Sirefef.gen!C حذف

Malware

Sirefef.gen!C چیست؟

Sirefef.gen!C عمومی تشخیص rootkit Sirefef است که می تواند سرقت رمزهای عبور و سایر اطلاعات حساس است. تصور کنید اگر کسی که قادر به تماشای هر حرکت شما را بر روی کامپیوتر شما ساخته شده است وجود دارد. کسی که می دانستم که دقیقا کدام وب سایت شما را در به دنبال شدند می دانستند محتوای تمام فایل ها و اسناد و مدارک و که تا به حال دسترسی به کلمه عبور، نام کاربر و ورود اطلاعات. به نظر می رسد چیزی از جورج اورول رمان معروف سال 1984 بود که برادر بزرگ همه دیدن چشم است که همه چیز در مورد همه می دانستند که آن نمی کند؟ اما در واقع یک واقعیت برای هر کسی که به اندازه کافی مایه تاسف است به کسی که با استفاده از این rootkit هک شده می توان آن را.

بنابراین آنچه rootkit است؟

اگر شما از این اصطلاح قبل از شنیده نشده است، این قطعا چیزی به دانستن کمی بیشتر در مورد به طوری که شما می توانید خودتان را از یکی از جدی ترین جرایم رایانه در حال حاضر اطراف محافظت است. سرنخ به آنچه rootkit است و نشانی از نام است: در ساده ترین شرایط این مجموعه – یا کیت – از پردازنده تاسیسات و ابزار است که قادر می سازد تا کسی نظارت و نگهداری پرونده ها و فعالیت بر روی کامپیوتر خود را در هسته ریشه اکثر آن است. Sirefef.gen!C حتی بیشتر پیچیده است. این ماژول های مختلف است که می تواند بار تبلیغ پنجره بر روی کامپیوتر شما و هدایت مرورگر خود را به وب سایت spammy یا مخرب.

و از همه بدتر چیزی درباره rootkit است که آن را تقریبا به طور کامل غیر قابل کشف است. منظورم بدون استفاده از نرم افزار ضد rookit و ضد بدافزارها. برای تلفن های موبایل ترسناک اما در واقعیت آن می تواند استفاده برای مقاصد گناه نه بیشتر و همچنین برای هک rootkit نمی تواند به سادگی به عنوان نرم افزار مخرب (یعنی نرم افزار مخرب) شرح داده شده است. به عنوان مثال یک کارفرما، پدر و مادر نگران و یا یک آژانس اجرای قانون rootkit برای نظارت بر آن نیروی کار کودکان یا جنایتکاران مشکوک استفاده می تواند. اخلاق این بحث ممکن است اما آن جلب rootkits واقعا زمانی که آنها در فعالیت های غیر قانونی و یا مشکوک استفاده می شود توجه.

چگونه Sirefef.gen!C بر روی کامپیوتر من?

خوب, آن می تواند نصب توسط یک ویروس و یا تروجان – یک قطعه از نرم افزار مخرب است که به عنوان برنامه های عادی مبدل شده است. در این مورد آن است به نام TrojanDropper:Win32 / Sirefef.gen!C. به عنوان نام آن پیداست، قطره چکان این تروجان نصب Win32 / Sirefef.gen!C ویروس بر روی ماشین آسیب دیده. شما ممکن است کلیک بر روی یک لینک در یک ایمیل از فرستنده ناشناخته یا باز پیوست فایل و یا ایمیل آلوده; هر یک از این rootkit نصب بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ طراحی شده می تواند.

پس چه می تواند یک هکر است که این rootkit نصب شده است در رایانه خود را انجام دهد? خوب، آنها بسیار زیاد دسترسی به هر چیزی و همه چیز که شما را نجات داد و همه چیز را می توانید ببینید که شما انجام می دهد. هنگامی که rootkit را بر روی کامپیوتر شما نصب شده است هکر دسترسی به تمام اطلاعات شما داشته باشد و این می تواند با استفاده از گسترش در سراسر شبکه جمع آوری مختلف کلمه عبور و نام کاربر personas جدید برای خود ایجاد کنید. این نام ایجاد داس – انکار خدمات و معنی که آنها می توانند سپس هدف و سایر رایانه ها از راه دور از طریق مال شما، بدون هدف شناخت هویت خود را حمله.

هکر سیستم کامپیوتر شما با استفاده از ‘پشت درب ورودی”که اساسا بدان معنی است که آن را غیر قابل کشف است را وارد کنید. آنها نیز تغییر و تغییر فایل ها وارد شوید و مدیر ابزار برای جلوگیری از بیشتر تشخیص، ساخت آن بسیار دشوار است بدانید که کسی غیر از شما و یا کاربران دیگر مجاز شده است در سیستم شما.

پس چگونه شما می دانید اگر شما هک شده و کسی rootkit را بر روی سیستم کامپیوتر شما نصب شده است؟ متاسفانه آن نیست که آسان به این حال اگر شما دیدم برخی فعالیت های غیر معمول پرهای و کروم تغییرمسیر، پورت های که شما را باز نمی کند ناگهان ظاهر می شود و یا رفتار عجیب و غریب دیگر و سپس شما هست که هک شده ممکن است است.

و اگر چه آن نیز به همان اندازه دشوار است برای اجتناب از قربانی rootkit, مراحل است که شما می توانید امتحان کنید و بهترین کار خود را برای جلوگیری از اتفاق می افتد وجود دارد. مطمئن شما معتبر آنتی ویروس and نرم افزار امنیتی نصب شده بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ شما و اطمینان حاصل کنید که نسخه و تکه های همیشه به روز شوید. به یاد داشته باشید هرگز به کلیک بر روی هر لینک و یا باز کردن پیوست در یک ایمیل از فرستنده است که شما نمی دانید و یا اعتماد.

چگونه برای حذف Sirefef.gen!C

اگر شما مشکوک که شما rootkit Sirefef.gen!C بر روی کامپیوتر شما نصب شده بود، در نهایت، به دنبال دستورالعمل حذف زیر توصیه میکنم. در حالی که این نرم افزارهای مخرب نسبتا پیچیده است اگر شما می دانید ابزار مناسب و نحوه استفاده از آنها آن در چند دقیقه می توان حذف. من ترسم مگر اینکه شما یک نابغه کامپیوتر دستي تقریبا غیر ممکن است. بنابراین، وقت خود را تلف نکنید و اگر می خواهید Sirefef.gen!C ویروس به طور کامل حذف گام در حذف راهنمای زیر را دنبال کنید. بله، درد است، اما حداقل می دانید که شما می دانید که شما نه کسی با نیت مخرب در حال نظارت است. و یک چیز سنگ اگر یکی یا تعداد بیشتری از حساب های هک شده immediatily کلمه عبور خود را تغییر دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sirefef.gen!Cremoval instructions en Sirefef.gen!C حذف

پاسخ دهید