حذف Shareaza Toolbar

Toolbar

Shareaza Toolbarچیست؟

Shareaza Toolbar، مستعار موسیقی نوار ابزار به طور خاص فقط برای اینترنت اکسپلورر و گوگل کروم طراحی شده است. اگر شما با استفاده از برخی از مرورگر شما حتی که شما را به آن را در کامپیوتر خود را متوجه ممکن است. کروم در واقع حتی این افزودنی پیش فرض آن آمده بود از مغازه فرمت خاص خود را، با این حال، یعنی همان تنظیمات عمل نمی کند و اگر شما در حال حاضر با آن شما موسیقی نوار ابزار فورا متوجه خواهید شد فعال است. شما احتمالا حذف Shareaza Toolbar به دلیل این واقعیت ساده است که آن را بطور قابل توجهی کند می کند کردن مرورگر شما می خواهید. به علاوه، توابع را ارائه می دهد نیز واقعا آهسته و نه در همه منحصر به فرد و یا حداقل بیشتر از رادیو آنلاین ساده مفید بیت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Shareaza Toolbar

Shareaza Toolbar به چه عمل شود؟

این پسوند افزودنی از Bandoo رسانه Inc. است هر وسیله مخرب نیست، با این حال، کاملا به سرعت می توانید اثبات می شود یک مزاحم و پس آن به عنوان نرم افزار ناخواسته بالقوه توان طبقه بندی می. در حالی که این فرمت صفحه دانلود خود را ندارد، منبع اصلی آن در shareaza.com است. این است که در آن شما می توانید مشتری Shareaza P2P که با نوار ابزار در امیدوار است که شما از طریق فرایند نصب عجله و ناخواسته آن را در رایانه خود اجازه همراه دانلود. در حالی که این عمل غیر قانونی است، آن هم کاملا اخلاقی نیست و ممکن است به تنهایی آن را می خواهید به حذف Shareaza Toolbar.

اگر شما هنوز دانلود مشتری Shareaza P2P شما ممکن روشن چرا نوار ابزار موسیقی را در اینترنت اکسپلورر خود نشسته است. پاسخ به آن است که آن احتمالا همان روش استفاده به، به سادگی با برنامه های دیگر نرم افزار رایگان یا شاخه هزار که آنلاین در انواع بیشتر یا کمتر معتبر در دسترس است وب سایت دانلود. به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده این عمل غیر قانونی است. در واقع شما به راحتی می توانید برای جلوگیری از برنامه های ناخواسته اگر شما به سادگی چند دقیقه دیگر در حالی که چیزی نصب نصب شده و بیش از آنچه به رضایت ارائه شده است نگاه کنید.

چگونه برای حذف Shareaza Toolbar

خوشبختانه، این کار غیر ممکن است به حذف Shareaza Toolbar هنگامی که آن را در حال حاضر در نیست. اگر گزارش از مردم قادر به حذف آن را دیده اند که به دلیل اشکال در برنامه که از آنجا که ثابت شده است و نه باید از تداخل با تلاش خود را به خلاص شدن از شر از نوار ابزار موسیقی بود. پس از آن را بردارید چون آنها نمی بازگشت به حالت عادی به صورت خودکار خواهد شد شما هنوز برای معکوس کردن تنظیمات مرورگر خود را نیاز. اگرچه Shareaza Toolbar است نه هر وسیله عفونت کامپیوتر هنوز امر ایده خوبی است برای اسکن کامپیوتر شما به دلیل این واقعیت است که آن هنوز در به معنی که شما نسخه برداری نرم افزار رایگان یا شاخه برنامه و در حالی که برخی از آنها کاملا واقعی دیگران می تواند منجر به نرم افزارهای مخرب.

Shareaza Toolbar راهنمای حذف

ویندوز ایکس پی:

 1. شروعرا کلیک کنید.
 2. کنترل پنلرا باز کنید.
 3. افزودن یا حذف برنامه هارا انتخاب کنید.
 4. کلیک کنید و حذف برنامه های شما می خواهید برای حذف.

ویندوز ویستا/7:

 1. شروعرا کلیک کنید.
 2. به صفحه کنترلبروید.
 3. حذف یک برنامهرا انتخاب کنید.
 4. را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه های شما نمی خواهم.

ویندوز 8:

 1. باز کردن صفحه مترو UI .
 2. راست کلیک بر روی هر یک از برنامه های.
 3. حذف بند که زیر ظاهر می شود کلیک کنید.
 4. شما به برنامه ها و ویژگی هایگرفته شود.
 5. اینجا را انتخاب کنید و حذف نصب برنامه های که می خواهید به خلاص شدن از شر.

تغییر تنظیمات مرورگر خود:

اینترنت اکسپلورر:

 1. Alt + Tرا فشار دهید.
 2. به گزینه های اینترنتبروید.
 3. زیر صفحه اصلی دکمه پیش فرض استفاده از را کلیک کنید.
 4. Alt + Tرا فشار دهید.
 5. برو به مدیریت افزونه های جانبی.
 6. برگه ارائه دهندگان جستجو را انتخاب کنید.
 7. حذف جستجو ناخواسته.
 8. انتخاب یک موتور جستجو می خواهید استفاده کنید.

گوگل کروم:

 1. Alt + Fرا فشار دهید.
 2. به تنظیماتبروید.
 3. زیر ظاهر، چانگالکترونیکی زیر نمایش دکمه صفحه اصلی کلیک کنید.
 4. نوع آدرس وب سایت شما می خواهید به عنوان صفحه اصلی.
 5. کلیک کنید زیر جستجو، مدیریت موتورهای جستجو…
 6. شناور بر روی موتور جستجو می خواهید استفاده کنید برای گزینه ها به نظر می رسد.
 7. تنظیم بعنوان پیش فرضکلیک کنید.
 8. تکرار گام 6 برای موتور جستجو می خواهید حذف.
 9. X آن را حذف کنید کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Shareaza Toolbar

پاسخ دهید