حذف SelectionLinks

Browser Hijacker

SelectionLinks

چیست؟
SelectionLinks برنامه adware که تبلیغات خود را نمایش داده خواهد شد و لینک در یوتیوب، فیس بوک، گوگل و وب سایت های دیگر که شما در حال دیدن حمایت مالی. این آگهی را به عنوان جعبه در صفحات وب وب سایت های مختلف نشان داده شده و زیر آنها خواهید دید “ درباره این آگهی ” لینک که شما را برای انتخاب لینک وب سایت منجر شود.

SelectionLinks شرح نوار ابزار

SelectionLinks نوار ابزار می باشد یک افزونه مرورگر است که شما می توانید در سراسر آمده در مرور برنامه های کاربردی مانند اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس. یک افزونه مرورگر, همچنین به عنوان شناخته شده نوار ابزار، مانند یک موتور جستجو کوچک متصل به مرورگر خود را در بالای صفحه ظاهر می شود. این شما را فراهم می کند با راحتی گشت و گذار و تعداد زیادی از میانبر به بسیاری از منابع آنلاین. با این حال، کامپیوتر هکرها می تواند مزایای استفاده از این نوار ابزار ویژه را یا هک آن کار برای آنها را. به بیشتری داشته باشید، این نوار ابزار SelectionLinks می توان در ارتباط با برخی از سایت های وب مثل ماهی و هدایت شما به این سایت ها را به کامپیوتر شما آسیب پذیر شده. حتی می تواند هکرها جمع آوری و ضبط فعالیت های آنلاین خود را برای سود در مراحل بعدی کمک می کند.

هنگامی که یکی است در حالی که گشت و گذار آنلاین به سایت های ناخواسته و صفحات وب دیگر تغییر مسیر داده، ما به آن تماس مرورگر مشکل تغییر مسیر. این نوع مشکل یک مسئله مشترک برای بسیاری از کاربران کامپیوتر امروزه تبدیل شده است. هنگامی که رایانه های شخصی خود را به دلیل فعالیت های نامناسب آنلاین خود را آسیب پذیر شده، ویروس ها، بدافزارها و هکرها کامپیوتر حتی بدون اجازه می توانید! این نوار ابزار SelectionLinks را نیز به عنوان یک مرورگر مشکل تغییر مسیر می توان تعریف کرد. همانطور که ذکر شد قبل از آن با برخی از سایت های وب مثل ماهی همراه است. زمانی که شما آنلاین از این نوار ابزار گشت و گذار، شما احتمالا به این سایت مشکوک که در آن ویروس ها تروجان ها و نرم افزارهای مخرب پنهان داخل هدایت می شوید. هنگامی که شما وجود زمین، کامپیوتر تر ساختن آن سخت تر به حفظ محیط زیست در حال اجرا پاک آلوده خواهد شد. نوار ابزار SelectionLinks توسط شما بر روی سایت های مثل ماهی منجر، کامپیوتر هکرها بیشتر بهره مندی از اطلاعات شخصی شما را کمک می کند.

چگونه SelectionLinks کار

اگر شما نمی خواهید به از دست دادن هر گونه اطلاعات و فایل های مهم به این مرورگر تغییر مسیر موضوع، شما بهتر از این نوار ابزار SelectionLinks ASAP خلاص خواهد بود. اگر شما نمی تواند به نظر می رسد حذف این نوار ابزار ناخواسته YooSecurity کارشناس کامپیوتر آنلاین تماس بگیرید. دستي در اینجا پیشنهاد میشود که نیاز به مهارت های رایانه ای پیشرفته. اگر شما با هر فرایند دستي آشنا نیست، بهتر است کارشناسان کمک کرد در صورتی که اتفاق می افتد هر نوع مشکلات غیر قابل پیش بینی است.

SelectionLinks ADS حذف SelectionLinks

SelectionLinks همچنین یک برگه اضافه خواهد شد به صفحه جستجوی گوگل، که در آن خواهد شد نمایش یوتیوب و توییتر جستجو نتایج را برای شما نمایش داده شد و زمانی که شما می خواهید هر کلمه در یک صفحه وب برجسته، آن جعبه حاوی موتورهای مختلف جستجو نمایش داده خواهد شد.

SelectionLinks virus حذف SelectionLinks

SelectionLinks است یک افزونه مرورگر برای Internet Explorer ، فایرفاکس و گوگل کروم که به طور معمول اضافه شده است هنگامی که شما برنامه های رایگان دیگر نصب. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز صرفه جویی اکسپلورر نیز نصب خواهد کرد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری صرفه جویی اکسپلورر عبارتند از 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.
هر زمان که شما فهرست Youtube پس از، نصب، بهترین خرید، فیس بوک یا هر سایت دیگر مشابه خود تبلیغات نمایش داده خواهد شد و لینک حمایت مالی.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این برنامه SelectionLinks شما همیشه باید توجه پرداخت.
بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SelectionLinks

پاسخ دهید