حذف SecurityHelper.dll

Trojan

راهنمای در مورد حذف SecurityHelper.dll

SecurityHelper.dll پرونده که متعلق به یک اسب تروجان است. تروجان می آید از خانواده تروجان Win32/Sathutbot و بنابراین شما نباید است تعجب اگر شما این انگل در سیستم شما نیز معمولا با تروجان Backdoor:Win32/Simda.A هاست. اگر کامپیوتر شما توسط این تهدیدات آلوده است، به این معنی که مجرمان اینترنتی آن دسترسی از راه دور می تواند. آنها می توانند اطلاعات شخصی شما را جمع آوری و شدت آسیب کامپیوتر شما.

فایل به نام SecurityHelper.dll معمولا در پوشه C:ProgramDataMicrosoftSecurityClient ذخیره می شود. پرونده های دیگر است که متعلق به عفونت در پوشه % Temp % ذخیره می شود. هیچ سوالی به محض این که شما می توانید که شما SecurityHelper.dll و دیگر فایل های مخرب از سیستم شما باید از بین بردن وجود دارد.

SecurityHelper.dll  حذف SecurityHelper.dll

SecurityHelper.dll چگونه کار می کند؟

قبل از حذف SecurityHelper.dll شما باید بدانید چگونه آن بر روی کامپیوتر شما به پایان رسید. چند روش چگونه شما می تواند آلوده کامپیوتر شما وجود دارد. تروجان ها اغلب به عنوان برنامه های مفید و یا خود را به روز مبدل شده است. که چرا شما باید کلیک کنید در هر گونه تبلیغات مشکوک است که ترویج نرم افزار ظاهرا با ارزش است. اگر شما دانلود ضمیمه ایمیل هرزنامه یا کلیک بر روی لینک خراب شده شما نیز می توانید سیستم خود را آلوده. همانطور که می بینید, این است که چرا شما همیشه در حالی که مرور وب مواظب و مراقب باید که دشوار است به طور تصادفی شما آلوده به سیستم، که نیست.

تروجان که SecurityHelper.dll متعلق به برای رانندگی ترافیک به صفحات وب که کنترل شده توسط کلاهبرداران اینترنتی ایجاد شده است. آن نیز به سرقت اطلاعات خصوصی از سیستم آلوده استفاده می شود. تروجان می تواند برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما مانند adware و یا مرورگر هواپیماربایان قطره. این برنامه ها پر کردن مرورگر شما با تبلیغات غیر قابل اعتماد و هدایت شما را به سایت های ناشناخته در وسط شما گشت و گذار. آنها نیز تاثیر می گذارد رایانه و آنلاین مرور سرعت. علائم دیگر که شما ملزم به سیستم یخ سقوط و نامنظم رفتار توجه است. بنابراین شما قادر به دسترسی به آنها دیگر از برخی از برنامه های شما ممکن است با به خطر مسدود. قبل از آن باعث آسیب دائمی به کامپیوتر شما باید شما SecurityHelper.dll و نرم افزارهای مخرب مرتبط با خود را خاتمه دهد.

چگونه به حذف SecurityHelper.dll

هر چه زودتر شما SecurityHelper.dll و برنامه های مرتبط با آن بهتر حذف کنید. کامپیوتر شما ممکن است بیش از یک تهدید باشد و تنها راه برای مقابله با همه آنها را به استفاده از یک ابزار پیشگیری و حذف نرم افزارهای مخرب. ضد بدافزارها را اسکن کامپیوتر شما، شناسایی و حذف SecurityHelper.dll همراه با فایل های مخرب و برنامه های دیگر. علاوه بر حذف SecurityHelper.dll آن نیز خود توسط محافظ آن را از عفونت های مختلف مبتنی بر اینترنت در آینده ایمن نگه داشتن سیستم کمک خواهد کرد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SecurityHelper.dll

پاسخ دهید