حذف Shopping Helper Smartbar

Browser Hijacker

Shopping Helper Smartbar چیست؟

Shopping Helper Smartbar در طبقه بندی شده به عنوان پسوند در مرورگر، با این حال، برخی از ویژگی های آن برای مرورگر هواپیماربایان مشترک هستند. بسیار شبیه به مرورگر hijacker به نام Snapdo است. Shopping Helper Smartbar بود توسعه یافته توسط ReSoft ltd می باشد. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. Shopping Helper Smartbar به عنوان یک ابزار مفید ترویج که شما می توانید دسترسی به سایت های مورد علاقه خود را، کارشناسان رایانه تمایل دارند که اختلاف نظر دارند. اگر شما نمی خواهید به هر گونه خطرات امنیتی غیر ضروری شما باید Shopping Helper Smartbar را از کامپیوتر خود حذف کنید.

Shopping Helper Smartbar انجام است؟

باید گفته شود که Shopping Helper Smartbar کاملا بی فایده است. این اجازه می دهد تا شما را به سرعت دسترسی به صفحات مورد علاقه خود را مانند فیس بوک و توییتر و یوتیوب و غیره. با کمک آن شما همچنین می توانید گوش دادن به رادیو بازی و پیدا کردن آب و هوا پیش بینی. با این حال، شما می توانید تمام از آن خودتان. بنابراین همانطور که می بینید آن نفع از آن ادعا می شود است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Shopping Helper Smartbar

install Shopping Helper Toolbar حذف Shopping Helper Smartbar

هنگامی که جستجو می شود Shopping Helper Smartbar بر روی کامپیوتر خود را پیش فرض خود را موتور و صفحه اصلی خود را به search.snapdo.com تغییر خواهد کرد. شما همچنین افزایش مقدار زیادی از تبلیغات مختلف، پنجره های بازشو را ببینید و لینک حمایت مالی. شما باید به خصوص مراقب باشید با این که شما ممکن است تغییر مسیر به سایت خراب است. اگر شما بر روی لینک کلیک کنید ممکن است کامپیوتر شما را توسط نرم افزارهای مخرب آلوده شدن است. Shopping Helper Smartbar همچنین شناخته شده کوکی ردیابی بنابراین فعالیت های اینترنتی خود را به منظور ایجاد تبلیغات بیشتر مفید به نظر می رسد ضبط.

مانند دیگر برنامه های ناخواسته Shopping Helper Smartbar می آید همراه با نرم افزار رایگان مانند Activeris antimalware, دوباره Markit شدید آب و هوا هشدار و دیگران. ممکن است برای نگه داشتن این برنامه ها از کامپیوتر شما است. هنگام نصب نرم افزار شما نیاز به نصب سفارشی را انتخاب کنید و همه برنامه کاربردی های غیرضروری را بردارید. متاسفانه، این گزینه همیشه موجود است و اگر شما ندانسته به دست آورد این افزونه به محض این که شما می توانید شما Shopping Helper Smartbar باید حذف.

نحوه حذف Shopping Helper Smartbar

اگر می خواهید به شما در بهبود امنیت کامپیوتر شما باید Shopping Helper Smartbar از بین بردن. دو روش امکان پذیر است که می توانید انجام وجود دارد. دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر حذف این پلاگین زیر ارائه شده است. با این حال، اگر می خواهید کاملا مطمئن شوید که کامپیوتر خود را تمیز است شما می توانید دانلود ابزار حذف تروجان قابل اعتماد و فرمت به صورت خودکار از بین بردن. ما توصیه می کنیم انتخاب SpyHunter. این تشخیص و خاتمه Shopping Helper Smartbar، اسکن کامپیوتر شما برای عفونت های احتمالی دیگر و حفظ آن را از تهدیدات آنلاین آینده.

Shopping Helper Smartbar حذف

ویندوز ایکس پی / ویندوز 7 و ویستا

1. کلیک بر روی شروع
2. رفتن به کنترل پنل
3. افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه را انتخاب کنید
4. با کلیک بر روی Shopping Helper Smartbar / راست کلیک بر روی Shopping Helper Smartbar
5. حذف را کلیک کنید. / حذف را انتخاب کنید

ویندوز 8

1. دسترسی به منوی مترو UI
2. نوع کنترل پنل و تأیید را کلیک کنید
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
4. راست کلیک بر روی Shopping Helper Smartbar
5. انتخاب را پاک کنید

اینترنت اکسپلورر

ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

موزیلا فایرفاکس

کمک -> اطلاعات عیب یابی -> فایرفاکس تنظیم مجدد–> فایرفاکس–تنظیم مجدد > پایان

گوگل کروم

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Shopping Helper Smartbar

پاسخ دهید