیشتر از حقیقت است. مهم نیست اگر کامپیوتر شما آلوده است و یا دولت نه در اطلاع رسانی است که روی صفحه نمایش داده می شود که مشکلات مختلف با سیستم شما وجود دارد. پیام هایی که ممکن است چیزی شبیه به این را نگاه کنید:

“Security Shield Warning
Intercepting malicious software that may violate your privacy and harm your computer has been detected. Click here to remove now with Security Shield.”

“Security Shield Warning
Spyware.IEMonster activity detected. This form of spyware attempts to steal passwords from Internet Explorer, Mozilla Firefox, Outlook and other commonly used programs. Click here to immediately remove it with Security Shield.”

هشدار همه کم و بیش مشابه هستند: آنها ادعا می کنند که کامپیوتر خود را توسط برنامه های مخرب آلوده است و شما نیاز به دانلود نسخه کامل Security Shield آنها را حذف کنید. دستورالعمل های ارائه شده در این پیام ها را دنبال به عنوان پرداخت اینترنتی جنایتکاران تنها آنها را با اطلاعات خود را ارائه و بیشتر آسیب کامپیوتر شما با نرم افزارهای مخرب. چه باید بکنید در عوض استفاده از زیر کلید فعال سازی است که آن را آسان تر برای خلاص شدن از شر Security Shield است: 64C665BE-4DE7-423B-A6B6-BC0172B25DF2. پس از اسکن های جعلی به پایان رسید, کلیک بر روی دکمه حذف و “بله، فعال Security Shield”. سپس شما قادر خواهید بود برای ثبت نام در برنامه با استفاده از کد فوق. پس از آن, اتصال به اینترنت خود باید گردیم به حالت عادی و شما قادر خواهید بود برای از بین بردن Security Shield از کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف Security Shield از سیستم من?

تنها راه برای خاتمه Security Shield و مشابه تقلبی ضد جاسوس افزار برنامه با دانلود و نصب ابزار حذف تروجان مشروع است. حذف دستی Security Shield چیزی توصیه می کنیم اگر شما دانش پیشرفته کامپیوتر نداشته است. ابزار مطمئن ضد بدافزار سیستم رایانه خود را اسکن و تشخیص همه عناصر از تهدید خواهد کرد. سپس Security Shield کاملا حذف خواهد شد. علاوه بر این، این برنامه نیز به عنوان نرم افزار مخرب و نرم افزارهای جاسوسی ابزار پیشگیری که بدان معنی است که این کامپیوتر خود را از عفونت های مشابه شما می توانید گرفتن آنلاین محافظت توابع.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Security Shield

پاسخ دهید