حذف ShieldPlus

دسته‌بندی نشده

ShieldPlus برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که به عنوان یک ابزار مفید است که می تواند کمک به شما در حفاظت از کامپیوتر شما از انواع تهدیدات سایبری ترویج است. متاسفانه، ShieldPlus ممکن است مورد استفاده قرار گرفته به سایبر تهدید خود را. این نرم افزار می تواند توسط cybercriminals به ترویج مزاحم استثمار و بالقوه خراب محتوا. عفونت مخرب رایانه ممکن است، اما آن افزایش نگرانی های امنیتی خاص شما نباید نادیده بگیرید. بنابراین، هر چه زودتر می ShieldPlus از کامپیوتر شما، بهتر حذف کنید. اگر شما هر گونه سوال با ما نظر بگذارید دریغ نکنید.

یک پیام خصوصی به ShieldPlus در سپر plus.com واقع شده است. با این وجود، این ممکن است به صورت نرم افزار در وب سایت اصلی است. وب سایت اصلی می گوید که با ShieldPlus شما مرورگر شما می توانید ذخیره کنید “صفحه اصلی پیش فرض، تنظیمات زبانه و جستجوی جدید” که هنگامی که این نرم افزار را روی رایانه خود نصب که نه مزاحمان خطرناک برای تغییر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما اجازه می دهد آن میرسانند. مشخصات فنی, ShieldPlus باید تابع درست مثل مرور نگهبان موج پس انداز و برنامه های کاربردی دیگر. هنوز, به جای ارائه شما با گارد امنیتی مرورگر واقعی، این نرم افزار شما به تهدیدات بالقوه امنیتی سیستم در معرض.

اول، شما ممکن است تعجب چگونه ShieldPlus وارد سیستم شما هنگامی که هیچ لینک دانلود مستقیم برای نرم افزار وجود دارد. جواب نه ساده است: همراه بارگیری. تمام برنامه های کاربردی سخت همراه با نرم افزار از طریق شخص ثالث نصب توزیع کنید. نصب کننده معمولا در وب سایت به اشتراک گذاری و تورنت فایل آپلود شده است و آنها کلیک بر روی دکمه دانلود جعلی یا هر نوع خروجی لینک تصادفی کاربران دانلود نصب همراه آغاز. قبل از شما آن را بدانید، ShieldPlus وارد سیستم شما به همراه تعدادی از دیگر برنامه های کاربردی بالقوه غیر ضروری، و سپس شما نیاز به مقابله با لیست تمام برنامه های مزاحم.

قطعا شما متوجه خواهد شد چرا که برنامه های کاربردی مانند ShieldPlus را غیر قابل تحمل تجربه مرور وب که یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی بر روی کامپیوتر خود دارید. آن شما با آگهی های بازرگانی هر بار دسترسی به وب سایت های خرید آنلاین سیل. چه تر است, همچنین ممکن است برای هدایت شدن به وب سایت خراب اگر آگهی های ShieldPlus را با لینک های شخص ثالث تعبیه شده است. زیرا این نرم افزار نه چک کنید که آیا محتوای آگهی آن بی خطر است یا نه که اغلب ممکن است رخ دهد. حتی اگر ShieldPlus سیاست حفظ حریم خصوصی، آن شخص ثالث محتوا پوشش نمی دهد.

بنابراین، شما نیاز به موضوع به دست شما و ShieldPlus به خاتمه یکبار و برای همه. لغو نصب برنامه از طریق کنترل پنل و (چون شما ملزم به برخی) سپس کامپیوتر خود را با اسکنر رایگان SpyHunter در جستجو برای دیگر نرم افزار ناخواسته اسکن. هنگامی که شما تمام برنامه های غیر ضروری را فسخ است، لطفا در قدرتمند کامپیوتر نرم افزار امنیتی برای جلوگیری از مزاحمان مشابه در آینده سرمایه گذاری.

چگونه برای حذف ShieldPlus

ویندوز 8

  1. حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
  2. هنگامی که به نظر می رسد جذابیت نوار تنظیمات کلیک کنید و به کنترل پنلبروید.
  3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف ShieldPlus.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
  2. به حذف یک برنامه و حذف ShieldPlus.

ویندوز ایکس پی

  1. منوی شروع کلیک کنید و کنترل پانلرا انتخاب کنید.
  2. به افزودن یا حذف برنامه ها بروید و ShieldPlus را حذف کنید.

ShieldPlus برنامه ناخواسته است که جمع آوری داده ها در وب سایت شما در حال دیدن سایت عادات و سپس شما را به شخص ثالث تبلیغاتی در معرض است. شما باید ShieldPlus با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه های کاربردی دیگر بلافاصله برای جلوگیری از عوارض بالقوه امنیت کامپیوتر را حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف ShieldPlus

پاسخ دهید