حذف Silon

Trojan

Silon چیست؟

اگر کامپیوتر شما توسط Silonآلوده است، شما می توانید کاملا مطمئن است که فعالیت های بانکداری آنلاین خود را در خطر بالا هستند. برای اولین بار این تروجان خطرناک تشخیص داده بود در سال 2010 و پس از آن schemers اینترنت بسیاری از سود از برخی از کاربران اینترنت ساده لوح در حال گرفتن. ایده اصلی این عفونت بدخيم نظارت و سرقت شماره کارت بانک خود را و نام کاربر و کلمه عبور و سایر اطلاعات شخصی است. مهم است به ذکر است که گسترش این تروجان عمدتا در انگلستان واقع شده است. با وجود تلاش های آینده از کامپیوتر محققان امنیتی این عفونت مخرب هنوز هم به طور تصادفی در کامپیوتر شما می تواند تا پاپ. بنابراین، اگر شما فکر می کنید که کامپیوتر شما ممکن است این آلوده خطرناک بانکداری تروجان، دریغ نکنید، محافظت از خودتان را از از دست دادن اطلاعات شخصی شما و حذف Silon از کامپیوتر شما در حال حاضر.

بسیار مهم است به ذکر است که گسترش Silon کمی در سال 2012 متوقف شد، که اینترنت schemers یکی دیگر از نسخه مشابه بانکداری تروجان – Tilon ایجاد کرده است. حتی اگر Tilon فقط یک کپی موفق از عفونت Silon، با این حال، شما باید برای محافظت از کامپیوتر شما از هر دو Silon و Tilon عفونت های مخرب.

چگونه می توانید Silon وارد کامپیوتر شما?

همانطور که ذکر شد قبل از Silon عمدتا در بریتانیا پخش شده است. به طور کلی، عفونت های مخرب است که تمایل دارد توان گسترش بخصوص در یک منطقه واقعا اب زیر کاه است و اغلب کامپیوتر محققان امنیتی روبرو هستند چالش های عمده ای برای شناسایی و از بین بردن آنها.
مجرمان اینترنتی که شد Silon، ابداع شیوه های مختلف از چگونگی این عفونت مخرب می تواند رسیدن به کامپیوتر شما. اول از همه، شما به راحتی می توانید رایانه آلوده هنگام باز کردن نامه عادی اسپم. علاوه بر این، شما “Silon در حالی که یکی از محبوب ترین منطقه ای صفحه وب بازدید می توانید گرفتن’. هنگامی که شما ببینید وب سایت آلوده, آن شما را به وب سایت های مخرب و غیر قابل اعتماد هدایت. چه بیشتر، Silon می تواند با شبکه های اجتماعی اسپم که حاوی اطلاعات خاص در مورد منطقه شما زندگی می کنند گسترش. همانطور که می بینید، به اندازه کافی راه چگونه کامپیوتر شما ممکن است این آلوده اب زیر کاه بانکداری تروجان وجود دارد. با این حال، مهم نیست که راه این عفونت مخرب رایانه شما می تواند در برسد شما باید به اسرع Silon را حذف کنید.

چگونه به Silon را از رایانه خود حذف کنید؟

در واقع، Silon به سرقت پول خود را ایجاد شده است. پس این عفونت مخرب رایانه بازدید, آن شروع به نظارت بر اطلاعات شخصی خود را هنگامی که شما انجام فعالیت های بانکی خود را. پس فراموش نکنید که تنها چیزی که سازندگان Silon مورد علاقه مند است و شماره حساب و رمز عبور و جزئیات کارت اعتباری خود را. هنگامی که این اطلاعات شخص ثالث بدخیم می رسد، شما می توانید مطمئن شوید که خیلی زود حساب های بانکی خود خالی خواهد شد. بنابراین، اگر می خواهید برای جلوگیری از از دست دادن تمام پس انداز خود را پیشنهاد ما شما را به خلاص شدن از شر این تروجان خطرناک بانکداری از کامپیوتر شما قبل از اینکه خیلی دیر است.

اگر شما آماده برای انجام حذف Silon، باید توصیه ما را دنبال کنید و دانلود برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس افزار مانند Spyhunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب. ما اطمینان می دهم که این نرم افزار بهترین راه برای Silon را از رایانه خود حذف و محافظت آن در برابر تهدیدات اینترنتی دیگر خطرناک است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Silon

پاسخ دهید