حذف ShopperPro

دسته‌بندی نشده

ShopperPro چیست؟

ShopperPro برنامه سخت است که ظاهرا به نفع کاربران رایانه و ارائه آنها را با داده های مربوطه مانند تخفیف کوپن های تخفیف و توسعه یافته است. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome است. برنامه می تواند در آن وب سایت رسمی خریدار pro.com دریافت می شود و همچنین همراه با برنامه های کاربردی نرم افزار رایگان و شاخه آمده. شده است به DealPly و Jollywallet است که همچنین پشتیبانی برنامه های مرتبط شده است.

ShopperPro حذف ShopperPro

هدف اصلی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شما با انواع تبلیغات و پنجره های بازشویی که تبلیغ به صفحات خاصی که در حال حاضر است. است که دقیقا چه ShopperPro می کند: آن مرورگر شما پر از تبلیغات است که در همه جا شما بروید و به کمتر از امن روشن ممکن است ظاهر می شود. توصیه می کنیم به ShopperPro را از کامپیوتر خود حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف ShopperPro

ShopperPro چگونه کار می کند؟

ShopperPro برنامه پشتیبانی، با این حال، آن نه ترویج و یا هر یک از محصولات خود فروش. آگهی های تمام است که شما می بینید متعلق به اشخاص ثالث است که بدان معنی است که ShopperPro برای آنها هیچ مسئولیتی را نگه ندارد. این می تواند توسط مجرمان اینترنتی استفاده می شود. اگر شما با کلیک بر روی یکی از تبلیغات یا لینک شما ممکن است 3 t0 وب سایت نا امن هدایت شوید. وجود دارد شما می توانید تبلیغات کاذب است که ادعا می کند به ارتقاء نرم افزار و یا نرم افزار به روز رسانی ها را ببینید، اما اگر شما دکمه “دانلود” کلیک کنید شما مخرب بر روی کامپیوتر شما نصب می. شما می تواند همچنین به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را با وارد کردن نظر سنجی جعلی و یا قرعه کشی فریب. ما توصیه نمی روی هر یک از آگهی توسط ShopperPro ارائه.

ShopperPro نیز با مجرا همراه بوده است. در وب سایت رسمی خود یک لینک به شرکت وجود دارد. مجرا برای برنامه های ناخواسته خود شناخته شده است. لینک به مجرا با اطلاعات در مورد جمع آوری داده ها باشد. ShopperPro آهنگ کوکی ها و مانیتور فعالیت اینترنتی شما یعنی که در سایت جستجو آنچه شما را که شما لینک بازدید می روی، و غیره. این اطلاعات می تواند فروخته شده به اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی و یا مورد استفاده برای شخصی سازی تبلیغات شما. اگر این مسائل امنیتی شما نگرانی مهم است که شما ShopperPro از رایانه شما حذف است.

چگونه به حذف ShopperPro

اگر شما مایل به حذف ShopperPro از سیستم شما دو گزینه برای انتخاب از وجود دارد. اگر شما می خواهید برای اطمینان از امنیت کامل سیستم شما باید دانلود و نصب ابزار حذف تروجان قابل اعتماد. برنامه امنیت رایانه خود را اسکن، تشخیص برنامه های ناخواسته و ShopperPro برای همیشه از بین بردن. آن همچنین شما سیستم پاک و حفاظت شده در آینده حفظ خواهد کرد. متناوبا، شما می توانید ShopperPro دستی حذف. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است. لطفا به خاطر داشته باشید که ممکن است وجود دارد برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر شما است که باید حذف نیز نگه دارید.

حذف دستی ShopperPro

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی آغاز
 2. در صفحه کنترل، کلیک کنید
 3. انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
 4. ShopperPro را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا

 1. شروع را کلیک کنید، و سپس کنترل پنل
 2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 3. ShopperPro را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

 1. کلید Windows را فشار دهید
 2. به کنترل پنل بروید
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 4. راست ShopperPro
 5. لغو را کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف ShopperPro

پاسخ دهید