حذف Shopping Chip

دسته‌بندی نشده

Shopping Chipچیست؟

Shopping Chip یک افزونه مرورگر است که به کامپیوتر بدون رضایت کاربران نصب شده است. آن و برنامه مختلف نشان می دهد که پیام های با تخفیف، کوپن و به خرید چیزی برای قیمت بهتر در حالی که کاربران حال گشت و گذار اینترنت ارائه می دهد. اگر چه این پیام ممکن است مفید در نگاه اول نگاه آنها در واقع بسیار آزار دهنده است شدت برهم زدن کاربران تجربه مرور.

shoppingchip حذف Shopping Chip

Shopping Chip به چه عمل شود؟

Shopping Chip به رایانه های همراه با دیگر نرم افزار ابزار معمولا رایگان است که شما می توانید از اینترنت دانلود توزیع شده است. این روش توزیع واقعا منصفانه نیست. اگرچه کاربران قادر به دیدن اگر آنها جست و خیز این مرحله نصب و راه اندازی، Shopping Chip چه برنامه هایی که به نرم افزار اصلی آنها دانلود هستند، اضافه شده به طور خودکار نصب شده است. در واقع، کاربران باید دقت بیشتری در مورد آنچه آنها نصب و به دنبال دقت مراحل نصب به جای پرش آنها را بدون داشتن حتی یک نگاه.

اگر شما در حال حاضر Shopping Chip بر روی کامپیوتر شما، جلسه مرور شما توسط آگهی های آن همراه است. اگر در این پیام ها کلیک برنامه شما را به یک دسته از ناشناخته صفحات که در آن شما می توانید سیستم خود را آلوده هدایت خواهد شد. علاوه بر این، Shopping Chip می تواند پیگیری فعالیت های خود را مرور و ارسال این داده ها برای اشخاص ثالث است که اگر برای مقاصد مختلف استفاده می.

چگونه برای حذف Shopping Chip

هنگامی که تبلیغات خود را روی رایانه شما را تشخیص می دهد Shopping Chip را حذف کنید. اجرای یک اسکن کامل سیستم با برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا دیگر ابزار مشروع. فراموش نکنید که این ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از بهترین تشخیص و حذف برنامه های ناخواسته. مطمئن شوید شما اطمینان بهترین حفاظت را به کامپیوتر شما و شما جلوگیری از بسیاری از برنامه های مثل این یکی.دانلود ابزار حذفبرای حذف Shopping Chip

پاسخ دهید