حذف Secury-surf.com

Browser Hijacker

Secury-surf.com چیست؟

اگر شما متوجه است که به جای خود را ترجیح داده و صفحه اصلی پیش فرض شما با Secury-surf.comنمایش داده شده، که کامپیوتر شما توسط مرورگر hijacker آلوده یعنی. Secury-surf.com مرورگر hijacker عمدتا برای حمایت و ترویج ترافیک برخی از وب سایت های تجاری تولید می شود. با این حال، این ویژگی به نیست بنابراین مضر با این واقعیت که hijacker این مرورگر نیز می توانید کنترل تمام جلسات خود را مرور و باعث برخی از تهدید. آن را به عنوان ممکن است مشکوک این مرورگر hijacker کامپیوتر شما بدون سوء ظن شما می تواند رسیدن به و ده شروع به تغییر تنظیمات مرورگر خود (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم).

بنابراین، اگر شما متوجه است که کامپیوتر شما آلوده ممکن است شما نباید شک کنه و قبل از hijacker مرورگر این برخی از عفونت های جدی را به کامپیوتر خود آورده است Secury-surf.com را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Secury-surf.com

secury حذف Secury surf.com

Secury-surf.com آمده از کجا است؟

با توجه به این واقعیت که Secury-surf.com به عنوان قابل اعتماد درمان نشود و برنامه مفید می توان ادعا می کنند که راه که در آن این hijacker مرورگر می توانید وارد کنید کامپیوتر شما نیز بسیار قابل اعتماد نیست. بیشتر، hijacker این مرورگر می توانید کامپیوتر خود را از طریق روش “بسته بندی” برسد. زبان بیشتر به وضوح آن را بدان معنی است که Secury-surf.com می تواند همراه با برنامه های کاربردی و برنامه های نرم افزار رایگان و شاخه مختلف همراه. شما باید به توجه اضافی به خصوص برای کسانی که فایل هایی که آمدند رایگان. نگه داشتن در ذهن که در اغلب موارد این برنامه ها و فایل ها توسط شخص ثالث می تواند به توزیع. به عنوان شناخته شده شخص ثالث به عنوان معتبرترین مرجع در فضای سایبر تحت درمان است. به همین دلیل شما باید همیشه دانلود فقط برنامه های کاربردی اصلی و پیشرفته (و یا سفارشی) مراحل نصب را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که اگر شما به طور مداوم تجزیه و تحلیل تمام اطلاعات در مورد برنامه های جدید شما همیشه می توانید بردارید نرم افزار ناخواسته یا حتی روش نصب را خاتمه.

چرا آن را حذف کنید Secury-surf.com توصیه می شود؟

ما حدس می زنم که شما را بدون شک و تردید شوم که این hijacker مرورگر است که کامپیوتر شما بدون اجازه شما وارد شده است حذف شود. اگر ارائه دهنده جستجو داده شده توسط این hijacker مرورگر استفاده می کنید، اول از همه، شما نمی تواند اعتماد در نتایج جستجو است که شما پس از جلسات خود را. نگه داشتن در ذهن که Secury-surf.com تنها شما نتایج جستجو فریبنده فراهم نیست ممکن است اما آن را نیز می تواند تغییر مسیر شما به طور بالقوه مخرب وب سایت. علاوه بر این، مقدار زیادی از پاپ آپ متنوع و تبلیغاتی که شما با ارائه قطعا فعالیت های معمول خود را مرور و آزاردهنده است. یکی دیگر از بخش های روی حیله و تزویر از Secury-surf.com این hijacker مرورگر نظارت جلسات جستجو شما به راحتی می توانید است. این بدان معنی است که تمام اطلاعات در مورد روزانه خود را مرور فعالیت خواهد شد متمرکز شده و سپس به شخص ثالث منتقل. هنگامی که این اطلاعات را در دست اینترنت این کلاهبرداری ها قرار می گیرند که شما با تبلیغات مختلف حتی بیشتر مربوط به نیازهای شما و عادات مورد حمله را داشته باشید. با این حال، شما هر گونه اطلاعیه ها ارائه شده توسط این مرورگر ناخواسته hijacker اعتماد نمی باشد. به خاطر داشته باشید که حتی قابل اعتماد به دنبال تبلیغات می تواند یک عفونت جدی داخل و یک کلیک غیر مسئولانه بسیاری از آسیب به شما و به سیستم های کامپیوتری خود را می توانید نگه دارید. در نتیجه، ما نشان می دهد شما را به آغاز و دریغ نمی
Secury-surf.com حذف.

