Shopping Sidekick حذف

Browser Hijacker

اگر از شما خواسته می شود را دانلود و نصب “Shopping Sidekick”، لطفا ندارد. ساز ادعا می کند که “Shopping Sidekick” مرورگر پلاگین/در آن اجازه می دهد تا کاربران برای مشاهده لیستی از کوپن وب سایت آنها فورا در حال حاضر است. اما صدها نفر تماس گرفت من بپرسد چگونه به حذف این مرورگر پلاگین/اضافه کردن-در. این مرورگر plug-in/add-در ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و گاهی اوقات بسیار دشوار را از رایانه خود حذف پس از شما آن را نصب شده است.

Shopping Sidekick “طبقه بندی شده به عنوان سخت که کردن کامپیوتر خود را با نصب افزونه و پلاگین اضافه کردن در مرورگر وب که تبلیغات نمایش داده خواهد شد در حالی که شما گشت و گذار در اینترنت سرعت خواهد شد. ShoppingSidekick توسط نرم افزار های دیگر مانند OptimumInstaller نصب شده است. نرم افزار abonement که شما مجبور به پرداخت هر ماه است.وب سایت خود را در خرید sidekick.com قرار دارد. نام برنامه نصب عالی و coupons.exe است. 

نحوه حذف Shopping Sidekick

اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Shopping Sidekick، شما باید برای حذف نرم افزار، که به عنوان کوپن های عالی در کنترل پنل و سپس تغییر تنظیمات مرورگر شما را. به منظور به یک نرم افزار مشابه نصب، شما همیشه باید توجه به برنامه جادویی نصب است که ممکن است برخی از کادرهای بررسی امکان به انتخاب کردن رتبهٔ کاربردهای خاص همراه با برنامه می خواهم برای نصب شامل پرداخت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Shopping Sidekick حذف

پاسخ دهید