حذف Sinergia Cleaner

دسته‌بندی نشده

Sinergia Cleaner چیست؟

Sinergia Cleaner برنامه آنتی ویروس جعلی است که هل کاربران کامپیوتر به خرید آن نسخه کامل ادعا که سیستم شما آلوده است. نرم افزار به عنوان یک برنامه آنتی ویروس سرکش طبقه بندی است. آن به کامپیوتر با کمک از ویروس تروجان به منظور نفوذ بدون رضایت کاربران توزیع شده است. هنگامی که داخل Sinergia Cleaner تقلید تمام توابع از آنتی ویروس و انتظار دارد کاربران به دنبال آن بروید.

چگونه کار می کند Sinergia Cleaner؟

اول از همه، آن را اسکن سیستم را اجرا می کند و وانمود به دنبال عفونت در کامپیوتر شما. این گزارش درباره شناسایی تهدیدات متعدد است که خطر ابتلا به سیستم خود نما هستند و به شدت توصیه می کند از بین بردن آنها بلافاصله. اسکنر برای اجرا با هر راه اندازی مجدد سیستم برنامه ریزی شده است و آن هشدار درباره مشکلات مشابه. نمایش برنامه نیز جعلی ویندوز مرکز امنیت گفت که Sinergia Cleaner غیر فعال شده است. بنابراین خانم هیچ دلیل برای ترویج آن آنتی ویروس مایکروسافت واقعی نیست.

SinergiaCleaner حذف Sinergia Cleaner دانلود ابزار حذفبرای حذف Sinergia Cleaner علاوه بر نمایش اسکنر جعلی, نرم افزار با استفاده از برخی از راه های دیگر برای متقاعد کردن کاربران درباره اهميت ثبت Sinergia Cleaner. این نمایش چند اطلاعیه امنیتی و پاپ تا تبلیغات از هیچ جا هشدار که کامپیوتر شما در معرض خطر است. در زیر شما می توانید یکی از پیام هایی که از مرکز امنیتی Windows می رسد اگرچه جعلی را ببینید:

Virus Protection
Windows Security Center reports that “Sinergia Cleaner” is disabled. Security Shield helps to protect your computer against viruses and other security threats. Click Recommendations for the suggested actions. Your system might be at risk now.
Note: Windows has detected an unregistered version of Sinergia Cleaner

چگونه برای حذف Sinergia Cleaner

نیاز به تلاش برای ثبت نام این برنامه آن را به عنوان کاملا بی فایده وجود دارد. نرم افزار مجرمان اینترنتی فقط برای کاربران رایانه قادر به rip کردن طراحی شده است. به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص باید Sinergia Cleaner را حذف کنید. یک برنامه مخرب است که تنها مشکلات خود را است. در زیر نحوه انجام آن قدم به قدم توضیح می دهیم:

 1. Spyhunter دانلود. Mights به استفاده از اینترنت اکسپلورر که به عنوان آن ممکن است جلوگیری از مرورگرهای دیگر دارید. اگر مرورگر شما اخطار ترسناک در مورد کامپیوتر شما تحت حمله در حال نمایش، آن را نادیده گرفت و http://www.2-removevirus.com/download-scn را در نوار آدرس وارد کنید.
 2. ذخیره فایل را انتخاب کنید.
 3. باز کردن پرونده تغییر نام و مکان پرونده به iexplore.exe یا iexplore (در صورتی که شما پسوند فایل را ببینید).
 4. فایل را اجرا کنید.
 5. اسکن کامپیوتر شما با Spyhunter.

اگر هر ضد جاسوسی را نصب نمی تواند مراحل زیر را دنبال کنید.

در ویندوز ایکس پی

  1. رفتن به شروع–> اجرای و taskkill /f /im sinergia_cleaner.exe را وارد کنید.
  2. سعی کنید چندین بار تا Sinergia Cleaner پنجره را می بندد و سپس سعی کنید دوباره برای نسخه برداری Spyhunter.

در ویندوز ویستا، ویندوز 7 و ویندوز 8:

   1. رفتن به شروع–> اجرای و دفترچه یادداشت را وارد کنید.
   2. وارد taskkill خطوط /F /IM sinergia_cleaner.exe.
   3. ذخیره پرونده بعنوان sym.bat در اسناد خود را.
   4. اجرا بعنوان سرپرست را انتخاب کنید و راست کلیک بر روی فایل ذخیره شده در فایل اکسپلورر.

شما ممکن است نیاز به این مرحله چندین بار تکرار کنید تا پنجره Sinergia Cleaner را می بندد.

اگر که کار نمی کند، شما می توانید سعی کنید جعلی ثبت برنامه با استفاده از این کد ثبت نام: hello (کتابچه راهنمای کاربر ثبت نام) (با تشکر S!Ri.URZ برای سریال کلید.)دانلود ابزار حذفبرای حذف Sinergia Cleaner

removal instructions en حذف Sinergia Cleaner

پاسخ دهید