Secury-surf.com را از رایانه خود حذف

اول از همه، شما باید برای حذف این برنامه اضافی ناخواسته از سیستم کامپیوتر شما:

  • باز شروع”منو -> حرکت به ‘تنظیمات’ بخش پس از آن، انتخاب”صفحه کنترل”حرکت به”افزودن/حذف برنامه ها”-> ->-> -> جستجوی Secury-surf.com هنگامی که با یک لیست نمایش داده شده (و یا سایر برنامه هایی که ناخواسته) -> پس از آن، انتخاب آنها و در”حذف برنامه”گزینه -> در نهایت، کلیک بر روی ‘خوب’ را کلیک کنید.

رسیدن به اثر کامل روند حذف دستی برای از بین بردن Secury-surf.com از تمام مرورگر هایی که نصب شده به کامپیوتر شما (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) توصیه می شود:

گوگل کروم

  • باز کردن مرورگر–> در حال حاضر–> کلیک بر روی دکمه منو Chrome را انتخاب کنید “ابزار”–> بخش حرکت به “پسوند” -> ارائه شده با یک لیست از پسوند نگاه برای گشت و گذار secury -> حذف -> فرمت غیر ضروری (با انتخاب گزینه ‘سطل زباله) پس از آن، یک بار روی آیکون wench (در بالا گوشه سمت راست، در کنار قسمت جستجو) کلیک کنید -> انتخاب ‘مدیریت موتورهای جستجو”-> زمانی که شما در اینجا شما باید برای ارائه دهنده جستجو های ناخواسته را حذف کنید و انتخاب جدید یکی است.

اینترنت اکسپلورر

  • -> راه اندازی اینترنت اکسپلورر حرکت به “ابزار”–> بخش کلیک کنید -> در ‘مدیریت فایرفاکس’ انتقال به ‘نوار ابزارها و پسوندها’ -> جستجو برای باز کردن مرورگر دوباره ->-> -> secury گشت و گذار و حذف (با کلیک بر روی گزینه “حذف برنامه”) حرکت به زبانه ‘عمومی’–> به جای موجود شروع صفحه ورود جدید (گوگل به عنوان مثال).

موزیلا فایرفاکس

  • باز کردن مرورگر (‘موزیلا فایرفاکس’) -> حرکت ابزار’ -> بخش “پسوند” -> جستجو برای گشت و گذار secury و سپس کلیک کنید در “حذف برنامه” -> این گزینه به قسمت “ابزار” دوباره–> را انتخاب کنید ‘گزینه’ بخش -> کلیک کنید -> در ‘عمومی’ انتخاب کنید ‘راه اندازی’ را انتخاب کنید (اینجا شما صفحه آغاز جدید مجبور به انتخاب).

شما باید بدانید که اکثر مرورگر هواپیماربایان برنامه های اضافی نصب شده به کامپیوتر شما می توانید. هنگامی که شما انجام فرایند تنها دستي پس شما مطمئن اگر شما کاملا Secury-surf.com را حذف کرده نمی تواند. به همین دلیل ما توصیه می کنیم شما را به دانلود ضد ویروس ابزار مانند SpyHunter قابل اعتماد. این نرم افزار قدرتمند خواهد شد نه تنها از بین بردن تمام باقی مانده بدخیم قسمت های Secury-surf.com اما همچنین حفاظت از کامپیوتر شما از دیگر تهدیدات.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Secury-surf.com

پاسخ دهید