حذف Setup.exe

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Setup.exe

حتی اگر Setup.exe شبیه فایل سیستم عامل ویندوز اصلی، پژوهش آن است که روند مخرب به سیستم شما آسیب متوجه شدم. دیگر نام های مستعار شناخته شده از این نرم افزارهای مخرب lsass.exe و winamp.exe و csrss.exe و services.exe هستند.

این روند به احتمال زیاد سایر نرم افزارهای مضر است که ساکن در سیستم خود را که بدان معنی است که شما نه تنها نیاز به حذف Setup.exe، اما همچنین برای اسکن کامپیوتر خود را برای تهدید بیشتر را نشان می دهد.

Setup.exe چکار می کند؟

پس از ورود به سیستم خود, Setup.exe را از کاربر پنهان می کند. به منظور جلوگیری از کشف شدن روند نام برخی از برنامه های اصلی و محترم استفاده کنید. به عبارت دیگر آن خود را به نگاه مانند پرونده بی ضرر را پوشاند و به این ترتیب تشخیص اجتناب. با این حال، اگر شما شک که چیزی اشتباه است، شما همیشه می توانید امضای دیجیتالی خود را بررسی کنید. فایل راست کلیک کنید و Properties را انتخاب کنید و بررسی امضا. اگر فکر می کنید که مشکوک به نظر میرسد شما باید Setup.exe را حذف کنید.

شما موفق به حذف Setup.exe، عواقب خطرناک می توان آن را. روند سازش حافظه مجازی سیستم شما می تواند، اتوران برنامه ها، رایانه خود دیوار آتش و مرکز امنیتی Windows به مخاطره می اندازد. پس از انجام این کار، مجرمان اینترنتی است که حمله به کامپیوتر شما می توانید نصب نرم افزار حتی بیشتر مخرب در سیستم شما و اطمینان حاصل شود که شما برای پیدا کردن آن قادر خواهد بود. اگر آن را حذف دسترسی به ویرایشگر رجیستری و مدیر وظیفه مدیریت، شما به سادگی قادر به انجام Setup.exe دستی حذف نخواهد. توسط راه، این بدافزار گاهی اوقات تبلیغات لینک به منوی شروع کاربر و می تواند به عنوان یک کرم دانلود نرم افزارهای جاسوسی و یا یک برنامه امنیتی جعلی فعال می شود. برنامه های امنیتی جعلی مرتبط با این پرونده برنده 7 سال 2013 ضد ویروس دیسک آنتی ویروس حرفه ای 2013 نرم افزار آنتی ویروس ایکس پی ایکس پی 2013 مدافع و برنده 8 سال 2013 مدافع است. همه این برنامه ها توسط هکرها با تنها یک هدف ایجاد می شوند: به سرقت پول خود را. نه این عفونت آن را فریب و خلاص شدن از Setup.exe در یک بار.

این مزاحم با برنامه های کاربردی مختلف خطرناک مانند VirTool:MSIL/Injector.gen در ارتباط است!G Mal/عمومی-L و Trojan.Kryptik. آنها به کامپیوتر قربانی با دیگر نرم افزارهای مخرب آلوده و به استخدام سیستم توزیع نرم افزار های مخرب دیگر استفاده می شود. فسخ Setup.exe و محافظت از کامپیوتر شما.

چگونه به حذف Setup.exe

چون شما تصادفی ممکن است سیستم شما در حال حاضر کتک آسیب برساند آن عاقلانه به تلاش Setup.exe کتابچه راهنمای کاربر حذف نخواهد بود. در عوض شما باید مشروع و قدرتمند ضد بدافزارها که با آن شما می توانید Setup.exe حذف نصب کنید. شما باید کل سیستم خود را اسکن و حذف تمام نرم افزارهای مخرب است که ساکن در کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Setup.exe

پاسخ دهید