حذف SimpleFiles

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف SimpleFiles

SimpleFiles مدیریت دانلود است که معمولا به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی شده است. آن است که توسط دفتر Blisbury منتشر شده است. نرم افزار وب سایت رسمی ساده files.com است که آن دریافت می شود. در این سایت SimpleFiles به عنوان “در یک نرم افزار” که شما پیدا کردن هر گونه محتوا است که شما منافع و مدیریت شما می تواند کمک شرح داده شده است.

با این نرم افزار شما می توانید شروع به, توقف, مکث و سر خود را. همچنین آمده است که این نرم افزار با بیش از 20 میلیون فایل های که در دسترس هستند فراهم می کند شما رایگان. موضوع اصلی را با برنامه است که می تواند آگهی های مختلف را به شما نشان دهد و شما را به داده های نا امن تجاری افشا. اگر شما یک کاربر کامپیوتر امنیت فکر شما باید SimpleFiles را از سیستم خود حذف کنید.

simplefiles  حذف SimpleFiles

دانلود ابزار حذفبرای حذف SimpleFiles

SimpleFiles چگونه کار می کند؟

از سایت رسمی خود SimpleFiles نیز با استفاده از بسته های نرم افزاری نرم افزار توزیع شده است. اگر این است که چگونه شما را به دست آورد برنامه شما را به برنامه های ناخواسته دیگر بر روی کامپیوتر خود نیز به احتمال بسیار زیاد است. اگرچه آنها خودشان مخرب ممکن است برنامه های ناخواسته قطعا کاهش امنیت خود را آنلاین. پس از نصب SimpleFiles آن را فراهم خواهد کرد شما را با انواع امکانات دانلود. مشکل این است که هیچ راهی برای بدانید اگر کانال های ارائه شده قابل اعتماد هستند، وجود دارد. حتی بدون تحقق آن آلوده به کامپیوتر شما با تروجان یا نرم افزارهای جاسوسی می تواند.

موضوع دیگری با SimpleFiles این است که این نمایش آگهی ها، پنجره های بازشو و انواع دیگری از تبلیغات است. این تبلیغات ممکن است جعلی. شما با تبلیغات که ادعا می کنند به ترویج نرم افزار مفید و یا به روز رسانی آن است، اما در واقع توزیع برنامه های ناخواسته، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا بدتر، مخرب برنامه های ارائه شده می تواند. یکی از برنامه های ارائه شده به عنوان مثال، ابزار بهینه سازی نرم افزار TuneUp به نام است. ممکن است مانند یک ابزار مفید در ابتدا به نظر می رسد، با این حال، آن نیز به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی شده است. با توجه به امنیت سایبر مربوط به مسائل، ما پیشنهاد می کنیم شما خاتمه SimpleFiles.

چگونه برای حذف SimpleFiles از کامپیوتر من?

ساده ترین راه برای خلاص شدن از شر SimpleFiles به اجرای برنامه حذف مخرب است که به طور کامل سیستم خود را پاک است. ابزار ضد بدافزارها خواهد رایانه خود را اسکن، شناسایی تهدیدات تمام است که در آن هستند و از بین بردن SimpleFiles همراه با آنها. شما مجبور به نگرانی در مورد امنیت کامپیوتر شما هر دیگر تا زمانی که شما نگه داشتن آن نصب شده که آن را توسط ابزار ضد بدافزارها محافظت خواهد شد. متناوبا، شما می تواند SimpleFiles از طریق کنترل پنل را حذف کنید. SimpleFiles کتابچه راهنمای دستورالعمل حذف زیر مقاله ارائه شده است.

حذف SimpleFiles از طریق کنترل پنل

ویندوز 8

  • جستجو → → صفحه کنترل حذف برنامه → → SimpleFiles پاک

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → SimpleFiles پاک

ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → SimpleFiles → را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SimpleFiles

پاسخ دهید