حذف SENTRY.exe

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف SENTRY.exe

SENTRY.exe یک فایل اجرایی غیرقابل اعتماد است که وجود یک نرم افزار مشکوک ممکن است در سیستم خود را نشان می دهد است. با این حال آن را نیز ممکن است وارد کامپیوتر خود را با سایر برنامه غیرقابل اعتماد به نظر می رسد که اغلب این فایل دیپلم با ویروس پاپ آپ IPInsigh است.

در برخی موارد این فایل حتی بخشی از یک نرم افزار کاملا بی ضرر و معتبر به همین دلیل است که شما باید آن را با دقت تجزیه و تحلیل ممکن است. اگر شما تعیین که مزاحم این سیستم خود را با یک برنامه مخرب وارد شده، شما باید SENTRY.exe در یک بار حذف کنید.

SENTRY.exe  حذف SENTRY.exe

SENTRY.exe چکار می کند؟

نکته جالب در مورد این پرونده این است که این در واقع ممکن است کار بر روی خود است. پرونده پنهان عمیق در رایانه شما و انجام بسیاری از فعالیت های مشکوک. اول از همه، به نظر می رسد که این روند جاسوس کاربر. این آهنگ فعالیت های اینترنتی و عادات و ثبت انواع دیگری از اطلاعات نیز هست. همچنین می توانید اتصال به اینترنت پشت سر خود را و برنامه های دیگر را بدون دانش خود را نصب کنید. اگر این فایل را در سیستم خود را ترک SENTRY.exe هواپیماربایان مرورگر برنامه adware و یا نرم افزار حتی مخرب به رایانه شما می توانید دانلود. تهدید بیشتر برنامه های کاربردی بالقوه خطرناک دلیل اصلی شما نیاز به خلاص شدن از SENTRY.exe به زودی ممکن است.

با این حال، در اکثر موارد، شما نیاز به حذف SENTRY.exe با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم مرتبط. تحقیقات نشان داد که اغلب SENTRY.exe به عنوان بخشی از نرم افزار دیگری به نام IPInsight تبلیغات پشتیبانی برنامه سفر. اگر این نرم افزار وارد کامپیوتر شما، شما احتمالا پنجره های پرشی متعدد آگهی ها در متن آگهی و دیگر انواع تبلیغات ظاهر می شود در هر پنجره جدیدی باز می کنید را مشاهده کنید. آگهی های معمولا بسیار آزار دهنده به نوبه خود و از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم اشخاص ثالث، بسیار خطرناک را بررسی کنید. SENTRY.exe مربوط به حذف adware بدون تاخیر. به یاد داشته باشید، اگر شما SENTRY.exe حذف را به تعویق می اندازند مزاحم ممکن است شروع پس از فعالیت های خود را آنلاین و فروش اطلاعات به اشخاص ثالث ناشناخته.

قبل از هر گونه اقدامات با این حال، ما شما را فراموش کرده ام که این پرونده ممکن است کاملا بی ضرر و متعلق به برخی از برنامه های قابل اعتماد می خواهیم. حتی اگر اینها بسیار نادر است، شما یک نرم افزار مفید تصادفی صدمه نمی بايد.

چگونه به حذف SENTRY.exe

شما نباید تلاش برای خاتمه SENTRY.exe توسط خودتان. این فایل کاملا روی حیله و تزویر است و بنابراین شما باید حذف SENTRY.exe را به حرفه ای ترک است. معتبر ضد جاسوس نصب و استفاده از آن را حذف SENTRY.exe. داشته باشید که بعد از برداشتن SENTRY.exe نرم افزار امنیتی قدرتمند کامپیوتری از تهدیدات آینده محافظت از کامپیوتر شما می توانید.

حذف SENTRY.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف SENTRY.exe

پاسخ دهید